Jak udělat, aby narostly dlouhé vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 67, 68, 69  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8c2d80cbf87c77e8a2e68626479ac080Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2012 1:48 pm    Předmět: Citovat

Philogia napsal:
A zkoušela jsi to měřit? Ono u delších vlasů už ty nějaké tři nebo čtyři centimetry nemusí být na té fotce až tak vidět...


Když já ještě nemam dlouhý... koukni do galerie, mam tam foku ze srpna a z dneška..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2012 2:04 pm    Předmět: Citovat

Však jsem ti koukala do galerie, než jsem to napsala Smile Osobně už tuhle délku vlasů za delší považuju.

Jde o to, že když máš vlasy po uši nebo rovnou třeba na ježka, je to z fotky dobře poznat, jak vyrostly (vidím, že předtím byly po uši, teď už do půlky krku). Jakmile se ale dostaneš kousek pod ramena, už se to poznává hůř - na zádech se na fotkách špatně hledají "záchytné body" jako jsou uši nebo brada (aneb k tomuhle bodu to bylo v srpnu a teď je to tady).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2012 3:50 pm    Předmět: Citovat

Jedině změřit, ale..Very Happy..s tím mým střihem nějak nevim, jak to udělat. Leda měřit pořád jenom přední pramen, protože ty nejdelší vlasy nevim jak. To by byla odchylka měření třeba i dva cm a to je blbý Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2012 12:08 pm    Předmět: Citovat

Možná ne úplně povzbudivý postřeh, ale je také užitečné se smířit s tím, že to prostě člověk moc nepozná. Myslím těch pár centimetrů. Ani na fotkách ani měřením. To je aspoň moje zkušenost. Fotky umí kecat (jinak nakloníš hlavu a o nesprávný dojem je postaráno), metr taky (vemeš jiný pramen a naměříš pár centimetrů jinak). Ale dobrá zpráva je, že deset cenťáků už se neztratí ani tak ani onak. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2012 12:40 pm    Předmět: Citovat

Nojo, dobře, Smile nahodím starou dobrou strategii nesledovat, nedokumentovat, neměřit a až na jaře rozmotám drdol, budu nejdelším pramenem snad pod lopatkama.
(ale jak se znám, najdu pár ztenčených vlasů a poletím na zastřižení konečků..tak to se potom nemůžu divit) Twisted Evil
Ale co, důležitá je přece kvalita.

Edit: Je jaro a nejdelší pramen je skutečně pod lopatkama. Ani sem netušila, že mi tenhle cíl vyjde! Shocked (Teď ještě ubrzdit kadeřnici při jarním zastřihování Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt srpen 29, 2013 1:37 pm    Předmět: Citovat

vyváženou stravu, žádnej stres, dostatek spánku, hodně pít, pravidelně zastřihávat konečky třeba jen malinko ale dřív než se to třepení posune výš ... to je moje strategie Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: pá srpen 30, 2013 6:41 pm    Předmět: Citovat

Souhlas az na to zastrihovani Smile
Nezastrihovala jsm nikdy pac se to stejnak zas roztrepi.
Jen jednou cca za rok srovnat do nejakyho tvaru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 9:35 am    Předmět: Citovat

Kelly Family napsal:
Souhlas az na to zastrihovani Smile
Nezastrihovala jsm nikdy pac se to stejnak zas roztrepi.
Jen jednou cca za rok srovnat do nejakyho tvaru.


Zastrihovanie je veľmi individuálne. Z mojich skúseností jemným vlasom sedí pravidelné zastrihovanie (vždy i ba minimum z dĺžky). Inému typu vlasov možno sedí zástrih raz za rok...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 10:25 am    Předmět: Citovat

Já mám taky extra jemný vlasy a upřímně, po každým zastřižení byly za chvíli zase roztřepený, takže momentálně jsem nestříhala 13 měsíců a upřímně, ono to sice roztřepený je (i 0,5cm, různě cm od konce vlasu), ale nějak extrémně se to nehorší, sleduju to samozřejmě... a důležitý pro mě je, že se mi ty konečky moc necuchaj, že jsou hladký na omak a zůstaly lesklý. Zastřihnu prostě až budou zničený, anebo až to budou cáry... jinak by mi nenarostly tak rychle, nějak mě štvalo, že to od pasu dolů postupuje tak pomalu Laughing Což prý nebyla pravda, ale holt trpím vlasovou anorexií no... chtěla jsem je dlouhý co nejdřív...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 11:22 am    Předmět: Citovat

Ja si myslim že je to aj na životospráve a hlavne na trpezlivosti, a veriť v to že vlasy dokažu narasť Smile netreba strácať nádej, veľa piť čistej vody, nestresovať, nepoužívať chemiu, prírodna kozmetika hlavne na vlásky, papať len zdravé jedlá, venovať im troška pozornosť ved predsa su to vaše spoločníčky, zdielaju s vami pocity radosti z vánku, dažda, slnka, mesiaca.. Wink
_________________
Fantazia je nevycerpatelnym stvoritelom novych svetov...

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 67, 68, 69  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.