kávová maska
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=659d9d3e9de6029482d4b3a15eaa568bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Stelleonor
8-20
8-20


Založen: 17.1.2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 8:26 pm    Předmět: Citovat

Dakujem pekne za radu Smile neviem ako mam pomoct vlaskom rast, bola som uz aj na keratinovej kure, drahe jak slak ale nepomohlo moc,velmi sa mi lamu konce a neviem co uz mam na ne skusit, docitala som sa tu o kokosovom oleji tak si ho pojdem kupit. Preto aj chcem tu kavovu masku skusit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 8:32 pm    Předmět: Citovat

Olej vlasum urcite neuskodi, jen ja si ho nemuzu (zadnej) dat na suchy vlasy, musim je nejprv rukama promocit a pak olej, jina me je kupodivu desne vysusi.
POkud jsi na tom uz takhle doporucuju si precist clanek o silikonech, a zkontrolovat koupelnu, oni jsou totiz pricinou tohoto stavu - a bohu zel at na vlasy ted budes patlat cokoli tak s nima nehnes, nejprve je musis ty vrstvy silikonu zbavit, jsem na tom ted stejne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stelleonor
8-20
8-20


Založen: 17.1.2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 8:36 pm    Předmět: Citovat

A vies mi poradit ako sa toho silikonu zbavim? Chcem skusit aj henu uz som sa aj strihala ale nic nepomohlo Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 8:42 pm    Předmět: Citovat

Prectisi nejaky clanky, tady je jeden i ve slovenstine chi chi
Odmyt se da bud natvrdo jarem- nebo specialnima cisticima samponama.
Ale hlevne uz nesmis dalsi na hlavu patlat, a kdyz tak jen obcas a nejlepe ty, co jsou rozpustne ve vode.
Silikony obsahuje uplne kazda kosmetika z drogerie ale i kadernicka, je toho hafo - opravdu to musis sama nastudovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 8:46 pm    Předmět: Citovat

Nektere nejde vymyt vubec, pouze odstrihat !!!!
Tem je treba se vyhnout - musis cist slozeni Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 8:47 pm    Předmět: Citovat

Kelly Family napsal:
Prectisi nejaky clanky, tady je jeden i ve slovenstine chi chi
Odmyt se da bud natvrdo jarem- nebo specialnima cisticima samponama.
Ale hlevne uz nesmis dalsi na hlavu patlat, a kdyz tak jen obcas a nejlepe ty, co jsou rozpustne ve vode.
Silikony obsahuje uplne kazda kosmetika z drogerie ale i kadernicka, je toho hafo - opravdu to musis sama nastudovat.


Jen by jsem chtěla trošku opravit, že silikony se nemusí nutně vymývat čistícími šampony nebo jarem, stačí začít používat bezsilikonové šampony a ony zmizí. Úplně každá kosmetika je neobsahuje, i v drogeriích jsou k dostání bezsilikonové šampony Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 8:57 pm    Předmět: Citovat

To asi jo, ale bude to trvat i nekolik mesicu, a prirodni sampon nevymeje ty tvrdsi tak ja to vzala jarem, vlasum to nic neudela a chtela jsem se toho zbavit rychle.
No proto ji pisu ze si to musi nastudovat sama, v drogerce to 1% ktery je neobsahuje musi poznat, snad nejlepsi je asi sampon detsky, tam nejsou urcite Smile Ja mam ted Urtekram ale nez dosel myla sem detskym. Ovsem vlasy ted vypadaji hur nez s tema silikonama, coz je jasny, zbavila sem je umelyho obalu a ukazal se pravy stav Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 9:04 pm    Předmět: Citovat

Kelly Family napsal:
To asi jo, ale bude to trvat i nekolik mesicu, a prirodni sampon nevymeje ty tvrdsi tak ja to vzala jarem, vlasum to nic neudela a chtela jsem se toho zbavit rychle.
No proto ji pisu ze si to musi nastudovat sama, v drogerce to 1% ktery je neobsahuje musi poznat, snad nejlepsi je asi sampon detsky, tam nejsou urcite Smile Ja mam ted Urtekram ale nez dosel myla sem detskym. Ovsem vlasy ted vypadaji hur nez s tema silikonama, coz je jasny, zbavila sem je umelyho obalu a ukazal se pravy stav Sad


Já když vymývala silikony, tak jsem používala úplně obyčejný levný kopřivový Dixi šampon a za měsíc nebylo po silikonech ani památky Smile A moje vlasy teda bez silikonů vypadají líp, nemůžu si pomoct Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 9:11 pm    Předmět: Citovat

Tak ja na svych vlasech ty silikony nevidim Smile
ani necitim, asi zalezi kdo jak dlouho pouzival a co, nejake se nevymejou vubec, ja zjistila ze jsem pouzivala ty malo rozpustne ve vode takze mam sanci je vymyt, nekomu prej muzou i vyhovovat, proto si to musi kazdy precist sam aby mel predstavu jak na to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stelleonor
8-20
8-20


Založen: 17.1.2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 9:12 pm    Předmět: Citovat

No tak si ma vystrasila ze asi zoberem jar na riad do vane Very Happy A kde kupujete tie specialne sampony? Vela sa tu spomina DM ka. No ja mam najvacsi problem ze mi uz par rokov mi nerastu vlasy, chodila som aj pravidelne ku kadernice cca kazde 3. Mesiace ma podstrihavala... Neviem uz som fakt zufala Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.