Banánové masky nejrůznějších typů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=59e6a454b3787924e8202c1ba0e50993Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 3:31 pm    Předmět: Re: domácí maska Citovat

verculina napsal:
tak jsem zrovna vyzkousela domaci masku - spatlala jsem dohromady co lednicka dala a vysledek je prekvapive oslnujici Very Happy rozmixovala jsem spolu zloutek, jeden banan a olivovy olej. Napatlala to na vlasy, prikryla folii, zabalila do rucniku a po pul hodine to vsechno dobre smyla a ted muzu s vlasy hazet prasatka na zed Wink nebo na chlapy Very Happy Draslik z bananu je krasne zpevnil a dodal silu, zloutek dodal lesk a olivovy olej to vsechno jeste vic vylepsil. Vsechno poradne rozmixovat Exclamation jinak banan z vlasu asi nedostanete


Jéé, banán mám, zítra to vyzkouším Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
brambuuurka
21-40
21-40


Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 8:56 pm    Předmět: zábal Citovat

tak jsem si udělala ten doporučovanej banánovej zábal a musim říct, že žádnej extra větší lesk jsem nezpozorovala... bude to nejspíš tím, že se mi kadeře lesknou samy od sebe, aniž bych jim věnovala zvláštní větší péči. ale přesto v zábalech nekončím, moc se mi to líbí. sice žádný viditelný efekt, na druhou stranu je zase vyživuji, dávám jim potřebné látky a hojítka Smile myslím, že i preventivní péče je nepostradatelná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2007 10:42 am    Předmět: Citovat

Tak jsem neodolala a udělala taky masku s banánem Smile :

3 lžíce kokosáku
3 lžíce oliváku
1 celej banán
1 lžíce medu
1 žloutek
5 lžic smetany
1 lžička citronový šťávy

Všechno jsem to dobře rozmixovala na tekutější kaši ( zůstala jen semínka banánu ). Nanášelo to výborně, až jsem se divila a krááásně to vonělo Laughing Teď to mám na vlasech, zabalený, zapařený, tak jsem zvědavá, jak to dopadne Smile
Dávala jsem to na suchý vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2007 5:46 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Tak jsem neodolala a udělala taky masku s banánem Smile :

3 lžíce kokosáku
3 lžíce oliváku
1 celej banán
1 lžíce medu
1 žloutek
5 lžic smetany
1 lžička citronový šťávy

Všechno jsem to dobře rozmixovala na tekutější kaši ( zůstala jen semínka banánu ). Nanášelo to výborně, až jsem se divila a krááásně to vonělo Laughing Teď to mám na vlasech, zabalený, zapařený, tak jsem zvědavá, jak to dopadne Smile Dávala jsem to na suchý vlasy


Ja bych do toho pridala mouku a upekla to... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2007 5:52 pm    Předmět: Citovat

Lenno Laughing Laughing Laughing

Jinak maska stála za prd, mám přesušený vlasy, ale nepřišla jsem na to, díky čemu..
Když jsem si dávala masku jen z oliváku, kokosáku, smetany a octa, tak vlasy byly super. Takže buď dělá kraviny med, žloutek, banán nebo citronová šťáva...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 8:06 am    Předmět: Citovat

Tak dělám pokus s banánem č.2. Minule jsem ještě den vyndavala kousky banánu z vlasů, tentokrát jsem ho lépe rozmixovala, přidala olivový olej a med, naplácala na vlhké vlasy a zabalila do igelitu...tak uvidíme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 9:41 am    Předmět: Citovat

včera jsem taky vyzkoušela vlasovou masku s banánem...napatlala jsem banán, žloutek a olivový olej a nechala působit...banán mi teda ve vlasech naštěstí nezůstal Wink a vlasy jsou takové... takové normální Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 5:11 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Mišena napsal:
Jinak můžu jenom doporučit masku z rozmixovaného kiwi a citrónové šťávy a trochou olivového oleje na konečky...pak pěkně do igelitu na 2hodinky a vlásky byly moc pěkné...teda aspoň ty moje Wink



jeee to zni moc lakave(jenze ja nemam mixer a jen rozmackany(banan )jsem zkusila jen jednou a mila to pul hodiny Confused Ale tenhle recept me moc laka,nejenze miluju ovoce,ale je to jedna z mala rad kde neni to vajicko nebo tak(to se mi nejak prici-nejim to natoz to davat na vlasy Embarassed )dekuju za napad Very Happy



Banán mi ve vlasech zůstal taky a to jsem ho měla rozmixovaný - bylo to, ale nejspíš tím, že ten banán jako kdyby zaschnul, ale to kiwi zůstalo pořád "čerstvé" Laughing a i když to tak ze začátku nevypadalo tak se kiwi pěkně vymylo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishlady
41-80
41-80


Založen: 12.6.2008
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 1:58 pm    Předmět: super! ;-) Citovat

Tak jsem minulý týden neodolala a vyzkoušela tuhle banánovou masku i přesto, že máme pokažený mixér a riskovala jsem nevymytý banán ve vlasech Embarassed Very Happy ...Naplácala jsem to na vlasy a po hodině umyla...vlasy byly...jo, plné něčeho, co vypadalo jako šušně, takže jsem také pobavila mamku Very Happy . Sranda byla, že jsem chtěla mít hezké "vyživené" vlasy když jdu do nové školy. A výsledek, už jsem si říkala, že s takovým kokosem tam budu za magora, ať žije důležitost prvního dojmu Very Happy...když jsem je vysušila a pracně odšušnila (vyčesala jsem to a vybrala...sice trochu pracné...), musím říct, že byly jakoby hustší, lesklé a celkově hodně fajn...
Díky za inspiraci Wink Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 10:52 am    Předmět: Citovat

Tak vidím, že banánová maska nic pro mě. Leda tak banán zevnitř s javorovým sirupem. Mňam Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.