Banánové masky nejrůznějších typů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=21883da8ed6663fe5a6056ba9e31b142Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 11:36 am    Předmět: Citovat

Mě banán drží ve vlasech jak vteřinové lepidlo, mixování nepomáhá. Efekty má sice pěkné (lesk, bohatost), ale to mi dělají i jiné piply na vlasy, takže už fakt nebudu opakovat (dokud mě zas nepopadne masochistická testovací nálada Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vloucak
81-160
81-160


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 104

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 7:24 am    Předmět: Citovat

Včera jsem měla chuť na nějakou pořádnou masku na vlasy, tak jsem si řekla že zkusím banán Wink Bylo to 3/4 banánu (zbytek jsem snědla Laughing ) 1 celá bílá aktivia, půl lžíce medu, půl lžičky rozpustné kávy, vajíčko a všechno jsem to mixovala takovou tou nohou a postupně přilévala olivový ojel až jsem to vymixovala do hustoty majonézy. Pak jsem si to hezky naplácala na hlavu, zabalila do igelitu a nasadila kulicha Cool Tak za 3 hodiny jsem to smyla úplně bez problémů, vlásky mám krásně lesklé a hydratované od hlavy i do délky, pouze konečky jsou sušší ( ale to jsou vždycky, do konců musím vtírat umělé olejíčky se silikony, nevím prostě na celé vlasy mi čistě příroda nevyhovuje) takže celkový dojem: Úspěch Wink maska se vyvedla

Ps: ale bylo toho takové množství že, jsem s tím naplácala i sestru (marsali) a dokonce i tetu Laughing (2x delší vlasy a 1x mikádo)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 10:27 am    Předmět: Citovat

ja mela na hlave masku z bananu jenom jednou a nikdy vic! i kdyz jsem to rozmixovala, tak mi ve vlasech zusatvaly kousicky bananu a neslo t vubec vymyt! no hruza! takze za me banan nikdy vic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 2:40 pm    Předmět: Citovat

vloucak napsal:
Včera jsem měla chuť na nějakou pořádnou masku na vlasy, tak jsem si řekla že zkusím banán Wink Bylo to 3/4 banánu (zbytek jsem snědla Laughing ) 1 celá bílá aktivia, půl lžíce medu, půl lžičky rozpustné kávy, vajíčko a všechno jsem to mixovala takovou tou nohou a postupně přilévala olivový ojel až jsem to vymixovala do hustoty majonézy. Pak jsem si to hezky naplácala na hlavu, zabalila do igelitu a nasadila kulicha Cool Tak za 3 hodiny jsem to smyla úplně bez problémů, vlásky mám krásně lesklé a hydratované od hlavy i do délky, pouze konečky jsou sušší ( ale to jsou vždycky, do konců musím vtírat umělé olejíčky se silikony, nevím prostě na celé vlasy mi čistě příroda nevyhovuje) takže celkový dojem: Úspěch Wink maska se vyvedla

Ps: ale bylo toho takové množství že, jsem s tím naplácala i sestru (marsali) a dokonce i tetu Laughing (2x delší vlasy a 1x mikádo)



Taak těd si mě s tou banánovou maskou hodně nalákala,asi ji taky někdy ozkouším..už to plánuji dlouho..ale u nás banány mizej rychle..s přítelem je oba milujeme..zrovna v pátek sem koupila 2 kila banánu a už zase nejsou Laughing asi to zkusím o víkendu.. Wink zítra mám v plánu hennovat Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delusion
8-20
8-20


Založen: 23.10.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 5:55 pm    Předmět: . Citovat

Ja som mala banánovú masku teraz a je to naprd, vlasy mám zamotané a presušené, lebo som šampónovala viac krát, a aj tak sa kúsky banánu nevyzmývali. Teraz mi to schne, uvidíme ako to bude vyzerať potom. Very Happy Very Happy snáď to z tade vyčešem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 6:01 pm    Předmět: Citovat

tiez som raz davala bananovu masku a este som to tak skvele naplanovala, ze ked ju zmyjem, vlasy si vyfukam a pojdem na rande. kusky bananu som nevymyla ani ked som drhla jak sibnuta, pri fenovani mi vypadavali, na rande som sla s mastnymi vlasmi, z ktorych padali male tmave kusky, no nechutne Very Happy
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 6:17 pm    Předmět: Citovat

chiii, dneska přemýšlím o tom, že bych si mohla dát nějakou masku, oko mi padlo na banánovou, tak si říkám že by to nebylo špatný...ale zjistila jsem, že banán záhadně došel...takže bude banánová bez banánu Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zuzu_vlocka
41-80
41-80


Založen: 4.9.2010
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2010 6:34 pm    Předmět: Zábal - prosím pomoooooc Citovat

Ahojda,
teďkom dneska jsem si odpoledne dělala přírodní zábal: banán, žloutek, med, jojobový olej, vše jsem romixovala, dala na vlásky a nechala cirka 45 minut působit. Poté jsem si to šla opláchnout umýt šampónem, a teď mám plnou hlavu kousků banánů. Co s tím ???? Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Zítra jdu do školy a nemůžu mít plnou hlavu kdo ví čeho. Sad Půjde to vyčesat, až to uschne ? nebo mám napustil lavor a zkusit to propláchnout v něm ? oplachovala jsem studenovlažnou vodou, takže žloutek to nebude, je to prostě banán

Prosím prosím, jsem zoufalá, co stím ? Crying or Very sad Za každou radu kují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zuzu_vlocka
41-80
41-80


Založen: 4.9.2010
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2010 6:46 pm    Předmět: Citovat

ještě nikdy jsem zábal nedělala a toto mě hodně zaskočilo Sad myslela jsem, že to půjde vymýt Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kiks
81-160
81-160


Založen: 24.12.2009
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2010 6:46 pm    Předmět: Citovat

ten banán toto spraví vždy,ked sa len roztlačí s nerozmixuje sa v mixéri.
Toto isté sa stalo aj mne Laughing nechala som to uschnúť,a potom som to vyčesávala. Vlasy sa česali ťažko, a dlho - asi pol hodinu, ale nakoniec sa to vyčesať podarilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.