Banánové masky nejrůznějších typů
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ed95faecaa9311a22cf2cc60aeb2ce4cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: ne červen 18, 2006 8:38 pm    Předmět: Citovat

Bananova maska pro leskle vlasy.1mensi banan,lzice medu,lzicka olivoveho oleje.Med rozpustime v nehratem olivovem oleji,pridame rozmackany banan a naneseme na vlasy.Zabalime igelitem a nahratym rucnikem, nechame pusobit 15-20minut.Je to SUPER.
Návrat nahoru
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne červen 18, 2006 8:46 pm    Předmět: Citovat

To je divny, vzdycky se prihlasim a pak pisu jak anonym.Takze ta bananova maska je odde me.Kdyz uz jsem u toho diveni tak pridavam DIVIZNOVY OLEJ.Nazbirame divizny,ti lenosnejsi koupi divizny,asi 3-4 hrsti kvetu nalozime do olivoveho oleje,lahev uzavreme a nechame na slunci asi 3tydny.Obcas zasterchame.Potom kratce povarime,nechame vystydnout a skladujeme na tmavem chladnem miste.Je dobry na vlasove zabaly.Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: so červenec 22, 2006 11:12 am    Předmět: Citovat

Ahoj Jano,právě jsem si udělala na vlasy banánovou masku a banán jsem pomačkala . Po 20 min mi však banán nejde smít. Ve vlasech zůstávají hrudky. Celá rodina má záchvat smíchu - jenom já jsem na infarkt. Doufám, že to nějak vyčešu. Laughing
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2006 9:33 am    Předmět: Citovat

Tak to me vazne mrzi, delala jsem si ju a zadny problem nebyl.Samozdrejme, ze kdyz pises, ze ti to neslo smit, tak neslo.Takze se omlouvam a uz nedoporucuji radej nic.Jana
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so červenec 29, 2006 9:48 am    Předmět: Vlasy Citovat

Ahoj Jani, vůbec nic se neděje a dále doporučuj, protože chyba byla na mé stráně - já jsem ten banán měla rozmixovat a né jen lhce pomačkat.(nato, že jsem Mgr. jsem pěkně blbá!!!! Laughing )Až jsem ty kousky banánu v suchých vlasech vyčesala,tak můžu říci, že vlasy byly opravdu skvělé. Tuto procedůru budu znovu opakovat, ale už budu používat mozek! Měj se hezky a těším se na Tvé další rady. Idea
Návrat nahoru
Annie
8-20
8-20


Založen: 22.10.2006
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 1:54 pm    Předmět: banánová maska Citovat

Muhehe, tak já teď vyzkoušela tu banánovou masku... No asi jsam taky málo mixovala, boť hrudky mi ve vlasech zůstaly taky.. Jinak ale vážně vlásky vypadají moc hezky! I když ty zbytky banánu... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragomira
8-20
8-20


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so říjen 28, 2006 12:20 pm    Předmět: Citovat

No to zní hezky, banánová maska. Myslítě, že pak budu mít nááádherné lesklé vlásky? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: so říjen 28, 2006 4:38 pm    Předmět: Citovat

Jojo, lesklé vlásky po tom rozhodně jsou. Akorát to vyčesávání kousků banánu mi dalo trošku zabrat Very Happy
Návrat nahoru
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 2:18 pm    Předmět: Citovat

no tak dneska jsem zkusila takový můj domácí pokus, smíchala jsem si v misce vše, z čeho se tak většinou dělají domácí masky. takže jsem rozmixovala banán s olivovým olejem, medem, citronem, mlékem a vajíčkem. takže za chvíli to jdu smýt, tak jsem zvědavá, co mi to udělá. no vlasy mi snad nevypadají Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 2:26 pm    Předmět: Citovat

Ještě mouku a prášek do pečiva...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.