Vitamínky z DM
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4a7d6e9a2b96acfa09dd7c8de6009b9dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 8:19 pm    Předmět: Citovat

Tak pangamin jsem už taky zkoušela asi před rokem, 3 měsíce a po pravdě nic moc jsem nezaznamenala, to už je lepší na vlásky zinek, po něm mi začaly růst i vlásky rychleji.Po pangaminu mi bylo i trochu těžko Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 8:06 pm    Předmět: Citovat

Holky ty vitamínky z dm jsou od firmy Naturline(30tablet)? Dneska jsem si je koupila do zásoby kdyby mi jiné došly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 5:01 pm    Předmět: Citovat

ne, jmenují se Das gesunde plus, je na nich logo DM, a na těch na vlasy je taková usměvavá hnědovlasá slečna a napsáno ZINK PLUS. teda pokud sem tu pochopila původní popis Aw.
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 5:02 pm    Předmět: Citovat

jo a je tam 40 kapslí
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 5:08 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
ne, jmenují se Das gesunde plus, je na nich logo DM, a na těch na vlasy je taková usměvavá hnědovlasá slečna a napsáno ZINK PLUS. teda pokud sem tu pochopila původní popis Aw.


Tak na ty jsem se už kdysi taky dívala ale nějak mě nezaujaly svým složením. No uvidíme, až dojdou zásoby tak si možná pořídím i tyhle odlehčené.
Jinak Das gesunde plus má i takové pytlíčky s hořčíkem a draslíkem-pro sportovce a lidi psychicky vyčerpané. Má se to vysypat na jazyk a spolknout. Je to velmi praktické, třeba když mě po běhání chytne křeč do nohy tak stačí mít u sebe tenhle mini pytlíček. Jeden je velký jako ty cukříky do čajů v restauracích. Chuť taky docela příjemná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 1:56 pm    Předmět: Citovat

tak křeče mě chytají jen občas, ale tátu dost, bych mu to mohla pořídit
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čepička
0-7
0-7


Založen: 26.10.2008
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 5:02 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, taky mám vitamíny na vlasy z Dm. Je tam 60tbl a stály neuvěřitelných 50,-Kč ! Beru je týden, takže jestli účinkují, povím až za čas Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: so listopad 01, 2008 11:13 am    Předmět: Citovat

Taky mám vitamíny z DM, jmenují se Zdravé vlasy, nehty a pokožka, podle složení je tam celkem dost věcí, které se podle mě z jídla získají špatně (tedy pokud člověk nekupuje zeleninu z biozemědělství, a i tam to nemusí být ono, protože v půdě je málo zinku a selenu a dalších, tudíž pak nic z toho nemůže být ani v kořenové zelenině, kde by to být mělo), zatím jsem začla brát druhé balení a výsledky nic moc, ale říkám si, že třeba se to pozná časem. Kromě toho si občas - když si vzpomenu - beru ještě zinek, který kupodivu v tomhle není, chtěla jsem si pořídit něco, kde by byl i on, ale zatím jsem se k tomu nedostala.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MELODY
81-160
81-160


Založen: 20.10.2008
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: so listopad 01, 2008 1:00 pm    Předmět: Citovat

Succuba napsal:
....beru ještě zinek, který kupodivu v tomhle není, chtěla jsem si pořídit něco, kde by byl i on, ale zatím jsem se k tomu nedostala.

Zkus dýňová semínka, tam je zinek v přírodní podobě. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: so listopad 01, 2008 4:58 pm    Předmět: Citovat

Jak to tu pročítám, tak jsem ráda, že žádné "vitamínky" pravidelně neberu (holt instinkt asi radí správně), pravidelněji (hlavně ve zkouškovém) beru jen Ginkgo od Dr. Galéna (mimochodem koupeno právě v Dm, měli tam ginkg několik, ale tohle z porovnávání ceny i složení vyšlo jako jasný vítěz Very Happy
Jinak když jsem brala třebas Biosil (asi měsíc jako "podzimní kúru"), tak víc škodil než pomáhal... Problémy s pletí a zažíváním Mad A jak jsem pročítala diskuze, tak nejsem jediná Evil or Very Mad


Naposledy upravil Shahlah dne čt leden 08, 2009 8:32 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.