Banánové masky nejrůznějších typů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2d4f776fb9d5df019cb205957c3862e6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Domča
41-80
41-80


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 10:20 am    Předmět: Citovat

asi Very Happy
třeba by nebylo na škodu zkusit nějaký "přezrálý".... já nesnáším ty banány které jsu třeba otlouklé nebo třeba už více zralé a začnou hnědnout... ne hnít, jen prostě už pracují... ty voní daleko aromatičtěji Very Happy a když je enjíst, co je dát na vlasy? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 2:26 pm    Předmět: Citovat

Banán sa síce ťažko vyčesáva, ale prevarené vajíčko na mojej hlave ešte netrúmfnul:D Ale odvtedy tiež mixujem, robím si takú koktejlovú mliečno-banánovú masku, že polovica ide na vlasy a polovicu vypijem Laughing Dvojitý efekt:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 2:27 pm    Předmět: Citovat

Sstrange napsal:
Banán sa síce ťažko vyčesáva, ale prevarené vajíčko na mojej hlave ešte netrúmfnul:D Ale odvtedy tiež mixujem, robím si takú koktejlovú mliečno-banánovú masku, že polovica ide na vlasy a polovicu vypijem Laughing Dvojitý efekt:D


To ti ale musí z těch vlasů téct, ne? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 2:29 pm    Předmět: Citovat

Domča napsal:
já byla právě unešená vůní toho bahna, jak to vonělo po banánu a zároveň po kávě, úžasný, měla sem chuť to ochutnat, kdybych tam nenapleskla ještě tu majonézu, tak to udělám...Very Happy


a neprehlušil ten zápach z majonézy to všetko ? Shocked Ja som majonézu práve preto zakaždým zavrhla..Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 2:34 pm    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
To ti ale musí z těch vlasů téct, ne? Shocked


Laughing No aj tečie Very Happy To si s tým vlasy večne len prelejem nad vaňou, chvíľu počkám kým sa "napijú", dám do štipca a už je to páč v pohode:) Úplne mi to zvláčňuje vlasy,akoby nabrali takú inú kvalitu.. tak každý banán čo je doma si schrabujem pre seba Very Happy


Naposledy upravil Sstrange dne út srpen 14, 2012 2:36 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 2:35 pm    Předmět: Citovat

Sstrange napsal:
verushka1992 napsal:
To ti ale musí z těch vlasů téct, ne? Shocked


Laughing No aj tečie Very Happy To si s tým vlasy večne len prelejem nad vaňou, chvíľu počkám kým sa "napijú", dám do štipcka a už je to páč v pohode:) Úplne mi to zvláčňuje vlasy, tak každý banán čo je doma si schrabujem pre seba Very Happy


Ahá, tak to potom jo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domča
41-80
41-80


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 4:36 pm    Předmět: Citovat

Sstrange:
no, já té majónezy dala opravdu jen za malou lžičku a vůbec cítit nešla... Ani ten ol. olej jsem necítila- ten vždycky jde cítit když si dělám třeba jen vejce a olej... Ale teď z téhle patlanice šel cítit jen banán a káva... příště to udělám bez majolky a půlku asi "sežeru" Very Happy vonělo to moc hezky....

verushka1992:

taky vždycky dělám řidší masky, líp se to nanáší, když jsou husté tak to patlám štětcem na barvu půl dne.... ty řídké si jen přeliju a je to hned Very Happy
v jakém poměru to děláš? koktejly já ráda, ještě když si budu moct dát na výživu vlasů a zároveň pro chuťový buňky....mmm Twisted Evil Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 4:39 pm    Předmět: Citovat

Domča napsal:
taky vždycky dělám řidší masky, líp se to nanáší, když jsou husté tak to patlám štětcem na barvu půl dne.... ty řídké si jen přeliju a je to hned Very Happy
v jakém poměru to děláš? koktejly já ráda, ještě když si budu moct dát na výživu vlasů a zároveň pro chuťový buňky....mmm Twisted Evil Very Happy Wink


To já řídké masky nemám ráda, doředit se dá vždycky Laughing Nemám ráda, aby mi to kdekoliv teklo, jsem zvyklá dát masku, na to igelit a čepici a jít si na hodinku a půl sednout k filmu nebo tak, takže proto radši hustší. Jinak já dělám stylem "přiměřeně" a někdy taky "od oka" Laughing Ale vždycky se snažím to udělat tak, aby mi to nikde neteklo a neuplácalo půl bytu. Vždycky začínám s malou troškou ingrediencí a pokud je to málo, tak dodávám postupně co je potřeba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domča
41-80
41-80


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2012 3:54 pm    Předmět: Citovat

to já tak právě dělám a ta tekutost mě nijak neomezuje Very Happy naopak vlasy rychle přeliju, bez dlouhého patlání, nechám trochu okápnout, zamotám, překryju igelitem, ručníkem a jdu sednout do křesla Very Happy
jinak dneska jsem měla skvělý koktejl z banánu a mléka.. fakt dobrota, něco málo mi zbylo na hlavu, jinak většina v žaludku no...Very Happy tak co, ještě tady mám odvar z kopřiv tak to vynahradím tím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2012 3:58 pm    Předmět: Citovat

Domča napsal:
to já tak právě dělám a ta tekutost mě nijak neomezuje Very Happy naopak vlasy rychle přeliju, bez dlouhého patlání, nechám trochu okápnout, zamotám, překryju igelitem, ručníkem a jdu sednout do křesla Very Happy
jinak dneska jsem měla skvělý koktejl z banánu a mléka.. fakt dobrota, něco málo mi zbylo na hlavu, jinak většina v žaludku no...Very Happy tak co, ještě tady mám odvar z kopřiv tak to vynahradím tím Very Happy


Takže uděláš mléčný koktejl s banánem a půlku vymácháš do vlasů a půlku naliješ do bříška? Laughing No já nevím, když si představím, kolik vitamínů bych vlastně jen tak vylila do odpadu tím přelitím vlasů, tak mi to přijde docela zbytečné plýtvání Laughing Navíc já mlíko a mléčné produkty moc do vlasů nedávám, bojím se, že by mi to stahovalo hennu Very Happy Možná zbytečně, ale bojím se toho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.