Transplantace vlasů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0755f7e15b46b6149a269223bff99dc0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Atty
8-20
8-20


Založen: 22.4.2023
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2023 10:30 am    Předmět: Transplantace vlasů Citovat

Dobrý den, ráda bych se informovala zde, jelikož je tady velká komunita. Prodělal jste někdo z Vás nebo někdo z Vašeho okolí transplantaci vlasů? Prosím rady a tipy na zázračné vodičky, doktory, tabletky a podobně nepotřebuji. Zajímám mě pouze zkušenost s touto procedurou. Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KarinT.
8-20
8-20


Založen: 23.4.2023
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá listopad 17, 2023 2:57 pm    Předmět: Re: Transplantace vlasů Citovat

Atty napsal:
Dobrý den, ráda bych se informovala zde, jelikož je tady velká komunita. Prodělal jste někdo z Vás nebo někdo z Vašeho okolí transplantaci vlasů? Prosím rady a tipy na zázračné vodičky, doktory, tabletky a podobně nepotřebuji. Zajímám mě pouze zkušenost s touto procedurou. Děkuji.


Zdravím, já přímo zkušenost nemám, ale můj muž ano. Podstoupil transplantaci minulý rok přes firmu NewHair, kteří jsou zprostředkovatelé. Zákrok podstoupil v Turecku. Byl tam tři dny. Zařídily vše od letenek po ubytování. Letěla jsem s ním, cesta je na 3 dny. K dispozici máte po celou dobu delegátku Natálku, velmi příjemná a šikovná slečna. Smile Zákrok může trvat i pár hodin, záleží kolik štěpů je potřeba. Manželovi během toho dali pauzu na oběd, toaletu, pití. Chovali se k nám po celou dobu velmi hezky. Dnes by nikdo neřekl že něco takového podstoupil. Má krásné vlasy, nikde žádné jizvy, pěšinky ani nic takového. Smile Na stránkách mají vše pospáno i s foto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atty
8-20
8-20


Založen: 22.4.2023
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2023 4:15 pm    Předmět: Re: Transplantace vlasů Citovat

KarinT. napsal:
Atty napsal:
Dobrý den, ráda bych se informovala zde, jelikož je tady velká komunita. Prodělal jste někdo z Vás nebo někdo z Vašeho okolí transplantaci vlasů? Prosím rady a tipy na zázračné vodičky, doktory, tabletky a podobně nepotřebuji. Zajímám mě pouze zkušenost s touto procedurou. Děkuji.


Zdravím, já přímo zkušenost nemám, ale můj muž ano. Podstoupil transplantaci minulý rok přes firmu NewHair, kteří jsou zprostředkovatelé. Zákrok podstoupil v Turecku. Byl tam tři dny. Zařídily vše od letenek po ubytování. Letěla jsem s ním, cesta je na 3 dny. K dispozici máte po celou dobu delegátku Natálku, velmi příjemná a šikovná slečna. Smile Zákrok může trvat i pár hodin, záleží kolik štěpů je potřeba. Manželovi během toho dali pauzu na oběd, toaletu, pití. Chovali se k nám po celou dobu velmi hezky. Dnes by nikdo neřekl že něco takového podstoupil. Má krásné vlasy, nikde žádné jizvy, pěšinky ani nic takového. Smile Na stránkách mají vše pospáno i s foto.


Báječné moc děkuji za odpověď. Smile Nejedná se mi přímo o mě, ale o velmi blízkou osobu a ráda bych mu pomohla. Jelikož je už rozhodnutý, jen neví kde zákrok podstoupit. Tak sháníme více infromací. Na stránky se podíváme, děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.