Vitamínky z DM
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=011c8d3d52d6590e283848f95f2e2d7bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2012 12:49 pm    Předmět: Citovat

Z dm-ky neaké tie šumivé vitamíny - proste veci, kvôli ktorým sa mi nechclo ísť do lekárne.. Ale hlave majú najlepšie DETOX náplaste Smile)) - predtým som ich kupovala v jednom zdratovníckom zariadení v Ba a potom som prišla na to že ich majú práve aj v DM drogériách Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tallulah
81-160
81-160


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 8:23 pm    Předmět: Citovat

Mám Haar Vital Komplex z DM, som v polovici druhého balenia Smile Žiadny zázrak nečakám, ale keď to vlasom pomôže budem len rada Smile V zime mi hrozne padali vlasy - mohol za to asi silný stres aj zlá životospráva, a DOSŤ sa to zlepšilo, aj keď to stále nie je ono. Na nehtoch zmeny nepozorujem, tie mám pevné stále.
Užívam ich ráno hneď keď vstanem nalačno kvôli zinku, myslíte že je to správne Very Happy ?
A už len to že jem nejaké vitamíny je fajn pocit, tak rátam aspoň s placebo efektom Smile Okrem toho som začala aj brať beta-karotén s vitamínom E a selénom.
Tieto vitamíny z DM som si kúpila len tak keď som si ich všimla, za tú cenu.. Very Happy

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 9:59 pm    Předmět: Citovat

Ty už mi měsíc leží na polici. Jen váhám kvůli tomu biotinu. V Biosilu mi totiž nafukuje břuch, takže vypadám jako tlustá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tallulah
81-160
81-160


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 9:23 am    Předmět: Citovat

za skusku to mozno stoji Smile ..inak nikdy neviem posudit co konkretne mi nesedi - ked nieco uzivam aj co sa tyka samponov Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 11:31 am    Předmět: Citovat

A už len to že jem nejaké vitamíny je fajn pocit, tak rátam aspoň s placebo efektom Okrem toho som začala aj brať beta-karotén s vitamínom E a selénom.


Tallulah, i s vitaminky pomalicku, at se neprevitaminujes Smile Ony se totiz vitaminy i mineraly casto v jednotlivych pripravcich opakuji, takze nekdy misto 100% nejakeho vitaminu muzes mit i 300 Smile Treba zrovna jsem koukala na ten vlasovy, ma 300% DDR Biotinu, a davka je uplne ta sama jako v Biosilu, 150mq. Takze hlavne sledovat tedy jestli se v jednotlivych pripravcich vitaminy neopakuji, do dlouhodobe urcite dobre neni. Osobne se spis prikladam ke zdravemu jidelnicku, spousta ovoce a zeleniny, vlaknina. Super je treba i susena syrovatka (ale tu v DM nekoupis Very Happy ) Ja mam teda Selen + ACE, tak uvidime, jestli to bude mit na vlasky nejaky efekt Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2012 7:53 pm    Předmět: Citovat

Taky zkoušim tyhle vitamíny (das gesunde plus- haar vital) a jsem asi v polovině balení. Nevim, jestli po tom vlasy rostou rychleji, ale mam po tom krásné nehty a strašně rychle rostou, tak doufám, že to bude i s vlasy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tallulah
81-160
81-160


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 2:48 pm    Předmět: Citovat

vraj aj tak telo nikdy nedokaze prijat z tej tabletky tolko vitaminov, kolko pisu na obale Smile takze ratam aj s tym. Rolling Eyes Teraz v lete budem mat ovocia a zeleniny dost, este ze mame zahradku Smile A na co je dobra susena syrovatka Embarassed ?


Cherry7 napsal:
Tallulah, i s vitaminky pomalicku, at se neprevitaminujes Smile Ony se totiz vitaminy i mineraly casto v jednotlivych pripravcich opakuji, takze nekdy misto 100% nejakeho vitaminu muzes mit i 300 Smile Treba zrovna jsem koukala na ten vlasovy, ma 300% DDR Biotinu, a davka je uplne ta sama jako v Biosilu, 150mq. Takze hlavne sledovat tedy jestli se v jednotlivych pripravcich vitaminy neopakuji, do dlouhodobe urcite dobre neni. Osobne se spis prikladam ke zdravemu jidelnicku, spousta ovoce a zeleniny, vlaknina. Super je treba i susena syrovatka (ale tu v DM nekoupis Very Happy ) Ja mam teda Selen + ACE, tak uvidime, jestli to bude mit na vlasky nejaky efekt Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mona.
8-20
8-20


Založen: 10.5.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 3:57 pm    Předmět: Citovat

marianne napsal:
ja sa chcem opýtať, či si myslíte že môže byť problém, keď tú kapsulu (haar vital z dm) nezapijem vodou, ale ju otvorím a obsah vysypem napr. do trošky vody a užijem tak? ja nie som schopná prehltnúť akúkoľvek väčšiu tabletku, a tieto sú teda mega Embarassed myslíte, že sa môžu nejak znížiť účinky? ďakujem


Pro případ, že by tohle napadlo dělat ještě někoho dalšího... Ten obal, který na tabletkách je v žaludku nabobtná a účinné látky se začnou uvolnovat postupně. Když ten obal dáš pryč, daleko spíš ty látky tebou jenom projdou. Stejně to je i s ibalginem, ten by se také neměl půlit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tina_Salvius
41-80
41-80


Založen: 21.2.2015
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2015 8:20 pm    Předmět: Citovat

vedela som o existencii Haar Vital Komplex z DM, nevybrala som ich celé, bo som sa bála že priberiem Confused. Teraz kukám leták DM a tam je toto:

http://www.dm.de/de_homepage/dasgesundeplus_home/dgp_produkte/dgp_produkte_pharma/dgp_produkte_pharma_schoenheit/36756/kieselerde-zink-kapseln.html

mali ste to niekto či je to novinka? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2015 9:01 am    Předmět: Citovat

[quote="Tallulah"]vraj aj tak telo nikdy nedokaze prijat z tej tabletky tolko vitaminov, kolko pisu na obale Smile takze ratam aj s tym. Rolling Eyes Teraz v lete budem mat ovocia a zeleniny dost, este ze mame zahradku Smile A na co je dobra susena syrovatka Embarassed ?

Promin, Tallulah, nejak jsem nevidela Tvou otazku... Sad

http://www.viscojis.cz/teens/index.php?option=com_content&view=article&id=111%3A110&catid=96&Itemid=146

Snad to takto staci Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.