chlorella
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=45d027f93115c3a8396837cf977da218Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 12:29 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Teda ten pilník by se mi hodil, ale žaludeční potíže bych nerada Shocked Pořád o nějakých tabletkách na vlasy uvažuju, ale možná si to nakonec rozmyslím a zkusím něco přírodního...(ale co??)


Už jsem to tu někde psala - přírodní zdroj vitamínů je chlorella (výtažek z mořské řasy) , nevím, zda se dá koupit v lékarně, na netu určitě. A je lepší ta z Kanady, ne naše ( ta prý je ošizená).Informace o ní na jdeš taky na netu. Stačí zadat chlorella a vyjede spousta odkazů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 12:34 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

Už jsem to tu někde psala - přírodní zdroj vitamínů je chlorella (výtažek z mořské řasy) , nevím, zda se dá koupit v lékarně, na netu určitě. A je lepší ta z Kanady, ne naše ( ta prý je ošizená).Informace o ní na jdeš taky na netu. Stačí zadat chlorella a vyjede spousta odkazů.

Nojo, máš pravdu, to jsi psala, děkuju za připomenutí a za informaci, jdu se poradit se strýčkem googlem nebo s tetičkou jyxo:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 12:35 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
dana napsal:
Teda ten pilník by se mi hodil, ale žaludeční potíže bych nerada Shocked Pořád o nějakých tabletkách na vlasy uvažuju, ale možná si to nakonec rozmyslím a zkusím něco přírodního...(ale co??)


Už jsem to tu někde psala - přírodní zdroj vitamínů je chlorella (výtažek z mořské řasy) , nevím, zda se dá koupit v lékarně, na netu určitě. A je lepší ta z Kanady, ne naše ( ta prý je ošizená).Informace o ní na jdeš taky na netu. Stačí zadat chlorella a vyjede spousta odkazů.


Takže myslíš, že by ta chlorella šla použít místo tabletek co jsou přímo určené na vlasy? Uvažuju, že tedy oželým ten pilník a zkusím tu přírodní chlorellu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 12:35 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

Už jsem to tu někde psala - přírodní zdroj vitamínů je chlorella (výtažek z mořské řasy) , nevím, zda se dá koupit v lékarně, na netu určitě. A je lepší ta z Kanady, ne naše ( ta prý je ošizená).Informace o ní na jdeš taky na netu. Stačí zadat chlorella a vyjede spousta odkazů.

Nojo, máš pravdu, to jsi psala, děkuju za připomenutí a za informaci, jdu se poradit se strýčkem googlem nebo s tetičkou jyxo:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 12:43 pm    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Takže myslíš, že by ta chlorella šla použít místo tabletek co jsou přímo určené na vlasy? Uvažuju, že tedy oželým ten pilník a zkusím tu přírodní chlorellu Smile


Určitě najdeš na netu i složení, zkus porovnat s příbalovým letákem od nějakých vitamínů. Samotnou by mě zajímalo, jak srovnání dopadne Very Happy
http://www.vendi.cz/zelene-potraviny.html
(zde ji také prodávají)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 1:12 pm    Předmět: Citovat

chlorella je fajn, ale take radeji nebrat porad Smile, ji se hrozne tabletek, aby se dostala doporucena denni davka, ja si kupuju tak dve baleni za rok a jim vzdy mesic Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 1:55 pm    Předmět: Citovat

Chlorella je opravdu bezvadná, dobře to čistí organismus a třeba já se cítím daleko lépe, když ji beru, než když ne. Ale nějaké přestávky by asi být měly.
V chlorelle je hlavně důležitý růstový faktor, který má vliv na účinnost, a pro zajímavost firma chlorella vyrábí i šampony s růstovým faktorem.
Měla jsem chlorellový sprchový gel ( je bez parfemace ), a byl fajn, tak třeba by ten šampon stál pro někoho za zkoušku.
Že by po něm rostly rychleji vlasy - to nejspíš ne, ale něco prospěšného v něm asi bude. Mají ho neparfémovaný, anebo s břízou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 7:37 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se rozhodla,že si taky pořídím chlorellu...myslíte,že jí seženu v lékárně? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 7:40 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Tak jsem se rozhodla,že si taky pořídím chlorellu...myslíte,že jí seženu v lékárně? Question


Tak to opravdu netuším,já ji kupovala přes net.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 7:44 pm    Předmět: Citovat

Když mě se nechce platit poštovné.... Confused Já to zkusím zítra v Plzni v lékárně...Ilí, jakou máš konkrétně tu chlorellu? Od jaké firmy? A kolik stála? Díky moc... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.