Dýňová semínka pro růst vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ef392ece69b200e07183005c3e5b7b3dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2009 9:07 am    Předmět: Citovat

chomin: souhlasím, taky mi z nich bylo blbě, i když asi ne tolik jako tobě. Oni mě totiž po chvíli, co jsem je uzobávala přestaly chutnat - tělo si řeklo, že už je nechce, ale stejně řeklo pozdě Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavuš
21-40
21-40


Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 11:24 pm    Předmět: Citovat

Tak to je dobrý.. Zrovna jsem sem chtěla napsat, že po dýňových semínkách je mi špatně. Jednu dobu jsem se do nich nutila a teď už je nemůžu ani vidět Rolling Eyes . To raději zobu slunečnici, mandle nebo vlašáky Razz .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 7:20 am    Předmět: Citovat

Jo já jednou pod vidinou krásných vlasů a nehtů(táta mi to poradil) jsem se rozhodla sníst pytlík na posezení. Po chvilce už to nešlo, tak mě napadlo to jíst společně s čokoládou...následky asi nemusím popisovat Rolling Eyes a dýňový semínka jsem nemohla hezkejch pár let vidět. Nehty nenechty...teď tak akorát na nějakým celozrným pečivu, to mi chutná jak jsou křupavý....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 9:42 am    Předmět: Citovat

Heh Very Happy Takových lidí se dalo napálit Very Happy s vidinou krásných vlasů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 11:42 am    Předmět: hlouhý dotaz? Citovat

ahoj dámy,
možná mám blbej dotaz, ale když jsem tak tady četla o tý dýni, našla jsem si dýňový olej na netu a napadlo mě, co by se stalo, kdybych ten olej pila? ve složení píšou, že obsahuje hodně zinku (jako prášky na růst vlasů a tak) Very Happy .. někdo pije preventivně olivovej, myslíte, že by to šlo i s dýňovym? nezkoušela jste to některá? .. (asi blbej dotaz, ale co kdyby) Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 12:00 pm    Předmět: Citovat

Zkoušela, ale nebyla jsem dostatečně důsledná, takže jsem na sobě výsledky nepoznala. Ale pít se samozřejmě dá, není problém. Snad jediné oleje, které se ke konzumaci nedoporučují, jsou jojobový (je to vlastně vosk a trávicím ústrojím projde prý nezměněn) a ricinový (protože je to fungující projímadlo).
Klidně si ho dávej i do salátu; někdo tu psal, že si ho nakape na sousto chleba a pak sní. Já jsem ho jedla jen tak na lžičce, ale hned jsem ho musela zapít čajem -- mám trochu problém polykat olej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 12:26 pm    Předmět: Citovat

no, tak já to zkusim, myslíš, že mám jíst celou lříci? nebo spíš lžičku? je mi trochu blbý se ptát na to v krámě Embarassed . Very Happy .. a jak dlouho jsi to jedla, žes nepoznala změnu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 1:43 pm    Předmět: Citovat

Jez, kolik zvládneš Smile Já jsem jedla čajovou lžičku, víc bych nedala, a přistupovala jsem k tomu dost liknavě, určitě to nebylo každý den. Jak dlouho jsem ho jedla, už nevím, ale moc dlouho ne. Dýňák si raději dávám na vlasy nebo na pleť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitul
41-80
41-80


Založen: 8.4.2010
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 4:06 pm    Předmět: Citovat

dýňový olej mi doporučila paní ve zdravé výživě, na užívání je skvělý a dokonce i chutná Smile používám ho do salátů, rýže, těstovin, do vlasů k henně ,chutná a voní mi víc než olivový
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 4:37 pm    Předmět: Citovat

a pozoruješ po užívání nějákou změnu? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.