kávová maska
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=734faa80b3ad398eb80df2dd7383dab1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2013 7:36 pm    Předmět: Citovat

dnes som vyrábala kávový zábal - mala to byť len káva s medom a olejom, akurát to strašne tieklo, tak som pridala aj jogurt a keďže to stále bolo riedke, ešte som zahusťovala grankom a cukrom...
o nejakých extra regeneračných skilloch si nerobím ilúzie, ale aspoň to super vonia Very Happy
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medulka
41-80
41-80


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2013 9:28 pm    Předmět: Citovat

Mám otázku - má někdo z vás, kdo si dáváte na hlavu kávovou masku, pocit, že vám po ní rychleji rostou vlasy (asi díky kofeinu)? Já kávovou masku zkoušela loni na jaře (psala jsem tady o tom) a v následujících týdnech mi docela nastartoval růst... ale to mohlo být jarním obdobím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2013 9:57 pm    Předmět: Citovat

Medulka napsal:
Mám otázku - má někdo z vás, kdo si dáváte na hlavu kávovou masku, pocit, že vám po ní rychleji rostou vlasy (asi díky kofeinu)? Já kávovou masku zkoušela loni na jaře (psala jsem tady o tom) a v následujících týdnech mi docela nastartoval růst... ale to mohlo být jarním obdobím Smile


ja som si nevšimla, že by sa mi po kávových maskách nejak rozrástli vlasy... kebyže áno, dávala by som si ich aj každý deň Very Happy
ale myslím, že u každého to je individuálne...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FcPaja
41-80
41-80


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2013 6:56 pm    Předmět: Citovat

Taky by mě zajímalo, zda po ní rychleji rostou vlasy Razz Třeba v šamponu Alpecin je kofein a Alverde také dělá šampon s kofeinem pro růst vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medulka
41-80
41-80


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2013 9:13 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem po dlouhých měsících měla chuť umíchat si nějaké to patlámo na hlavu, tak jsem udělala kávovou masku, opět ve stylu "pejsek s kočičkou" Smile , vlasy po ní vypadají dobře a zda se jim pomůže s růstem, se uvidí. Nad párou ve vodní lázni jsem rozpustila med v kokosovém a meruňkovém oleji, a dále jsem přidala po troškách: vinný ocet, pivo, šťáva z citronu, kvasnice, lopuchový výluh, do toho ještě jedno vajíčko, a hlavně 2 vrchovaté lžičky rozpustné kávy, rozmíchané v troše vody z vodní lázně). Zahustila jsem to bohatě několika lžičkami skořice na kašičku.
Masku jsem měla dvě hodiny - zabalenou v sáčku a teplé čepici.
Moje dojmy:
- skořice na hlavě nejdřív docela štípala, ale pak krásně hřála, bylo to velmi příjemné. Skořice by měla pokožku hlavy právě docela prohřát a zlepšit krevní oběh, tak si říkám, že ve spojení s kávou a třeba ještě tím lopuchovým výluhem to může být na růst docela dobrý stimulant, a vůbec by to mohlo působit ozdravně na vlasy a pokožku
- příště bych asi nedala vajíčko, alespoň ne bílek - maska je pak taková vazká a hůře se nanáší
- když si s maskou nepatláte na hlavu sami, ale necháváte si ji nanášet někým jiným, tak je to super relax, druhý člověk vám ji lépe nanese na správná místa (pokožka hlavy) a nezapatláte tolik své okolí Smile Výborně se na nanášení hodila taková ta plastová mašlovačka (štěteček). Vzhledem k tomu, že už nechodím ke kadeřnici, tak jsem si docela užila, že mi někdo po dlouhé době něco patlá na hlavu a že se nechávám takto opečovávat Laughing
- krásně to voní a vlasy voní dosud Smile
- šlo to krásně smýt (šamponovala jsem dvakrát), možná díky tomu, že jsem použila lehčí oleje - prvně jsem dávala olivový olej a ten šel dolů hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stelleonor
8-20
8-20


Založen: 17.1.2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 7:56 pm    Předmět: Kavova maska prvy pokus Citovat

Ahojte, tak som si to tu cele precitala a rozhodla som sa ze aj ja skusim tu kavovu masku, ale mam jeden problem, nemam dostatok surovin. Tak ma napadlo ze by som instantnu kavu zamesala iba do kondicioneru alebo s medom. Myslite ze to bude stacit? A este mama otazku pouzivate klasicky olivovy olej do kuchyne alebo je este nejaky specialny?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 8:04 pm    Předmět: Citovat

Ja bych kondicioner nedavala, protoze 99,9% obsahuje silikony a proto se dela domaci maska aby byla zdrava, smichej klidne kavu s medem, nebo jogurt, atd
Ja si kafe na hlavu davam ale stale nevim jestli je lepsi tu instant rozmichat ve vode - bo normalne zalejt horkou jako kdyz se dela na piti, nevim jestli ma ten kofein stejnej ucinek .... takze to delam jednou tak a podruhy obracene...
Vite nekdo jestli se ten kofein lepe uvolni s horkou vodou Question bo je to jedno Question Question Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stelleonor
8-20
8-20


Založen: 17.1.2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 8:14 pm    Předmět: Citovat

A keby som si hlavu len obliala zarobenou kavou? A potom oplachnut alebo nie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 8:20 pm    Předmět: Re: Kavova maska prvy pokus Citovat

Stelleonor napsal:
Ahojte, tak som si to tu cele precitala a rozhodla som sa ze aj ja skusim tu kavovu masku, ale mam jeden problem, nemam dostatok surovin. Tak ma napadlo ze by som instantnu kavu zamesala iba do kondicioneru alebo s medom. Myslite ze to bude stacit? A este mama otazku pouzivate klasicky olivovy olej do kuchyne alebo je este nejaky specialny?


S medem nebo kondicionerem to půjde určitě taky, a olivový olej se většinou používá extra pannenský který máš určitě v kuchyni Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 8:25 pm    Předmět: Citovat

Stelleonor napsal:
A keby som si hlavu len obliala zarobenou kavou? A potom oplachnut alebo nie?


da se tim urcite hlava masirovat jako s jinou vlasovou vodou, tim nic nezkazis, jen nevim jestli zalit horkou nebo jen rozpustit ve vlazny, to udela trochu bahynko na ty hlave Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.