chlorella
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1ad4c89052cd4b6d89fd7f6370714748Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Keller
21-40
21-40


Založen: 17.12.2009
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 6:11 pm    Předmět: Citovat

Tak ještě cenové upřesnění od mé domácí "zelené cesty" - 1690,- je cena při prodeji přes Internet, 1390,- při koupi od registrovaného člena GW, a pro člena GW to vychází na pěkných 1090,- Very Happy (pozor, pouze vlastní spotřeba dealera. Tato cena se v souladu s distributorskou smlouvou a firemním morálním kodexem NESMÍ nabízet v rámci prodeje spotřebitelům) . No uznejte sami, že je to skoro polovina té dvoutisícovky,a to už se určitě vyplatí. Tak GWéčko nakupovat co nejblíže zdroji Idea Laughing , děvčata Wink .
Každý svého zeleného exkrementu strůjce Very Happy Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
**SILVIA**
21-40
21-40


Založen: 21.1.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 7:09 pm    Předmět: Citovat

vsetky zelene potraviny(jacmen,spirulina,chlorella..)tiez doporucujem,beriem ich viac menej pravidelne...je pravda,ze na zaciatku sa mi tiez vyhodili vyrazky,z coho som bola dost hotova Shocked a dost dlho trvalo,kym som sa ich uplne zbavila(no...asi 2 mesiace..)ale potom bolo dobre,citim sa celkovo lepsie...
inak este jedna vec:kto pozna doreen virtue a venuje sa anjelskej tematike,tak akurat citam jej novu knihu:anjeli a bohyne....a ked s nimi komunikovala o zdravi,tak jej tiez medzi inymi doporucili spirulinu Shocked Shocked Shocked mozno to je pre niekoho fantasy,ale tam to celkovo zaujimavo vysvetlili Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 7:22 pm    Předmět: Citovat

Chlorella je i na vlásky! Chlorella Centrum vyrábí i šampon s růstovým faktorem, už rok ho kupuji mámě, která si ho velmi chválí. Nyní mají nové obaly na tuto kosmetiku a rozšířili sortiment: http://www.chlorellacentrum.cz/chlorella-pura-cosmetics-produkty/vlasovy-sampon-s-cgf-200ml.html
Můj "sluneční" cop byl nadvakrát umyt právě tímto šamponem, který sice není čistě přírodní, ale silikony jsem v něm neobjevila. Zatím nemohu posoudit vliv na růst vlasů, ale tento šampon vlasy docela dost uhlazuje a dodává jim lesk jako blesk. Doporučila bych ho tak na normální až suché vlasy, mastnější by se po něm asi zamastily rychleji.
Když se někdo necháte zlákat a ozkoušíte i jejich novou kosmetiku, dejte vědět! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 7:05 pm    Předmět: Citovat

Tak mám doma taky už chlorellu.Jaký to má učinky na vlasy nemužu nějak posoudit.Ale jako čistič střev je výborný..pro ty co trápí zácpa tak doporučuju.Jinak pozoruji co jí beru tak se mě po ní dost zlepšila pleť Wink Tak alespoň něco.Jinak jí beru v malém množství a nepravidelně..když jsi vzpomenu Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FcPaja
41-80
41-80


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2012 12:48 pm    Předmět: Citovat

Mě se po ní taky zlepšila pleť a myslím, že není špatná ani na vlasy. Ale zatím nic jiného nepozoruji. No uvidíme v budoucnu, jestli to ještě na něco pomůže nebo ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 10:16 am    Předmět: Citovat

Jeden čas jsem chlorellu brala. Musím říct ale, že jsem po ní měla poměrně nepříjemné zažívací potíže (nadýmání).
Tak jsem ji nechala být.. to bylo ale před lety, kdy mi zase až tak moc nezáleželo na tom, co jím a byla jsem schopná sníst neuvěřitelné věci Laughing
Myslíte, že když se teď snažím být a jíst "healthy", že by na mně chlorella účinkovala jinak?
S mladým ječmenem se kamarádím (dokonce mám pocit, že jsem tou chutí někdy posedlá) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 10:28 am    Předmět: Citovat

Mě chlorella taky nadýmala, dostala jsem vzorek od mamky, koupila si nějakou levnější, protože chtěla ušetřit, tak si myslím, že to bylo asi tím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FcPaja
41-80
41-80


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 2:39 pm    Předmět: Citovat

Ono záleží jak dlouho se bere. Protože účinky nejsou vidět hned...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kristyna.
41-80
41-80


Založen: 7.4.2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2013 1:21 pm    Předmět: Chlorella Citovat

Ahoj, chtěla jsme se zepta zda máte někdo zkušenost s výrobkem Chlorella od firmy Energy. Slyšela jsem, že dělají opravdu kvalitní věci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 2:10 pm    Předmět: Citovat

Chlorella je super věc. Zase jí začnu jíst. A koupili jsme jí v DM Smile) mají jí tam u zdravé výživy Laughing Já rozhodně doporučuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.