Biosil
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5add0fc8ec46752823a46421084bfcbaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2013 7:41 am    Předmět: Citovat

Biosilu jsem věnovala 2 měsíce, ale nevidím za tu dobu žádné znatelné zlepšení ani na vlasech, ani u pleti a nehtů. Pravda, nezobala jsem ty tabletky vysloveně pravidelně, ale do týdne se mi to vždycky aspoň 4x podařilo. Smile Je každopádně na čase, abych vyzkoušela něco jiného...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vanilková
8-20
8-20


Založen: 21.2.2013
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2013 11:37 am    Předmět: Citovat

Mně biosil hodně zlepšit nehty, byly opravdu takové hodně pevné, vůbec se nelámaly. Na pleti jsem žádné zlepšení neviděla, ale je pravda, že s pletí žádné problémy nemám, např. pupínky se mi dělají jen vyjímečně.
Brala jsem ho ale hlavně kvůli zlepšení vlasů. Mám je jemné - tím pádem se mi celkem slušně trhají (lámou?) Prostě se dají hodně lehce přetrhnout. A když jsem biosil brala cca měsíc a půl, a snažila se přetrhnout vypadlý vlas, dle mého názoru to šlo o něco hůře. Prostě mi přišel takový pevnější. Teď ovšem otázka, jestli to tak opravdu bylo, když jsem po tom tolik toužila, nebo jestli to náhodou nebylo placebo...

Každopádně plánuju, že se k němu zase vrátím (mám ovšem celkem problém brát ty pilulky pravidelně:/) Takže dám pak určitě vědět Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leeeňa
0-7
0-7


Založen: 22.3.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 2:03 pm    Předmět: Citovat

Mě teda biosil vůbec nezabral. Ono se není čemu divit, když jsem koukala na složení, tak tam toho zrovna moc není. Raději si kupuju Donnu Hair, tam mám aspoň jistotu, že účinkuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
veronika5678
8-20
8-20


Založen: 18.5.2012
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st březen 27, 2013 11:55 am    Předmět: biosil plus v maske Citovat

tak ako tak čítam, zo zdravotných dôvodov by sa mala papať len jedna tabletka a viac vitamínov si asi telo ani z nich nezoberie. Tak som rozmýšlala, čo tak rozdrviť dve tabletky na prášok a šupnúť to do masky na vlasy. Poslednú dobu dosť experimentujem a silno nad tým rozmýšľam. Vyriešil by sa aj problém s chĺpkami Laughing Cez víkend asi budem experimentovať, len by som chcela počuť Váš názor či je to blbosť? ale aj tak to vyskúšam Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: st březen 27, 2013 2:37 pm    Předmět: Re: biosil plus v maske Citovat

veronika5678 napsal:
tak ako tak čítam, zo zdravotných dôvodov by sa mala papať len jedna tabletka a viac vitamínov si asi telo ani z nich nezoberie. Tak som rozmýšlala, čo tak rozdrviť dve tabletky na prášok a šupnúť to do masky na vlasy. Poslednú dobu dosť experimentujem a silno nad tým rozmýšľam. Vyriešil by sa aj problém s chĺpkami Laughing Cez víkend asi budem experimentovať, len by som chcela počuť Váš názor či je to blbosť? ale aj tak to vyskúšam Very Happy


Podle mě ten vitamín vlásky nevyužijí pokud ho plácneš z venku, ale je to jen můj teoretický názor Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 12:14 am    Předmět: Re: biosil plus v maske Citovat

veronika5678 napsal:
tak ako tak čítam, zo zdravotných dôvodov by sa mala papať len jedna tabletka a viac vitamínov si asi telo ani z nich nezoberie. Tak som rozmýšlala, čo tak rozdrviť dve tabletky na prášok a šupnúť to do masky na vlasy. Poslednú dobu dosť experimentujem a silno nad tým rozmýšľam. Vyriešil by sa aj problém s chĺpkami Laughing Cez víkend asi budem experimentovať, len by som chcela počuť Váš názor či je to blbosť? ale aj tak to vyskúšam Very Happy


cpát to do masky na vlasy se mi zdá jako hloupost, samotný vlas si z toho podle mě nic nevezme a nijak mu to neprospěje (ani neuškodí)... to už bych spíš přemýšlela o vmasírování do pokožky hlavy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2013 4:54 pm    Předmět: Citovat

Po dvou měsících pravidelného braní jsem nezaznamenala žádné účinky na vlasech ani na nehtech, takže už dál pokračovat nebudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cholerka
0-7
0-7


Založen: 14.3.2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 11:43 am    Předmět: Citovat

Biosil jsem brala plus minus měsíc skoro denně. Účinek na pleť skoro okamžitý, opravdu viditelné zlepšení, nehty jsem měla dobré i předtím, po Biosilu trošku ztvrdly. No a nakonec vlasy: brala jsem to teda s tím, že chci zlepšit kvalitu, to se po měsíci nepozná, ale začaly mi růst nové a já jsem na mrtvici, protože i bez toho je mám šíleně husté. Takže teď budu mít ještě větší slaměnou střechu. Balení nejspíš dojí přítel, ten by kvantitu bral..

Edit. A ještě vlasy přestaly dost vypadávat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: st červen 26, 2013 5:48 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem začala užívat Biosil, doufám,že brzy shledám účinky.Kdy by měl účinkovat a jak to poznám?Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: st červen 26, 2013 6:15 pm    Předmět: Citovat

Kikuška: Většinou se doporučuje, aby to člověk bral ty 2 - 3 měsíce, než začne hodnotit, co to dělá (nebo nedělá). Někdo má pocit, že vidí výsledky po měsíci, někdo po 3 měsících, někdo třeba nikdy... Je to individuální.

Jak to poznáš? No, vlasy nebo nehty (nebo obojí se v nějakém směru zlepší). Někdo třeba pozoruje růst nových vlasů, někdo rychlejší růst těch, co už na hlavě má, méně vypadlých vlasů, silnější vlasy, někdo snad i zmiňoval větší lesk (i když těžko říct, jestli je tohle objektivně možné)...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.