Dýňová semínka pro růst vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bb7c037e123108724ad2eb6b33b84e2dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 8:35 pm    Předmět: Re: v Citovat

skarma007 napsal:

no me se taky jakoby netřepí a nelámou, jen sou slabý tím melírováním, jinak jsem mela hodne kvalitní vlasy, dokud sem si je nezničila:-(((jo to máš zase pravdu, já bych to chtela zastřihovat, až by to bylo tak do pasu Very Happy nekde sem četla, že jedna dolka mela zničené vlasy barvením pak jedla nejaký vitamíny a po 3mesících se jí krásně zregenerovaly, tak nevím no, ale jinak děkuju za odpovedi Wink snad mi nekdy zesílí Rolling Eyes

Dívala jsem se do tvé galerie - vlasy máš pěkné, nezničené . Když o ně budeš pečovat dobrou kosmetikou a vlasům prospěšnou výživou - za chvíli budou po pás!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 8:43 pm    Předmět: v Citovat

citace:
Dívala jsem se do tvé galerie - vlasy máš pěkné, nezničené . Když o ně budeš pečovat dobrou kosmetikou a vlasům prospěšnou výživou - za chvíli budou po pás!

jééé děkuji Smile to mám radost:-)) tak snad to vyjde:-))zkusím ještě ty vlasy polívat pivem, snad zesílíSmile) a děkuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 9:53 am    Předmět: Citovat

A nevíte, jestli je dobrej dýňovej olej na vlasy? Nemyslím to tak, že ho budu jíst (pít), ale že bych si z něj třeba udělala zábal...? Mamka ho totiž má doma Cool

Každopádně si jdu loknout Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 10:03 am    Předmět: Citovat

pinkalinka.p napsal:
A nevíte, jestli je dobrej dýňovej olej na vlasy? Nemyslím to tak, že ho budu jíst (pít), ale že bych si z něj třeba udělala zábal...? Mamka ho totiž má doma Cool

Každopádně si jdu loknout Surprised


určitě jo;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 10:12 am    Předmět: Citovat

pinkalinka.p napsal:
A nevíte, jestli je dobrej dýňovej olej na vlasy? Nemyslím to tak, že ho budu jíst (pít), ale že bych si z něj třeba udělala zábal...? Mamka ho totiž má doma Cool

Každopádně si jdu loknout Surprised

Dýňák je na vlasy víc než dobrý Wink , obsahuje zinek, který je pro ně prospěšný. Zábaly si nedělám, ale občas ho vtírám do vlasů nebo ho přidávám do henny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 11:01 pm    Předmět: Citovat

Jste mě zmátli....celou dobu tu čtu o dýňových semínkách a představuju si slunečnicový.....a až za dlouho jsem přišla na to, který to jsou...každopádně si jdu, až se dostanu do města, pro ně....já vám dám, mě takhle mást Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chomin
0-7
0-7


Založen: 7.12.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 5:04 pm    Předmět: Citovat

Zdravim damy!
Jako zatim (pravdepodobne) jediny zastupce muzu ohledne tohoto tematu (coz samozrejme neni nic proti nicemu:-)) se priklanim k predchozim prispevkum, ze se na dynova seminka nemuzu ani podivat.
V ranem veku mi je ma babicka davala povinne po obede kazdy den. Ale byla to prijemna povinnost - vzdycky mi seminka chutnala a tesil jsem se na ne moc. Navic byly domaci, takze mozna, ze i to pridavalo na oblibenosti (ona ta chut ale bude pravdepodobne stejna). Babicka mi ovsem davala vzdy max. 10 seminek!!!..... rikala: "Tak, a ted uz konec, 10 seminek staci, jinak by ti bylo spatne".
Na tyto slova jsem ovsem zapomnel pred dvema lety, kdy jsem si jen tak koupil pytlik dynovych seminek. Polovina pytliku zmizla jeste ten den. Rano jsem se probudil v krecich a bolestech, hledaje sam sebe v realite. Priznam se, ze tak spatne mi nikdy nebylo a doufam, ze uz nebude. Nic nepomahalo. Clovek musel tu bolest (to uz nebyla nevolnost) preckat, prekonat. Nevim, kolik z meho tela za ty 2-3 dny ukrutnych bolestich a kreci vyslo metabolickych produktu (i kdyz ten metabolismus se moc dobre v tu chvili nemel), ale nic z toho nebylo v pevnem skupenstvi a slo to ze me neustale. Jedine, co pomahalo (i kdyz to skoro clovek ani nepoznal), bylo zivocisne uhli.
A tim se dostavam k radam a pripominkam, ktere mam od sveho lekare.

Totiz velke mnozstvi dynovych seminek nici mikrofloru ve strevech. Tu si obnovite nejlepe zivocisnym uhlim. Zadne vitaminy!, at uz v podobe prirodni, ci v podobe pilulek. Vitaminy sice urychli proces obnoveni mikroflory, ale nemalo take zhorsi krece a bolesti. A to uz nemluvim o oslabenem organismu (napr nejakou chronickou nemoci), ktery by se s timto stavem jen tezko vyrovnaval.

At uz to zni jako apokalypsa, nebo hotova smrt (ani jedno z toho to neni:-)), tak par veci je vice nez jasnych:
1) nepral bych to ani svemu nejvetsimu nepriteli
2) kazdy reaguje na takove mnozstvi dynovych seminek jinak (ale neni receno ze lepe!!!)
3) DDD se pohybuje kolem 10ti seminek.
4) pouhy pohled na dynova seminka mi dela nevolno - dokonce i v podobe zapecene na pecivu (a je mi to opravdu lito, protoze mi kdysi chutnaly).

Neberte to, prosim, tak, ze bych chtel vsechny odradit, ale rozhodne je dobre takove zkusenosti netajit.

Preji prijemny den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 6:25 pm    Předmět: Citovat

MĚ ZE ZA ČATKU TY DÝNOVÁ SEMINKA MOC CHUTNALY,ALE TĚD JE UŽ VUBEC NEMUSÍM..ASI JSEM SE JICH PŘEJEDLA Embarassed TO UŽ MI VÍCE CHUTNAJI SLUNEČNICOVÁ SEMINKA Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 9:04 pm    Předmět: Citovat

Ja som tiež kedysi dosť mala rada tekvicové semienka. Teraz rovnako preferujem slnečnicové. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 9:54 pm    Předmět: Re: v Citovat

ilona napsal:
skarma007 napsal:

no me se taky jakoby netřepí a nelámou, jen sou slabý tím melírováním, jinak jsem mela hodne kvalitní vlasy, dokud sem si je nezničila:-(((jo to máš zase pravdu, já bych to chtela zastřihovat, až by to bylo tak do pasu Very Happy nekde sem četla, že jedna dolka mela zničené vlasy barvením pak jedla nejaký vitamíny a po 3mesících se jí krásně zregenerovaly, tak nevím no, ale jinak děkuju za odpovedi Wink snad mi nekdy zesílí Rolling Eyes

Dívala jsem se do tvé galerie - vlasy máš pěkné, nezničené . Když o ně budeš pečovat dobrou kosmetikou a vlasům prospěšnou výživou - za chvíli budou po pás!


a ja ich kedy konecne budem mat po pas?Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.