Vitamínky z DM
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fcedf59b7f1e0488d162c5382231338eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 11:23 pm    Předmět: Citovat

Já jsem v DM objevila nějaké vitamínky asi za 50 kč ...je to asi 40 kapslí a je v tom zinek vitamíny b1 b2 atd vápník no strašně moc tam toho je ale za boha nevim jak se to jmenuje je to něco německého Very Happy Ale musím říct že se mi po tom zlepšila pleť i nehty vlasy zatím nevím ale rozhodně jim to neškodí =)) Tak zatím mám v sobě 11 kapslí tak uvidíme až to doberu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gregina
21-40
21-40


Založen: 27.8.2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 9:34 am    Předmět: Citovat

usím to tayk Smile jestli přijdu na to to je
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 4:05 pm    Předmět: Citovat

To je lákavý taky bych si je koupila ale nedávno se testovaly právě tyhle tabletky asi na 1000 lidech a vzniklo z toho to,že žádné vitamíny(ani céčka) v tabletách nejsou zdraví prospěšné ba právě naopak.Určité procento těch lidí mělo nějak poškozený žaludek.Slyšela sem to v rádiu asi před měsícem nevím už jak přesně to říkali Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 4:11 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
To je lákavý taky bych si je koupila ale nedávno se testovaly právě tyhle tabletky asi na 1000 lidech a vzniklo z toho to,že žádné vitamíny(ani céčka) v tabletách nejsou zdraví prospěšné ba právě naopak.Určité procento těch lidí mělo nějak poškozený žaludek.Slyšela sem to v rádiu asi před měsícem nevím už jak přesně to říkali Crying or Very sad


Na tom něco je, my jsme se kdysi ve farmakologii učili, že je nejlepší NEBRAT žádný multivitamíny, je to jen marketingový tah těch firem, co ty tabletky vyrábí, a kolikrát obsahují látky, co se navzájem vylučují a zdraví rozhodně nejsou prospěšné. Nejlepší určitě je zdravá životospráva a pak není potřeba nic brát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 4:26 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:

Na tom něco je, my jsme se kdysi ve farmakologii učili, že je nejlepší NEBRAT žádný multivitamíny, je to jen marketingový tah těch firem, co ty tabletky vyrábí, a kolikrát obsahují látky, co se navzájem vylučují a zdraví rozhodně nejsou prospěšné. Nejlepší určitě je zdravá životospráva a pak není potřeba nic brát.


Ano - to jsem také slyšela už mockrát. Dokonce jedna lekařka říkala, že tělo dokáže z umělých vitamínu využít jen cečko, zbytek tam spíš dělá paseku... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 5:03 pm    Předmět: Citovat

Já zase slyšela něco v tom smyslu, že když do sebe často cpeme tyto "umělé" vitamíny, tak tělo si pak neumí brát vitamíny z normální stravy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 6:31 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Já zase slyšela něco v tom smyslu, že když do sebe často cpeme tyto "umělé" vitamíny, tak tělo si pak neumí brát vitamíny z normální stravy


Jo, to jsem taky slyšela Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 7:02 pm    Předmět: Citovat

Já jednou čekala s kámoškou před jedním krámem těch potravinových doplňků. Ona je bioložka, dělá v laboratoři, tak začala "profesne" zkoumat obsah výlohy. "Tohohle máme v laborce tuny", "toto je nesmysl", "tohle máš v každém jídle", "toto se v těle dělá samo", "tohoto denně přijmeš tolik, že to tělo samovolně vylučuje"... No ušetřily jsme tak pěkných pár tisícovek Smile Vpodstatě všechny tyhle vitamíny a doplňky jsou spíš pro lidi, co mají nějakou mimořádnou zátěž nebo jsou po nemoci oslabení. Nebo se nemůžou/nechtějí stravovat normálně. (nebo si pěstují vlasy přes metr Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 9:50 pm    Předmět: Citovat

Tak já nevím... Sad
Ale přece jen, když jsou tablety, co jsou speciálně na vlasy, tak by to škodit snad ani nemělo nebo ano?Četla jsem, že hodně z vás tu bere tabletky...jaké byste na ty vlasy tedy nejlépe doporučili? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 9:56 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Tak já nevím... Sad
Ale přece jen, když jsou tablety, co jsou speciálně na vlasy, tak by to škodit snad ani nemělo nebo ano?Četla jsem, že hodně z vás tu bere tabletky...jaké byste na ty vlasy tedy nejlépe doporučili? Wink


Já osobně tomu moc nevěřím, přijde mi to zbytečnost, pokud se stravuješ normálně Smile Já jsem se v lékárně koukala na složení multivitamínového preparátu na vlasy (Hair Booster) a v podstatě to je úplně obyčejná směs vitamínů, ještě k tomu zbytečně předražená. Já bych do toho nešla... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.