makadamiový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=db23a6c174a8572dfed1f342a5de4718Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 8:36 am    Předmět: Citovat

Také přispěju se svou troškou do mlýna. Jsem tedy v manipulaci s oleji a jejich plácání na hlavu poměrně amatér, ale moje poznatky:
- tento olej mi nesmrdí (jak tu pár z vás psalo), spíše mi připomíná slunečnicová semínka
- vlasy mám po něm trochu jako kartáč, subjektivně nabyly na objemu (!) ale nedávala jsem si zábal před mytím, jen trochu oleje po mytí, je tudíž ještě prostor na další pokusy
- rovnou jsem ho vyzkoušela i na pleť a je příjemný, dobře se vstřebává, ráno jsem nebyla mastná a pleť mi přišla taková heboučká (snad jsem si to jen nevsugerovala), takže když "nesedne" na vlasy, na pleť ho používat budu (jsem alergik a olejů jsem už vyzkoušela na pleť dost, zatím vede tento a obličejový heřmánkový od Saloosu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 9:25 am    Předmět: Citovat

on by měl vyhlazovat vrásky Wink dávám na vlhký obličej,aby se pěkně vtřebal. i na vlhké vlasy,dělá pěkné vlnky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2015 8:00 am    Předmět: Citovat

Holky, kde kupujete makadamiový olej? Já mám Topvet z Meravi.cz, 100ml za cenu kolem 100,- Kč. Na vlasy mi sedí výborně jako zábal, který potom smývám a používám ještě kondicionér. Používám ho i do konečků (sice mi víc sedí arganový, ale tak na prostřídání Wink ).
Mám ho docela velkou spotřebu, tak hledám, kde je za nejlepší cenu (ale aby to zas nebyl nějaký fritovací olej nebo jiná spatlanina Cool ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.