Banánové masky nejrůznějších typů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=529f5503b5e7d6ec966f7a41c2904c19Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2010 6:51 pm    Předmět: Citovat

taky se mi to stalo.. od té doby banán nepoužívám..

myslím, že jsem to složitě vybírala rukou..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2010 7:36 pm    Předmět: Citovat

Mne sa to stalo, a to som ten banán aj rozmixovala Very Happy

Tiež neviem poradiť nič iné ako riadne vymyť a zvyšky vybrať ručne Sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zuzu_vlocka
41-80
41-80


Založen: 4.9.2010
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2010 9:07 pm    Předmět: Citovat

Jelikož jsem měla vlásky po zábalu dost fest zamuchlané, tak jsem teďkom 45 minut v kuse česala, trpělivě vyndávala kousky banánu a konečný efekt je takový, že se mi to naštěstí vyčesat podařilo. Vlásky mám úžasně hydratované, což jim scházelo, takže nakonec vše dopadlo dobře.

Mockrát všem děkuju za pomoc. Pro příště si dám na banán pozor. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 5:50 pm    Předmět: Citovat

banánovou masku domácí výroby jsem nikdy nedělsala, ale ted mě naprosto uchvátila banánová maska od Heymountain. Teda je to spíš vlasový krém, ale před mytím ho dám trochu do délek, pak jenom umyje šamponem jako vždy a vlasy jsou po ní naprosto dokonalé Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2012 11:50 am    Předmět: Citovat

Tak jsem se dneska odhodlala a spáchala banánové cosi Laughing byl to žloutek z domácího vejce s kokosovým olejem, půlkou banánu a půlkou kiwi (druhá půlka ovoce skončila v bříšku - jednak svačinka a jednak bych tím množstvím mohla opatlat půlku ulice) Laughing a protože to bylo hodně řídké, tak jsem do toho nasypala kafe na zahuštění Laughing bez toho kafe to mělo naprosto úžasnou ovocnou vůni Laughing ale i s kávou to vonělo pěkně Laughing měla jsem to na vlasech asi dvě hodiny a pak smyla. Se smýváním žádný problém nebyl a teď po vyfénování vlasy vypadají, že mají o chlup větší objem (když říkám o chlup, myslím o 1 vlas Laughing ) a docela pěkně se lesknou.

Takže za mě banán klidně. (Podotýkám, že jsem to mixovala a mixovala jsem to docela dlouho, abych měla jistotu, že mi vlasy nezcucíčkovatí.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domča
41-80
41-80


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2012 4:45 pm    Předmět: Citovat

já sem si dala banán na halvu jednou a zuřila sem- vypnula sem si totiž mozek a jenom sem to rozmačkala vidličkou... takže potom hodina vyčesávání Very Happy
teď si jdu udělat masku aneb co dům dal, tuším že banán tady máme taky, každopádně- dneska důkladně mixuji Very Happy

jinak ať už si dělám masku z čehokoliv- vždy na navlhčené vlasy.... zaprvé se to lépe na ně nanáší, takže si vlasy tolik nezatěžuju a za další- snad do každé masky přidávám trochu oleje a ten pokud je nanášen na suché vlasy tak vysušuje..Smile Pokud masku nanášíte na vlhké vlasy, nejen že je vyživujete ale také uzavíráte vlhkost do jejich struktury....
toto pravidlo mi už zůstalo i od koní kde platilo- kdo má koně tak ví o čem mluvím, aneb pozor na mazání na kopyta Very Happy ale to sem teda odbočila..Smile

no nic, jdu to napleskat, snad mi zůstanou vlasy na hlavě, už takhle mi padají a mám jich málo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domča
41-80
41-80


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2012 9:36 pm    Předmět: Citovat

takže... na hlavu jsem si ukutila cosi... jak jsem psala- co bylo doma... půlka banánu, trocha bílého jogurtu, trochu mléka, ol. olej, lžička rozpustného kafe, za lžičku majonézy, a dobře rozmixovat..... rozprašovačem jsem si trochu navlhčila vlasy kopřivovým čajem, napleskala masku, zabalila do igelitu a ručníku, po 25 minutách umyla kopřivovým šamponem, propláchla ještě jednou kopřivovým výluhem a vlásky jsou krásné, lesklé, oživené....
jen mi jich teda strašně moc vypadalo, neříkám že za to může ta maska, jen to bylo dneska víc než obvykle, hrozně mi teď padají a dnes to byl extrém..

jinak s maskou jsem spokojená, navíc- krásně mi teď voní vlasy po banánu a kávě... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2012 9:39 pm    Předmět: Citovat

Domčo, tobě ve vlasech zůstala vůně banánu? Já se těšila, že budou krásně vonět jako to blátíčko, co jsem si umíchala, ale nakonec jsem z vlasů cítila jenom kafe (a jak je zvykem, když jsou mokré) a hennu Crying or Very sad Ne že by mi vůně kávy vadila, ale když on ten banán voní líp Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domča
41-80
41-80


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 10:00 am    Předmět: Citovat

já byla právě unešená vůní toho bahna, jak to vonělo po banánu a zároveň po kávě, úžasný, měla sem chuť to ochutnat, kdybych tam nenapleskla ještě tu majonézu, tak to udělám...Very Happy
a natož že jsem to umývala šamponem, přelila ještě odvarem z kopřiv a nastříkla bezoplachovým kondicionerem, pořád mi zůstala v hlavě ta úžasná vůně z banánu a kafe.... taky jsem koukala, teď ráno už teda z vlasů vše "vyčmuchlo", ale včera jsem se nemohla těch vlasů nabažit Very Happy

a to tam toho banánu ani moc nebylo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 10:01 am    Předmět: Citovat

Asi jsi měla nějaký kvalitnější banán Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.