Revitalon - potravinový doplněk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f57c7bbece1c180999ef667012ac5228Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2011 4:33 pm    Předmět: Citovat

Nesouhlasím, mě po porodu pomohly právě vitamíny. Tam totiž padání vlasů způsobuje více faktorů, mimo hormonální nerovnováhy se jedná právě o celkové vyčerpání (tělo matky dá vše dítěti bezohledu na to, že na matku pak nezbyde) a možný nedostatek vitamínů a minerálů, což se stravou nedá při kojení dost dobře řešit. Dohromady to má pak fatální následky ve formě lysin. Ty mne minuly, to už nemluvím o tom, že do šesti týdnů po nasezení vitamínů mi vlasy přestaly prakticky padat.

jestli bude druhé, nasazuji vitamíny hned, jak pro mne bude kojení pasé, mohla jsem si ušetřit mnohá trápení a ucpaný odpad...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2011 4:37 pm    Předmět: Citovat

Je to tam pul na pul u toho tehotenstvi. Ale napriklad v mý pubertě mi díky hormonálním změnám vypadala polovina vlasů. Máma se mnou sjezdila všechny doktory, který mohla. tahala jsem to po hrstech. Hrůza pro holku v tomhle věku. Zastavilo se to samo po roce, ale třesu se, aby mě po dětech a v přechodu nepotkalo totez.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2011 4:42 pm    Předmět: Citovat

Měla jsem stejný problém, kožaři jsou dle mého banda (cenzura)..Byla jsem snad u dvaceti. Diagnóza:puberta, s tím nic nezmůžeme. Nakonec mi mámin obvoďák napsal methionin v dávce 3 denně v množství na půl roku (nikdy nezapomenenu na ty obrovský balení co sem vyfasovala) a železo....Netvrdím, že to byl nějakej zázrak, ale hodně se to pak zlepšilo.

Ale to už je docela OT
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2011 4:49 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem baštila:) k tomu sněžení na středisku, homeopatika, vlasový vody, injekce B12. A dodnes si myslim, že to železo se ve vlivu na padání vlasů dost podceňuje. Vzhledem k silnýmu krvácení mám dispozice k jeho nedostatku. Když naběhne období, kdy začnu bejt k smrti unavená, nasadim šumivý tablety a do dvou týdnů padaj vlasy podstatně míň. Ale nebrat si otrocky příklad! Fe ve vyšších než potřebnejch dávkách může bejt životu nebezpečný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 10:44 am    Předmět: Citovat

Mamka dostala revitalon jako dárek a nedělá jí dobře na žaladek. (má chronický zánět) Složení je podobné revalidu a ten je od dvanácti let, takže by to nemělo nadělat nějakou paseku. Takže to teď začínám brát, doufám, že to bude mít nějaký efekt. Smile Za nějakou dobu poreferuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 4:59 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem jednu dobu užívala. Měla jsem dojem, že mi na růst vlasů do délky skutečně pomohl, sice ne o kdovíjaký kus, ale o vyrostly o trochu rychleji než je obvyklé, o větší kus. Obávala jsem se taky, jak budu revitalon snášet na žaludek, ale nedělalo mi to celkem vůbec nic. Ale není divu, je to dost velká kapsle.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 8:17 pm    Předmět: Citovat

To, zda to dělá či nedělá dobře na žaludek není o velikosti kapsle. To trávicí trakt fakt neřeší. Tu nevolnost tam způsobuje jedna ze složek - methionin. + je tam hodě vitamínů (ne nadarmo je vitamín C nazýván také kyselina askorbová, B5= kyselina panthotenová, B9- kyselina listová)... někomu to na žaludek nedělá dobře a jestliže má někdo chronický zánět, je skoro tutovka, že mu bude zle Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dupka
161-320
161-320


Založen: 16.1.2013
Příspěvky: 229
Bydliště: ???esk?? republika

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 9:17 pm    Předmět: Citovat

Ako tak pozerám tak téma Revitalon je už dlhšie dobu ticho.
Ja by som sa ale celkom rada vyjadrila k týmto vitamínom.
Užívam ich tri mesiace a musím povedať, že moje vlasy doslova tancujú radosťou a blahom. Prvý mesiac som spolu s vitamínmi používala aj aktivačný šampón a kondicióner Revitalon(dlhom som mala problémy s tým, že ma svrbela hlava po tomto šampóne to ustalo).
Ja sa za tieto vitamíny určite prihováram. Vlasy podrástili, sú pevné, zdravé a o anténkach nových vláskoch ani nehovorím.
A čo sa týka žalúdku. Za mňa musím povedať, že zásadne vždy po jedle a spokojnosť. Jediné čo trošíčku hnevá je vôňa ale tá sa dá vydržať Very Happy
_________________
Lasku bez kriza nenajdes a kriz bez lasky neunesies....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.