chlorella
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=72304197086655b022873329e4392f08Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gira
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 8:19 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:

Spirulinu jsem taky zkoušela. Koupila jsem si od každé malé balení-jedno s chlorellou a druhé se spirulinou a kombinovala to. Je pravda že spirulina je levnější a má větší tabletky. Teď mám doma ještě zásobu chlorelly(koupila jsem výhodně 2500 tablet-no výhodně-bylo to asi za dva tisíce Very Happy ). Takže až dopotřebuju tak zkusím zase tu spirulinu Wink

jéé Leontýnko, asi nevíš kolik to té chlorelly obsahovalo, že? Mamka teď uvažuje, že by ji objednala a právě to balení, kde je 2500 tabletek a stojí to kolem 2000, ale nepíšou kolik je tam chlorelly Sad Vzhledem k tomu, že už je to dlouho cos to psala, asi už to nezjistíš, ale moc by nám to pomohlo v rozhodování kterou značku koupit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 9:05 pm    Předmět: Citovat

Máš v podstatě štěstí Very Happy Protože mám ještě asi posledních deset tabletek takže tu krabici mám. Není tam napsáno kolik jí je....jen že těch 2500 tablet se rovná půl kila přičemž ty tablety obsahují 100% biomasy té chlorelly. A že neobsahují žádné konzervační prostředky. Takže čistá chlorella Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gira
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 9:27 pm    Předmět: Citovat

Tak to je dobré, děkuju moc Wink A jinak- pozorovala jsi nějaké její pozitivní účinky nebo vůbec nějakou změnu? Podle tabulek obsahujek hodně prospěšných látek, takže by měla být úžasná Very Happy Jinak promiň, že tě trochu zpovídám Embarassed já jen, abych věděla do čeho jdu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 11:00 am    Předmět: Citovat

No když jsem ji začala brát tak se účinky dostavily...ale to jsem ji fakt brala každý den a zvýšený počet tablet. Teď už jsem to brala spíše jak kdy a méně...takže teď už nepozoruju nic, spíš jde o dobrý pocit že alespoň nějak to tělo čistím Rolling Eyes A nemáš vůbec zač, jsem ráda že můžu pomoct Wink
Jinak obsahuje dost prospěšných látek...vitamíny určitě....betakaroten a asi nějaké minerály.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zlatkaz
0-7
0-7


Založen: 28.4.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 10:23 pm    Předmět: Citovat

holky, tady mam srovnavaci tabulku, co vlastne v tech chlorellach je Smile spirulinu ale k dispozici bohuzel nemam, ja osobne zobu hlavne tu spirulinu, jednou za cas dam i chlorellu a pritel jede hlavne spirulinu a zeleny jecmen na energii Smile nekdy si prijdeme jako kralici kolik snime toho zeleneho
http://myenergy.ic.cz/clanky.html#e1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 10:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, nevím, jestli se to sem hodí, ale koukám, že se tu bavíte o Chlorelle od Green Ways (aspoň tak usuzuji podle počtu tablet, které máte v balení). A píšete, že objednáváte na netu kolem dvou tisíc, myslím, že to stojí 1690, já si o tom zrovna včera povídala s kamarádkou, která to mezi známými prodává, sama si to kupuje asi dva roky a prodává asi rok, mám možnost to také prodávat osobně, nevím, proč na netu to prodávají tak draze, ale od lidí, kteří s tou firmou spolupracují, se to běžně kupuje za 1390,-. Mě to zaujalo a asi také začnu s konzumací. Pokud byste tedy někdo chtěl, mohl byste si to koupit přese mě a měl byste to o něco levnější. Normálně bych to poslala poštou. A fakt to není žádná habaďůra Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 9:57 am    Předmět: Citovat

kamarádka si chlorellu moc chválí.

Naposledy upravil porcelainswan dne út listopad 01, 2011 9:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katiee
41-80
41-80


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 6:45 pm    Předmět: algamin Citovat

Ahojte baby, som sa tu docitala o pangamine , chlorelle a neviem ci sa to tu uz pisalo ale ja som to objavila dokopy v algamine zacinam to uzivat. Nieco z netu: ALGAMIN je přírodní přípravek sestávající ze směsi šetrně sušených sladkovodních řas rodu Chlorella a sprejově sušených pivovarských kvasnic bez přídavku chemických aditiv
Myslite ze to bude ucinnejsie ako pangamin?
Posielam aj zaujimavy link http://www.pangamin.cz/sk/web/clanek?klic=3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 3:11 pm    Předmět: Citovat

Všem uživatelům Chlorella estra Arrow čtěte:

http://www.szpi.gov.cz/docDetail.aspx?docid=1020002&docType=ART&nid=11343
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Keller
21-40
21-40


Založen: 17.12.2009
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 12:48 am    Předmět: Citovat

To jsem překvapen, že na DV se jede taky Chlorella Rolling Eyes . Moje žena se dostala ke GreenWays asi před rokem a od té doby ji užíváme poměrně pravidleně. Čistič je to nadmíru účinný (prý funguje ve střevech, zejména tlustém, jako štětka v komíně a vymete všechny usazeniny ze střevních kliček) a míra vyčištění se pozná právě podle brčálového "exkrementu" Embarassed . Zelené hovínko by mělo být trvalým stavem. Jestli se to Dáše nějak zásadně projevilo i na kvalitě vlasů neumím jednoznačně tvrdit, protože skoro současně jsme začali používat kompletní řadu vlasové kosmetiky BaBylissPRO, ale ať jedno, nebo druhé, nebo obé v kombinaci určitě přineslo nádherný lesk vlasům, eliminaci vypadávání a možná i trošičku rychlejší růst.
Pijeme i zelený ječmen (též od GW) a už mi chutná tak, že se na něj i těším. Úplně nejraděj ho piju v infrakabině, udělám si celý půlitr té zelené "bryndy" a mám přijemný pocit, že vypocené škodliviny nahrazuji čistě přírodní energií. A ty ceny kolem dvou tisíc jsou fakt nesmysl. Správně tu Misch uváděla 1690,- Kč pro "nepartnery GW" a 1390,- Kč pro zaregistrované členy GW. Když se to kupuje v balíku za cca 6900,- Kč (tzv. autoship) tak to vyjde ještě líp.

Wink Tak ať ro roste po všem tom zelení a lupení!!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.