Dýňová semínka pro růst vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=320338a85aca40e914dfbbf03cdfd490Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Holly
41-80
41-80


Založen: 8.6.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2010 7:53 am    Předmět: Citovat

Mě teda dýňák strašně chutnal, jako oříšky Smile Kupovala jsem ho v bio koutku v intersparu 250ml asi za 130,-. Jedla jsem ráno 1 lžíci. Ale nějak jsem si nevšimla žádného výsledku....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2010 10:26 am    Předmět: Citovat

tyjo, to mě štve, že jste nepozorovaly výsledky Sad ... tak ted nevim, chtěla jsem ted dýňovej pít místo nějákej tablet, pačjsem je brala už celkem dlouho, ale ted teda nevim... jestli to má vůbec cenu... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2010 12:29 pm    Předmět: Citovat

a pil někdo ten olej pravidelně aspoň dva tři měsíce? ne-li víc? jinak se myslím, že člověk na sobě nic zpozorovat nemůže..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: so září 25, 2010 10:42 am    Předmět: Citovat

Ten olej se pije? Já myslela, že se to dává na vlasy a proto jsem se chtěla zeptat, jestli to vlasy neztmavuje. Ale teď už je to jasné. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: so září 25, 2010 10:59 am    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Ten olej se pije? Já myslela, že se to dává na vlasy a proto jsem se chtěla zeptat, jestli to vlasy neztmavuje. Ale teď už je to jasné. Very Happy


ono můžeš jak dávat na vlasy, tak pít Smile - a ne, neztmavuje ... Smile jen musíš mít silnej žaludek, abys ho na těch vlasech snesla a nesmrdělo ti to Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 8:27 am    Předmět: Citovat

No, já teda nevím, ale ten dýňák, co mám já, docela barví. Na mejch tmavejch vlasech to teda není vidět (dávám si ho i do konečků mezi mytím a potom nesmejvám), ale u blond vlasů bych tenhle postup moc nedoporučovala, to spíš ho mrsknout do nějakýho zábalu před mytím.
Občas si ho na noc napatlám na obličej - na noc právě proto, že pleť pak dostane sice slabounkej, ale přesto patrnej nazelenalej nádech (ale na druhou stranu musím říct, že moje pleť ho má asi ze všech olejů neradši).
A vnitřně si občas dám tak lžičku (třeba do salátu), ale k pravidelnýmu užívání jsem se nedokopala. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2012 1:39 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem si koupila dynak (puvodne primo na plet) a vcera po celodennim (temer) pohybovani se venku ve meste jsem zjistila, ze mam oblicej pomerne dost tmavsi nez krk ... a to i po umyti (po aplikaci jsem nic takoveho nepozorovala). Tak mne napada ... neurychluje dynak opalovani? (na slunicku jdu vzdycky dohneda a muj oblicej vypada, jako by se prave vratil z dovolene v Chorvatsku a zbytek tela zapomnel vzit s sebou ... Laughing). Jen abych propriste natrela aspon i krk, tedka vypadam, jako kdyz jsem silne neodhadla odstin make-upu Laughing

Jinak ucinky dynaku primo na akne? mate nekdo zkusenosti?
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2012 8:55 am    Předmět: Citovat

Tak jsem si včera taky domů donesla dýňák (kokosák neměly). Hned jsem si udělala zábal (dýňák+olivák) a paráda. Sice jsem to musela 2x vymývat, ale vlasy mi příjdou hydratovaný a leskejší. Že bych konečně našla něco, co mým vlasům chutná Idea Ale ten olej nepiju (jenom moje vasy Smile ) ale jím zas dýňová semínka, tak doufám, že jim to pomůže a porostou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 12:51 pm    Předmět: Citovat

A kolik dýňových semínek je přesně potřeba sníst aby to mělo účinky? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 3:01 pm    Předmět: Citovat

Kikuška:No kolik přesně jich člověk má jíst,se říct nedá. Já je jím pavidelně a kombinuju je se slunečnicí Wink
A nejraději mám dýňová semínka v čokoládě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.