Dýňová semínka pro růst vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5d6bfbbdbedbf4965dcd194d7ff76cadZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitul
41-80
41-80


Založen: 8.4.2010
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 5:12 pm    Předmět: Citovat

girl.or.element napsal:
a pozoruješ po užívání nějákou změnu? Smile



neužívám ho pravidelně takže těžko říct, na vlasy ho dávám krátce, a co se týče pleti atd ... tak nevím jestli je to díky tomu oleji nebo jiné stravě, ale na škodu určitě není, můžu ho jen doporučit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po květen 10, 2010 6:43 am    Předmět: Citovat

Na pleť se mi taky velice osvědčil - na akné i podrážděnou pleť. Delší dobu jsem používala obličejový olej Saloos se santalem, ale časem mě začal jaksi dráždit - i kolegyně se ptala, co se děje, že jsem furt flekatá. Tak jsem opět koupila osvědčený dýňák a po pár dnech jsem měla pleť zase v rámci možností pěknou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vipetka
21-40
21-40


Založen: 14.8.2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: po květen 10, 2010 1:27 pm    Předmět: Dýňový olej Citovat

Dýňový olej beru klidně 2 - 3 lžičky. Většinou večer a zajídám to malou tvrdou kůrkou chleba. Miluju tvrdý chleba, jako myš! Smile
Olej kupuji na tomto webu:
http://www.zdrave-oleje.cz/

vyzkoušený web, všechno v naprostém pořádku. Pro milovníky olejů doporučuji kmínový - na vaření.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 4:59 pm    Předmět: Citovat

tak teď jsem dokoukala pořad na čt 1 "pod pokličkou" a byl celý o olejích, říkali tam, že dýňový olej je výborný na výživu nehtového a vlasového lůžka. jedna lžička denně prej... no, je strašně hnusnej, smrdí mi a nemám ho ráda, ale jdu opět do toho Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Agnes19
8-20
8-20


Založen: 10.4.2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 6:42 pm    Předmět: Citovat

Tak se taky podělím o zkušenost...na jaře jsem si koupila bio dýňový olej, zápach to mělo hrozný...nejdřív jsem měla v plánu dávat si ho do salátů a tak, ale to se nedalo, hrozně mi tam ta (pa)chuť vadila...tak jsem denně každé ráno polykala 1 polévkovou lžíci..a musela to rychle zapít skleničkou cocaly, jedině tak to docela šlo Very Happy Vydržela jsem to tak přes měsíc až nic nezbylo...no a výsledek žádný. Confused Čekala jsem aspoň krapet lepší pleť, ale nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 6:56 pm    Předmět: Citovat

jjo,tak ty nejsou špatný,ale nesmí se jich snist moc najednou Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2010 6:29 am    Předmět: Citovat

Dýňový olej není tak hrozný, horší je třeba pupalkový. A asi bych ho tedy nezapíjela colou, ta určitě musí ty pozitivní účinky minimálně částečně zničit Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2010 6:35 am    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Dýňový olej není tak hrozný, horší je třeba pupalkový. A asi bych ho tedy nezapíjela colou, ta určitě musí ty pozitivní účinky minimálně částečně zničit Rolling Eyes


já teda dýňový nikdy nejedla, ale pupálkový jsem běžně užívala denně, a přišlo mi to úplně v pohodě. Shocked v tom případ se asi pustím do dýňového, jestliže není horší než pupálkový Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2010 6:41 am    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
já teda dýňový nikdy nejedla, ale pupálkový jsem běžně užívala denně, a přišlo mi to úplně v pohodě. Shocked v tom případ se asi pustím do dýňového, jestliže není horší než pupálkový Laughing

Pro mě je dýňový jednoznačně chutnější a celkově příjemnější než pupalka (neměla jsem ji už pořádně dlouho, ale mám dojem, že to bude i proto, že dýňák je trochu řidší).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2010 6:44 am    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
porcelainswan napsal:
já teda dýňový nikdy nejedla, ale pupálkový jsem běžně užívala denně, a přišlo mi to úplně v pohodě. Shocked v tom případ se asi pustím do dýňového, jestliže není horší než pupálkový Laughing

Pro mě je dýňový jednoznačně chutnější a celkově příjemnější než pupalka (neměla jsem ji už pořádně dlouho, ale mám dojem, že to bude i proto, že dýňák je trochu řidší).


tak to fatk ráda slyším, jak tady všichni psali, že je hnusný, tak mě to odradilo Very Happy jj, pupalka je docela hustá, ale musím říct, že mi hodně pomohla, takže si nemůžu stěžovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.