Vitamínky z DM
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1ead5f3e10d192ee2552eb1250a1fd89Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 10:14 pm    Předmět: Citovat

když to vemem kolem a kolem, na nehtech by to mělo být poznat tak po měsíci (kdy se stihnou obnovit a narůst nové.. nechcete, aby se vám slepily roztřepené konce po týdnu jako zázrakem, že ne?! Smile ), a na vlasech logicky spíše na těch nových, co rostou. ty co už vyrostli musíte podpořit hlavně zvenku a dál je víc nerasit (plus to, že už budou růst silnější a zdravější). ale nehledat výsledky na konečcích, a ne hned. toť můj názor
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlasyMěBaví
81-160
81-160


Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 6:37 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
když to vemem kolem a kolem, na nehtech by to mělo být poznat tak po měsíci (kdy se stihnou obnovit a narůst nové.. nechcete, aby se vám slepily roztřepené konce po týdnu jako zázrakem, že ne?! Smile ), a na vlasech logicky spíše na těch nových, co rostou. ty co už vyrostli musíte podpořit hlavně zvenku a dál je víc nerasit (plus to, že už budou růst silnější a zdravější). ale nehledat výsledky na konečcích, a ne hned. toť můj názor



ano ano, toto je i můj názor.. já teda nefandim vitamínům ale stejné je to s čajíčky, kterým fandim Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 6:48 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
když to vemem kolem a kolem, na nehtech by to mělo být poznat tak po měsíci (kdy se stihnou obnovit a narůst nové...)


Vitamíny z DM (konkrétně Das Gesunde plus) zobu přesně měsíc a nehty jsou opravdu lepší. Wink Nikdy jsem je neměla zrovna špatné, ale i tak je to znát - jsou pevnější a obecně působí zdravěji, krásně se lesknou.
S vlasy se teprve uvidí, ale věřím, že to na ně taky bude fungovat dobře. Smile No, když nic jiného, tak mi ty pastilky hrozně chutnají. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 1:21 pm    Předmět: Citovat

Měla jsem je doma, nedobrala jsem je - stejně jako Reghaar a už si asi nic takového kupovat nebudu Sad Je mi po těch vitaminech prostě šoufl - blbě od žaludku, na zvracení... Máte to někdo taky? Stalo se mi to jak s Reghaarem, tak s těmi Das Gesunde, tak se Zinkem... (brát cokoli nalačno by mě asi zabilo, musím být apsoň trochu najedená)
Jenom po Pangaminu mi nebylo zle... Confused No nic, nechám si zajít chuť na vitaminky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 2:39 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Měla jsem je doma, nedobrala jsem je - stejně jako Reghaar a už si asi nic takového kupovat nebudu Sad Je mi po těch vitaminech prostě šoufl - blbě od žaludku, na zvracení... Máte to někdo taky? Stalo se mi to jak s Reghaarem, tak s těmi Das Gesunde, tak se Zinkem... (brát cokoli nalačno by mě asi zabilo, musím být apsoň trochu najedená)
Jenom po Pangaminu mi nebylo zle... Confused No nic, nechám si zajít chuť na vitaminky...


Lalaith, to je zvláštní... Já se naopak po těch vitamínech cítila mnohem líp (ostatně, tak by taky měly fungovat)... Nebude to spíš než konkrétně jimi nesnášenlivostí na některý z těch prvků?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NicoleOxystorm
41-80
41-80


Založen: 4.8.2011
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 4:26 pm    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Lalaith napsal:
Měla jsem je doma, nedobrala jsem je - stejně jako Reghaar a už si asi nic takového kupovat nebudu Sad Je mi po těch vitaminech prostě šoufl - blbě od žaludku, na zvracení... Máte to někdo taky? Stalo se mi to jak s Reghaarem, tak s těmi Das Gesunde, tak se Zinkem... (brát cokoli nalačno by mě asi zabilo, musím být apsoň trochu najedená)
Jenom po Pangaminu mi nebylo zle... Confused No nic, nechám si zajít chuť na vitaminky...


Lalaith, to je zvláštní... Já se naopak po těch vitamínech cítila mnohem líp (ostatně, tak by taky měly fungovat)... Nebude to spíš než konkrétně jimi nesnášenlivostí na některý z těch prvků?


Teď si přesně nevzpomínám co to bylo za prášky, ale tuším že Revitalon a po tom jsem jak já tak máma na lačno zvracely. Tudíž prášky na vlasy prostě beru večer, je to tak nejlepší Smile navíc v noci má tělo asi taky větší klid na to to vstřebat, nevěřím tady těm pověrám, že nic z toho nefunguje a že je to k ničemu. Myslím, že zrovna na mých vlasech se nějaké ty účinky projevily, a to samozřejmě v dobrém slova smyslu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 5:24 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Měla jsem je doma, nedobrala jsem je - stejně jako Reghaar a už si asi nic takového kupovat nebudu Sad Je mi po těch vitaminech prostě šoufl - blbě od žaludku, na zvracení... Máte to někdo taky? Stalo se mi to jak s Reghaarem, tak s těmi Das Gesunde, tak se Zinkem... (brát cokoli nalačno by mě asi zabilo, musím být apsoň trochu najedená)
Jenom po Pangaminu mi nebylo zle... Confused No nic, nechám si zajít chuť na vitaminky...

podobna skusenost s kremikom( fi. Jamieson) alebo vitaminmi na vlasy (asi nieco od walmarku) - uz sa nepamatam z coho oresne som to mavala, brala som tie tabletky v rovnakom case.. ale parkrat mi z toho prislo strasne na grc..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 9:58 pm    Předmět: Citovat

Tak zrovna dobírám Das Gesunde a koupila jsem si Reeghaar-no a když jsem porovnala poměr vitamínů adt, tak Reeghaar rozhodně vede co se týče množství... Wink
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marianne
41-80
41-80


Založen: 31.10.2011
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 5:32 pm    Předmět: Citovat

ja sa chcem opýtať, či si myslíte že môže byť problém, keď tú kapsulu (haar vital z dm) nezapijem vodou, ale ju otvorím a obsah vysypem napr. do trošky vody a užijem tak? ja nie som schopná prehltnúť akúkoľvek väčšiu tabletku, a tieto sú teda mega Embarassed myslíte, že sa môžu nejak znížiť účinky? ďakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 9:16 pm    Předmět: Citovat

marianne napsal:
ja sa chcem opýtať, či si myslíte že môže byť problém, keď tú kapsulu (haar vital z dm) nezapijem vodou, ale ju otvorím a obsah vysypem napr. do trošky vody a užijem tak? ja nie som schopná prehltnúť akúkoľvek väčšiu tabletku, a tieto sú teda mega Embarassed myslíte, že sa môžu nejak znížiť účinky? ďakujem


Nemyslím si, v tom obalu stejně nejsou žádné vitaminy, je to jen proto, aby se to dobře polykalo (samozřejmě pro ty, kteří to jsou schopni spolknout), v žaludku se to rozpustí a obsah začne morfovat.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.