Biosil
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c33f60351e24236d9f6604ca275b32e7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: út srpen 06, 2013 11:35 am    Předmět: Citovat

Dneska jsem dobrala Biosil Plus (60 tablet, jedna denně). Pořídila jsem ho kvůli vypadávání vlasů, a díkybohu zabral. Jinak jsou vlasy takové tužší a pevnější, ale nemám pocit, že by nějak zhoustly nebo rostly rychleji... ale co se týče nehtů, tak ty jsou pevnější a tvrdší, než jsem kdy měla. Takže já asi budu z těch, u koho se Biosil projeví na nehtech Smile

Asi teď zkusím nějaký jiný doplněk, ve víře, že by mohl vlasy trochu "zahustit".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt září 05, 2013 3:27 pm    Předmět: Citovat

Biosil beru asi 14 dní vždy po snídani. Nějaké výsledky, co se týče vlasů jsem pochopitelně ještě nezjistila, ale na nehtech, Cool jak tady píše snad každý, se projevil.
Ano na nehtech trochu změna je. Sice mám nehty přirozeně fakt tvrdý, když stříhám, tak jedině kleštěma na nehty a i s tím mám problém to skřípnout, ale biosil se na nich podepsal tím, že jsou lesklejší Smile je to sice věc, která asi není nijak extra ocenitelná Laughing ale prostě se víc lesknou, než když jsem biosil nebrala Cool

/kéž by se po něm víc leskly vlasy/ Embarassed Very Happy
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucíč
8-20
8-20


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt září 05, 2013 4:50 pm    Předmět: Biosil Citovat

Koncem srpna jsem dobrala tu jednu krabičku (60 tablet) a účinek možná trochu pocítily vlasy, jsou pevnější. Nehty se mi zdají taky o něco pevnější, dříve jsem je měla hodně lámavé. Teď je můžu nechat narůst delší v je to v pohodě, ale takové ty "drážky" (vodorovné čáry) Very Happy na nich zůstaly pořád. Takže jsem si s odhodláním koupila nové balení a zobu dál. Smile

Hodně jsem tu četla příspěvky, že to nikdo nedokáže brát pravidelně. Very Happy Já na to taky zapomínala, nevím, proč, ale přisuzuji to tomu, že nejsem zvyklá brát takhle něco pravidelně a ta malá tabletka se mi zkrátka ztratila někde v mysli. Tak jsem si jednoduše napsala na malý papírek datum, kdy jsem začla, například 3.9 a pod to 4. pak 5. atd až do kdy má vyjít těch 60 tabletek, což jsou dva měsíce. Smile Papírek složím a strčím do krabičky (nebo si ho přilepím na mobil, zkrátka nějak, kde nezapomenu. No a jednoduše si vždycky odškrtnu jeden den a vezmu tabletku Very Happy Nevím proč, ale teď, když tam mám ten papírek a zvykla jsem si na to každodenní odškrtávání, tak je to v pohodě Very Happy
Nebo se mi taky zezačátku stávalo, že jsem si vzala tabletku třeba po snídani, nebo po obědě a po večeři už jsem se vrhala na další, ale nepamatovala jsem si, jestli jsem jí už měla ten den či ne. Very Happy

Každopádně biosil není tak špatný. Myslím, že při dávkování jedna tableta denně ho můžete zobat klidně rok a nic se nestane, naopak. Smile

Shocked juj jsem se nějak rozepsala Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: čt září 05, 2013 7:05 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem Biosil bral, dlouho, nehty pak byly o asi 400% lepší, nicméně jsem na to teď na dlouhou dobu zapomněl. Very Happy Taky. Přitom pravidelně ráno prášky beru. takže zase začínám. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2015 10:05 pm    Předmět: Citovat

Tak Biosil beru dva týdny a už jsem tedy stačila pozorovat změnu na nehtech (vlasy zatím nic). Nehty jsem měla tedy vždy tvrdé a silné (škoda že to neplatí na vlasy), takže v tomhle ohledu nic moc nepozorují...ale rostou tedy šíleně rychle. Od pondělka mi přibyly 1-2mm, což je fakt až trochu děsivé Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2015 11:07 pm    Předmět: Citovat

Biosil beru asi měsíc a šíleně rychle mi rostou nehty a neničí se tolik po lakování a vlastně jsou celkově lepší a pevnější...takže i za tohle jsem moc ráda...vlasy bohužel nic, akorát se mi začly mastit, tak nevím jestli je to biosilem, nebo končící zimou (to se mi mastí vždycky o trošku víc)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2015 8:02 pm    Předmět: Citovat

Tušíte někdo, jaký je vlastně rozdíl mezi Biosilem, Biosilem Plus a Biosilem H?
Viz zde: http://www.lekarna-zdravi.cz/suggestform?page=default&func=search&search=Biosil+Plus+tbl.60

Co z toho jste braly?

Díky za jakoukoliv nápovědu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2015 3:56 pm    Předmět: Citovat

No vždycky, když jsem v lékárně řekla, že chci Biosil, tak mi dali ten Biosil+, ani jsem nevěděla, že jsou nějaké jiné Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Apatia
41-80
41-80


Založen: 15.2.2011
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2015 8:19 pm    Předmět: Citovat

Ja som brala (a vlastne este beriem) Biosil Plus a po mesiaci nevidim zmeny ani na vlasoch, ani na nechtoch. Zato moj ocko si pochvaluje, co sa tyka nechtov, udajne sa mu uplne prestali lamat a stiepit Smile Ale ten rozdiel by ma tiez zaujimal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2015 3:35 pm    Předmět: Citovat

ahoj, beru Biosil už rok a mám po něm hzčí pleť jemnou, hebkou jak miminko. U vlasů mám rychlejší růst a super kvalitu Smile nehtíky rostou taky rychle a jsou pevné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.