Revitalon - potravinový doplněk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2aaa3907bf235d72feeb46023fcc836dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kaculle
8-20
8-20


Založen: 28.2.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 7:12 am    Předmět: Citovat

Ahoj,REVITALON beru dva měsíce poctivě,nikdy se my nedělali na nehtech bílé skvrny a cca měsíc po užívání revitalonu se my nehtech objevily bílé skvrny,které co já vím se objeví když má člověk málo vitamánů,je to zajímave že revitalon je i na nehty a přitom mé nehty evidentně strádají,brala sem i revalid,ten má obdobné složení jako revitalon,ale s revalidem sem byla spokojenější daloko více,ale ta cena Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blesk963
161-320
161-320


Založen: 27.10.2010
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 11:26 am    Předmět: Citovat

...já tedy neměla nikdy problémy s nehty..Revitalon jsem si koupila především na vlasy a musím říct,že tak či onak, zlepšení vidím...nehty mám ještě jednou tak silnější a hl. rychle rostou - kéž by rostly tak rychle i vlasy ...a špatně mi po něm není,protože žádný vitamín se nemá brát na lačný žaludek..v každém návodu vitamínů, je návod, kdy vitamín použít...já vyzkoušela obojí - před jídlem i po jídle a mě vyhovuje před jíflem ..ale spokojenost s Revitalonem je...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 2:02 pm    Předmět: Citovat

Tak tak, blesku:) Revitalon má nejkompletnější složení ze všech vlasových doplňků na českém trhu (totožné s Revalidem, který je mnohem dražší). Polykám ho po jídle cca půl roku. Proti padání zafungoval zázračně, jestli bude mít vliv i na kvalitu vlasů, budu moci zodpovědně říct tak za čvrt roku. Nehty mám lámavé až běda a na ně vliv teda nemá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blesk963
161-320
161-320


Založen: 27.10.2010
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 2:04 pm    Předmět: Citovat

koloušák napsal:
Tak tak, blesku:) Revitalon má nejkompletnější složení ze všech vlasových doplňků na českém trhu (totožné s Revalidem, který je mnohem dražší). Polykám ho po jídle cca půl roku. Proti padání zafungoval zázračně, jestli bude mít vliv i na kvalitu vlasů, budu moci zodpovědně říct tak za čvrt roku. Nehty mám lámavé až běda a na ně vliv teda nemá.


...tak, tak..mohu posoudit jen díky tobě Koloušáčku Wink ...takže díky tobě..!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amet
8-20
8-20


Založen: 24.1.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 11:13 am    Předmět: Citovat

Ahoj, taky prispeju se svoji zkusenosti. Po vysazeni antikoncepce mi mimo jine zacaly hodne vypadavat vlasy, napocitala jsem jich 300 denne a po umyti jeste vic. Revitalon mi zafungoval po mesici uplne zazracne a vlasy vypadavat prestaly. Zatim jsem jeste nezpozorovala rust vlasu novych, ani vyrazne zlepseni kvality vlasu, ale puvodni ucel to splnilo a ja jsem rada, ze mi na hlave zbylo aspon neco Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2011 10:05 pm    Předmět: Citovat

Ahojda, koukám, že je tohle vlákno už nějakou chvíli neaktivní, ale prosím o názor uživatelky Revitalonu. Četla jsem o něm, že pomáhá zamezit předčasnému šedivění vlasů - je to pravda? Funguje? Nemám vlasy nijak zvlášť zničené, ani teď nepadají (beru pravidelně Panthenol kapsle), ale už od 18 mám sem tam šedivý vlas, kterých se začíná objevovat čím dál víc. Bohužel hlavně v ofině a u pěšinky. Pomohla bych si užíváním Revitalonu? Moc děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2011 9:02 am    Předmět: Citovat

Opossum: jelikož je šedivění geneticky dané (způsobuje ho úbytek melaninu), nemyslím, že by Revitalon zabral. Beru ho celkem pravidelně a šediny přibývají. Jediný způsob, jak šedivění zpomalit, je, dlé mého, dobrá psychická kondice a eliminace zbytečných stresů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stormy D.
0-7
0-7


Založen: 23.7.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so červenec 23, 2011 12:46 pm    Předmět: strach Citovat

Ahoj Ahoj...já bych měl takovou hloupou otázku nejspíš budu za blbce, ale na pár nejmenovaných forech jsem četl že se po tabletkách (biosil, revitalon atd) zhoršila kvalita vlasů či dokonce začaly vypadávat je to možný? A taky by mě zajímalo jestli záleží na pohlaví? Smile děkuju za odpovědi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: so červenec 23, 2011 12:50 pm    Předmět: Re: strach Citovat

Stormy D. napsal:
Ahoj Ahoj...já bych měl takovou hloupou otázku nejspíš budu za blbce, ale na pár nejmenovaných forech jsem četl že se po tabletkách (biosil, revitalon atd) zhoršila kvalita vlasů či dokonce začaly vypadávat je to možný? A taky by mě zajímalo jestli záleží na pohlaví? Smile děkuju za odpovědi


Ahoj, já jsem používala Revitalon a vlasy byly fajn, teď zobu Panhthenol a je to asi ještě lepší Smile A na pohlaví si myslim, nezáleží...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so červenec 23, 2011 12:52 pm    Předmět: Citovat

Ne, není. Pokud jsou tyto přípravky užívány dle návodu. Předávkování má taky následky, proto je nutné nepřekračovat doporučenou dávku Wink

Vyvolat padání, či zhoršení vlasů užíváním minerálů a vitamínů ve správných dávkách anad ani nelze.
A na pohlaví záleží, mušské hormony růst vlasů velmi ovlivňují, Ale pokud vím, některé tyto vitamíny jsou určeny i pro muže Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.