Jak udělat, aby narostly dlouhé vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 67, 68, 69  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=088c63af377910de1878e6609102a876Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 2:31 pm    Předmět: Citovat

Amina napsal:
elune napsal:
Lily napsal:
Já taky rezignuju. Z tohoto fóra jsem byla nadšená a zkoušela jsem snad všechny rady. Chtěla jsem jen, aby mi vlasy narostly tak o 5-10 cm. Mám skromný cíl. Mít vlasy po zadek je pro mě sci-fi Smile
Bohužel se mi to nedaří. Nedokážu mít roztřepené vlasy. Musím prostě stříhat. Pak začnu nanovo s péčí, po několika měsích zase stříhám a tak pořád dokola...
A z krásných vlasů zdejších dívek mívám deprese Crying or Very sad


Mě by stačil cíl po boky...ale i do pasu je pro mne hranice v nedohlednu, chybí mi tak něco kolem 10,15cm...
A ty deprese mívám stále častěji, takže opravdu chápu...i když se na takové vlasy i mco ráda koukám... ráda bych i tak dlouhé a hezké měla i já Embarassed
Na roztřepené konce už kašlu, dál se mi netřepjí, jen ty milimetry, jinak ne... ale..nerostou, ač plácám lopušák, myjujednou za 3 dny, podle potřeby jinak zvláčnuji oleji a květinovými vodami... a nic, začíná být šíleně zoufalá Crying or Very sad


Prosím tě, chtěla bych se zeptat, co je to ten lopušák a k čemu je dobrý? Casto tu o tom čtu, a nevim... Question


Je to lopuchový výluh z lopuchu, od firmy Naděje, stránky si nepamatuji, ale jsitě je tu najdeš hodně se tu o tom debatovalo, tak jsem to zkusila... a zkouším nadále, tak snad....jednou třeba nějaký ten centimetr z toho vydoluji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 2:35 pm    Předmět: Citovat

elune napsal:
Káťa napsal:
Ale no tak!!!!! To jste zoufalé proto,že nemáte vlasy do pasu ale "jenom"do puli zad? Buďte rády, že nějaké vlasy máte! Co by měli říkat nemocné děti a lidé po chemoterapii....


To je sice pravda, ale když se mi vlasy nehly více jak rok, asi to nebude moc dobré. Ty možná máš co chceš, a je to dobře... ale když mě mrzí, že se sebou nejsem spokojena a ač se s tím snažím něco dělat, nejde to, tak je mi to hold líto..


Mám co chci ?? Já takhle dlouhé vlasy nikdy nechtěla,ale nesnáším "kadeřnickou péči" takže prostě nestříhám a to, že jsou takhle dlouhé je toho výsledek. Já jsem byla spokojená i s krátkými
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 2:40 pm    Předmět: Citovat

No, spatna nalada kvuli delce vlasu :/, to mi prijde uhozene, porad jsou to jenom vlasy Smile.
Navic, Elune, ty mas vlasy moc pekne Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 2:42 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
elune napsal:
Káťa napsal:
Ale no tak!!!!! To jste zoufalé proto,že nemáte vlasy do pasu ale "jenom"do puli zad? Buďte rády, že nějaké vlasy máte! Co by měli říkat nemocné děti a lidé po chemoterapii....


To je sice pravda, ale když se mi vlasy nehly více jak rok, asi to nebude moc dobré. Ty možná máš co chceš, a je to dobře... ale když mě mrzí, že se sebou nejsem spokojena a ač se s tím snažím něco dělat, nejde to, tak je mi to hold líto..


Mám co chci ?? Já takhle dlouhé vlasy nikdy nechtěla,ale nesnáším "kadeřnickou péči" takže prostě nestříhám a to, že jsou takhle dlouhé je toho výsledek. Já jsem byla spokojená i s krátkými


Nj, tak buď ráda, že jsi spokojená, co jiného ti na to mohu říci...
kadeřnickou péči nesnáším též, a s roztřepenými konečky, které mi jsou asi souzeny (vyzkoušeno mnohokrát stříhat a pečovat a stejně se roztřepí)
jsem se smířila... jenže když nerostou, je to k ničemu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 2:44 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
No, spatna nalada kvuli delce vlasu :/, to mi prijde uhozene, porad jsou to jenom vlasy Smile.
Navic, Elune, ty mas vlasy moc pekne Smile.


Děkuji za chválu, ale z fotky není moc vidět, jak už začínají být poničené... a když se jim nechce vubec růst...
Špatná nálada kvuli vlasům, jasně... to je, ale prostě je mi to už čím dál více líto.. nechci si nějak moc stěžovat, nebo se litovat, ale... trochu to ventilovat, že mě to mrzí, že mi už takovou dobu stojí na téhle délce a nic..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 2:50 pm    Předmět: Citovat

Treba existuji trucvlasy Very Happy, a jak po nich moc chcete, aby rostly, tak se trucnou a stavkujou Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 2:54 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Treba existuji trucvlasy Very Happy, a jak po nich moc chcete, aby rostly, tak se trucnou a stavkujou Very Happy.


Ale jak já je podplácím... a přítel taky, semtam jim věnuje chrpu, nebo lístek meduňky... dubínky... a já je hýčkám, ne moc, ale přece trochu, aby se jim dařilo a voněly...a blýskaly na sluníčku... Smile
... a oni nic, že by mě tak zlobily schválně? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 3:01 pm    Předmět: Citovat

elune napsal:
Brett napsal:
Treba existuji trucvlasy Very Happy, a jak po nich moc chcete, aby rostly, tak se trucnou a stavkujou Very Happy.


Ale jak já je podplácím... a přítel taky, semtam jim věnuje chrpu, nebo lístek meduňky... dubínky... a já je hýčkám, ne moc, ale přece trochu, aby se jim dařilo a voněly...a blýskaly na sluníčku... Smile
... a oni nic, že by mě tak zlobily schválně? Sad


Hmmm, trucujici a neuplatne, s nima to bude tezke Wink Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 3:03 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
elune napsal:
Brett napsal:
Treba existuji trucvlasy Very Happy, a jak po nich moc chcete, aby rostly, tak se trucnou a stavkujou Very Happy.


Ale jak já je podplácím... a přítel taky, semtam jim věnuje chrpu, nebo lístek meduňky... dubínky... a já je hýčkám, ne moc, ale přece trochu, aby se jim dařilo a voněly...a blýskaly na sluníčku... Smile
... a oni nic, že by mě tak zlobily schválně? Sad


Hmmm, trucujici a neuplatne, s nima to bude tezke Wink Very Happy.


To teda...
ale cos takovými vlasy, to mi tady na serveru asi neporadí...oholit a bdue pokoj... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 3:18 pm    Předmět: Citovat

elune napsal:

To teda...
ale cos takovými vlasy, to mi tady na serveru asi neporadí...oholit a bdue pokoj... Rolling Eyes


A co mit proste radost, ze je mas skoro do pasu, maji peknou barvu a ze se libi? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 67, 68, 69  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.