Biosil
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=07353612958f3467e971ef6472eba56dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Devilbajka
21-40
21-40


Založen: 16.10.2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 3:54 pm    Předmět: Citovat

Po porodu mi začaly šíleně vypadávat vlasy a už v těhotenství začaly mít šílenou kvalitu, tak jsem často často musela zastřihávat, a to ne centimetr ale patnáct,apod., stále jsou ty vlasy v dezolátním stavu. Před třemi měsíci jsem začala brát Biosil, s tím, že mi to nejspíš nepomůže. Nooo původně se rýsující kouty zcela zmizely a pyšní se krásnými novými podrůstky, takže já musím ohledně Biosilu pouze chválit. Nehty mám šílené odjakživa, takže tam změny nepozoruji, to by asi musela být opravdu super změna, abych měla jakože kvalitní nehty:-))))))))) Je teda pravda, že navzdory dávkování jím biosil 2 ráno ... na lačno jsem je vzala jednou a zvracela jsem snad hodinu pouze vnitřnosti...pardon...a 2 večer na noc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goldiegirl
8-20
8-20


Založen: 28.10.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 5:11 pm    Předmět: Citovat

Já si pro něj byla včera v lékárně spolu ještě s Bioharem. Jsem strašně zvědavá na výsledky, potřebuju to na nehtech a ty vlasy bych taky brala a jak!!Smile Joo děkuju za rady ohledně brání po jídle !!! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

Devilbajka napsal:
Po porodu mi začaly šíleně vypadávat vlasy a už v těhotenství začaly mít šílenou kvalitu, tak jsem často často musela zastřihávat, a to ne centimetr ale patnáct,apod., stále jsou ty vlasy v dezolátním stavu. Před třemi měsíci jsem začala brát Biosil, s tím, že mi to nejspíš nepomůže. Nooo původně se rýsující kouty zcela zmizely a pyšní se krásnými novými podrůstky, takže já musím ohledně Biosilu pouze chválit. Nehty mám šílené odjakživa, takže tam změny nepozoruji, to by asi musela být opravdu super změna, abych měla jakože kvalitní nehty:-))))))))) Je teda pravda, že navzdory dávkování jím biosil 2 ráno ... na lačno jsem je vzala jednou a zvracela jsem snad hodinu pouze vnitřnosti...pardon...a 2 večer na noc.


A měla jsi ten "obyčejný" Biosil nebo Biosil plus? Asi znovu pořídím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sevalie
0-7
0-7


Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 4:05 pm    Předmět: Citovat

Mně dřív hrozně padaly vlasy a co jsem začala brát biosil,tak to vypadá že je to o hodně lepší.Řekla bych,že je to u každého jiné...Prostě já biosil beru pořád a mám hustý vlasy a pevný nehty,tak! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 4:39 pm    Předmět: Citovat

Tak mám taky kombinaci Biosil-Biohar a uvidím. Jen dotaz- ty tablety se zapíjejí, nebo žvýkají??? Na obalu nic není, takže bych tipovala zapíjení-klasika, ale ony ty tabletky tak nějak dobře chutnají... Nebo myslíte, že je to jedno??? Laughing
(Doufám, že nebudu za blbečka) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 7:27 pm    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
Tak mám taky kombinaci Biosil-Biohar a uvidím. Jen dotaz- ty tablety se zapíjejí, nebo žvýkají??? Na obalu nic není, takže bych tipovala zapíjení-klasika, ale ony ty tabletky tak nějak dobře chutnají... Nebo myslíte, že je to jedno??? Laughing
(Doufám, že nebudu za blbečka) Very Happy


Tuším že na tohle se už někdy kdysi dávno ptal a odpověď byla že je to jedno. Já osobně je zapíjím protože by mi nevydrželo to cucat moc dlouho no Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 7:52 pm    Předmět: Citovat

Dííííky. No ono je asi vážně fuk, jestli to do sebe dostanu vcelku, nebo rozžužlané Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladka
0-7
0-7


Založen: 3.12.2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 12:01 pm    Předmět: biosil Citovat

ahoj, já biosil beru měsíc a žádné zázraky bohužel nepozoruju. Na druhou stranu, ale zase měsíc je asi málo na to, aby se projevil nějaký účinek. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 3:02 pm    Předmět: Re: biosil Citovat

Ladka napsal:
ahoj, já biosil beru měsíc a žádné zázraky bohužel nepozoruju. Na druhou stranu, ale zase měsíc je asi málo na to, aby se projevil nějaký účinek. Smile


No tak já si ho po roce neužívání žádných preparátů znovu koupila a změna viditelná už po týdnu. Nějak mi vlasy rostou rychleji-na to že je zima. Nehty také více ztvrdly. Jinak neberu ho ještě ani měsíc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladka
0-7
0-7


Založen: 3.12.2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 11:28 am    Předmět: Citovat

vjoo napsal:
Já Biosil brala asi dva roky zpátky, jenom jednu krabičku. Neudělalo to nic nebo aspoň ne viditelně. Ale nijak mi nevadil, nebylo mi z něj špatně, jak tady občas píšete.
Podle mě je hlavně na ty nehty a ty já mám zdravé, tvrdé. Pak ho brala i máti a té moc pomohl - má měkké nekvalitní nehty, tak proto. Wink

po jedné krabičce asi bohužel nic moc nepoznáš Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.