Panthenol - pěna, kapsle dr. Mullera
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4153a68b8429ae62f898d0e86e801029Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 9:11 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Tak pokial ti nehty rastu superrychlo, tak by som tie 2 mesiace celkom aj verila. Very Happy
A fakt si predtym nebrala dlhsiu dobu ziaden iny pripravok? Confused

Předtím jsem nebrala nikdy žádný přípravek Smile vloni jsem si ho koupila z naprosté zoufalosti při šíleném vlasopádu. Brala jsem ho jen měsíc, stačilo to.
A nehty mi rostou tak normálně, stříhám je co 2-3 týdny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 5:11 pm    Předmět: Citovat

Janickaxy napsal:
Zlatushiq napsal:
Ja to s tymi nehtami nejako furt nepoberam. Confused
Ved vyziva nehtu zacina predsa uz v lozku a pripravky by mali tym padom posobit prave na tuto cast. No a kym odrastie, tak to trva aj 3-6 mesiacov, tak ako moze byt vidno vysledok za par tyzdnov??? Shocked
Ariela Arrow Nie je to skor zasluha toho Biosilu, co si brala predtym?


Nemyslím si, že by mi nehty rostly extrémně rychle, ale odhaduju že za měsíc a půl se celý vyroste (déle to trvá jen na palci u nohy, ten odrůstá i několik měsíců), takže za měsíc nebo dva může být výsledek klidně znát.



no ono asi i zalezi na tom, jak velke ma kazdy nehty. ja mam celkem dlouhe a cely mi odroste tak za 3-4 mesice.. rikam to, protoze to mam odzkousene.. jednou jsem si totiz koupila nejakej modrej lak od Vietnamcu, kterej nesel odlakovat, respektive zustaly mi po nem fleky, jako bych si nehty lakovala fixkou.. Rolling Eyes Very Happy no a trvalo to fakt tak ty 4 mesice nez to uplne odrostlo.. a pouceni Arrow uz nikdy si nekoupim lak na nehty yod Vietnamcu!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 5:24 pm    Předmět: Citovat

Přesně tohle se mi stalo taky, naštěstí na nohách, palec odrůstal snad věčnost Laughing Je fak, že mám nehty krátké, takže mi odrostou dřív, ale stejně změna je znát dřív, než odroste úplně celý nehet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ninka.nina
0-7
0-7


Založen: 5.12.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 11:42 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
jako malá jsem měla kvalitní a husté vlasy. Zničila jsem si je nešetrným zacházením a barvením a odbarvováním. Po Panthenolu pozoruji velmi výrazné zlepšení. Samozřejmě nelze čekat zázraky. Ale musím kladně hodnotit. Odrostlé vlasy u hlavy jsou zdravé pevné a opět v kondici. Poničené se trochu zlepšily. Ale chce to trpělivost. Zatím mohu hodnotit jen po krátkém užívání. Používám ho pravidelně teprve měsíc.
Mějte se hezky, Nina Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 4:06 pm    Předmět: Citovat

Ninka.nina napsal:
... Po Panthenolu pozoruji velmi výrazné zlepšení. Samozřejmě nelze čekat zázraky. Ale musím kladně hodnotit. Odrostlé vlasy u hlavy jsou zdravé pevné a opět v kondici. Poničené se trochu zlepšily. Ale chce to trpělivost. ...


Pokužíváš doplněk stravy, nikoli pěnu, předpokládám... Můžu se zeptat, který? Cucací od dr. Müllera/polykací od dr. Müllera/ty od Jennapharm/...? Taky o panthenolu přemýšlím (já si tedy nezničila vlasy nešetrným zacházením, ale z nějakého důvodu se jim na mé hlavě asi moc nelíbí a hromadně ji opouštějí)...

Díky moc Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ninka.nina
0-7
0-7


Založen: 5.12.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 4:16 pm    Předmět: Citovat

Používám, šampon a kondicioner a tabletky. Když už tak pořádně. Smile Vše od Dr. Müllera. Nejdřív jsem byla skeptická. Ale zatím z toho mám opravdu dobrý pocit. Jen jsem si všimla, že v podstatě záleží na původní kvalitě vlasů. Tím myslím, že bohužel co nám bylo dáno geneticky ani nejlepší tabletka a šampón nespraví. Ale na poškození mechanicky nebo chemicky to funguje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 3:31 pm    Předmět: Citovat

ja panthenol používam akosi divne Very Happy odporučila mi ho kožná..vtedy som nevedela že je viac druhov panthenolu, tak som schytila prvý aký bol.To boli také akési cmúľacie tabletky..tie som mala dva mesiace,po vysadení mi vlásky začali o niečo viac padať , tak som sa k nemu opäť vrátila ale našla som už len akési panthenol kapsle forte od mullera, s E,C, a selénom..teraz som ich doužívala po dvoch mesiacoch ale pri nich som rozdiel naozaj nepozorovala, možno to je tým, že až teraz som zistila, že sú aj panthenolové kapsle od mullera špeciálne na vlasy, zatiaľ čo tie s E,C a selénom mali vlasy iba ako jeden z účinkov užívania ..ale podľa ohlasov tu...nooo ktovie,možnože prekvapia, mohli by keď už som ich kúpila:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 7:49 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem šla nedávno do lékárny pro čaj... a hádejte, c čím jsem se vrátila? Laughing Takže až doberu to, co mám teď rozebrané, vrhám se v rámci pokusů udržet vlasy na hlavě do panthenolových kapslí. Zatím dva základní poznatky:

1) Ze zvědavosti jsem už pár kousků ozkoušela a špatně mi po nich není. Ovšem nevím, nakolik je to směrodatné - mně nebylo špatně zatím pravidelně po ničem Smile

2) Kapsle mají trochu děsivou zářivě oranžovou barvu. Když mě kamarád viděl zvědavě a nadšeně polykat Panthenol, vypadal trochu... no, překvapeně Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosorka777
161-320
161-320


Založen: 6.3.2011
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2012 9:30 am    Předmět: Citovat

Zdelujem referencie:
Po kapsuliach panthenol môžem povedať, že počet vypadnutých respektíve vyčesaných vlasov klesol na polovicu za celkom kratku dobu užívania. ďalej je zvláštne že nechty mi zmakly a zostali akesi pružné. Neviem či je to dobre skor mi vyhovovali ked boli tvrde, ale zasa možno sa teraz tak lahko nelamu kedze doslova pružia.
ďalším postrehom je, že sa mi predlžil interval medzi umyvaním vlasov o dva dni, čo je v týchto horučavach hneď čudné a neviem čím iným by to mohlo byť.
Celkový dojem asi to niečo robí... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2012 1:17 pm    Předmět: Citovat

bosorka777 napsal:
ďalším postrehom je, že sa mi predlžil interval medzi umyvaním vlasov o dva dni, čo je v týchto horučavach hneď čudné a neviem čím iným by to mohlo byť.

V poslednom case sa mi vlasy tiez pomalsie mastia, mohla bych interval beztrestne natiahnut o 1-2 dni urcite a to Panthenol nepouzivam uz aspon stvrt roka.
Ja som si to vysvetlila tym, ze vzduch je celkovo nejaky moc teply a suchy a vlasom nerobi prilis dobre, mam ich totiz jak seno. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.