Panthenol - pěna, kapsle dr. Mullera
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ec379ea0af2c0653ebd80a3f40fadbb5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 10:34 pm    Předmět: Citovat

aninecka napsal:
Jsem si na hlavu teď napatlala tohle.
http://www.internetlekarna.cz/inshop/-leky-bez-receptu-/panthenol-spray-drm-spr-sus-1x130g-[id-1425868].html
A koukám jak vejr. Jsou jako by zpevněné po tužidlu (ale víc), vypadají moc hezky zdravě a hlavně upraveně. Shocked U hlavy jsem to trochu přepískla s množstvím, je to krapet ulepený, ale jinak super. Uvidim, co to provede až to smyju. Doufám, že to těm vlasům nějak neublíží, je sice obdoba té pěny od Mullera, ale nepíšou tady, že by to bylo i na vlasy.


To jsem taky dělala, po smytí už jsou vlasy normální. Taky jsem si občas dávala směs trošky tohoto spreje a nějakého oleje a vetřela do konečků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 8:56 pm    Předmět: Citovat

a zjemnilo to vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 9:40 am    Předmět: Citovat

žádné zlepšní jsem nezpozorovala - brala jsem ho asi rok, ale je pravda, že ne moc pravidelně Embarassed
a teď se bavíme o tom oranžovém potahováném, co se polyká, nebo o bílém nepotahovaném, co se cucá? O_o
to cucací je totiž výrazně silnější, měla jsem ho jenom párkrá, ale ten výsledek byl znat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 10:51 am    Předmět: Citovat

Violet napsal:
žádné zlepšní jsem nezpozorovala - brala jsem ho asi rok, ale je pravda, že ne moc pravidelně Embarassed
a teď se bavíme o tom oranžovém potahováném, co se polyká, nebo o bílém nepotahovaném, co se cucá? O_o
to cucací je totiž výrazně silnější, měla jsem ho jenom párkrá, ale ten výsledek byl znat Smile


Jo jo, ,měla jsem oboje. Po oranžových jsem nepozorovala nic a to jsem brala více tabletek než bylo doporučováno-myslím že píšou že na den 1 tabletu a já jsem brala 5. No a nic. Předávkování jsem se nebála protože je to b-vitamín a ten se vylučuje močí pokud ho tělo nespotřebuje. Pak jsem měla ten bílý od Jenapharmy-20tablet po 100mg stálo asi 100kč. Myslím že ten byl lepší. Jen: když se cucá tak působí na oblast krku-při angíně atd. Když se polyká, dostane se dál a může dojít až k vlasům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 1:28 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Violet napsal:
žádné zlepšní jsem nezpozorovala - brala jsem ho asi rok, ale je pravda, že ne moc pravidelně Embarassed
a teď se bavíme o tom oranžovém potahováném, co se polyká, nebo o bílém nepotahovaném, co se cucá? O_o
to cucací je totiž výrazně silnější, měla jsem ho jenom párkrá, ale ten výsledek byl znat Smile


Jo jo, ,měla jsem oboje. Po oranžových jsem nepozorovala nic a to jsem brala více tabletek než bylo doporučováno-myslím že píšou že na den 1 tabletu a já jsem brala 5. No a nic. Předávkování jsem se nebála protože je to b-vitamín a ten se vylučuje močí pokud ho tělo nespotřebuje. Pak jsem měla ten bílý od Jenapharmy-20tablet po 100mg stálo asi 100kč. Myslím že ten byl lepší. Jen: když se cucá tak působí na oblast krku-při angíně atd. Když se polyká, dostane se dál a může dojít až k vlasům.


aha, já jsem slyšela, že když se cucá, tak je to snad nějak účinější - takymi to bylo podivný O_o ale já ho stejně polykala, protože mi nechutnal Embarassed
je volně prodejný? pamatuji si, že tehdy jsem ho snad dostala na předpis O_o
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 7:56 pm    Předmět: Citovat

Violet napsal:
*Leontýnka* napsal:
Violet napsal:
žádné zlepšní jsem nezpozorovala - brala jsem ho asi rok, ale je pravda, že ne moc pravidelně Embarassed
a teď se bavíme o tom oranžovém potahováném, co se polyká, nebo o bílém nepotahovaném, co se cucá? O_o
to cucací je totiž výrazně silnější, měla jsem ho jenom párkrá, ale ten výsledek byl znat Smile


Jo jo, ,měla jsem oboje. Po oranžových jsem nepozorovala nic a to jsem brala více tabletek než bylo doporučováno-myslím že píšou že na den 1 tabletu a já jsem brala 5. No a nic. Předávkování jsem se nebála protože je to b-vitamín a ten se vylučuje močí pokud ho tělo nespotřebuje. Pak jsem měla ten bílý od Jenapharmy-20tablet po 100mg stálo asi 100kč. Myslím že ten byl lepší. Jen: když se cucá tak působí na oblast krku-při angíně atd. Když se polyká, dostane se dál a může dojít až k vlasům.


aha, já jsem slyšela, že když se cucá, tak je to snad nějak účinější - takymi to bylo podivný O_o ale já ho stejně polykala, protože mi nechutnal Embarassed
je volně prodejný? pamatuji si, že tehdy jsem ho snad dostala na předpis O_o


Já jsem ho kupovala asi před třičtvrtě rokem volně v lékárně,ale samozřejmě ho nemusí mít všude. Ale na netu jde taky dobře sehnat. Já bych ho ani cucat nezkoušela-na to bych neměla nervy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 7:21 pm    Předmět: Citovat

já měla oranžový od mullera, teda jedno balení, ale taky sem si ničeho nevšim, naopak mi přijde, že se mi nějak začaly třepit nehty, tak nevim... ale už do něj asi nepudu...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lala
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 10:30 pm    Předmět: Citovat

Taky teď papkám panthenol a teda výsledky nejsou vůbec vidět. K tomu třetí měsíc Biosil a na hlavě mám furt rozlámaný roští Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veerunka
8-20
8-20


Založen: 1.2.2009
Příspěvky: 18
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 4:35 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky,používal někdo ten šampon a balsám panthenol od Altermedu?A pomohlo vám to?Chtěla bych si nechat narust vlasy aspon ještě tak 10 cm mám je po lopatky,ale lámou se mi a co naroste to odpadne:-(Pomužete?děkuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
efcaa
21-40
21-40


Založen: 1.1.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 3:56 pm    Předmět: Citovat

mohla by som sa spytat na tie panthenolove inekcie?to ti musi predpisat lekar?a vlastne ti to aj picha on?a pomaha to proti padaniu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.