různé varianty masky s medem
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f8e591313a118553156feb1ed4c4612aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st září 20, 2006 8:06 pm    Předmět: Citovat

Jednou jsem si klepla na hlavu vajíčko s medem. Účinek byl otřesný Very Happy . Vlasy od vajca celé žluté, ulepené, měla jsem co dělat, abych to dostala dolů Very Happy. A jindy jsem zas zkoušela na vlasy dát majonézu, jako Julia Roberts v "Zemřít mladý". Vlasy byly pro změnu bílé, děsně promaštěné a ke všemu nelibě páchly Very Happy . Takže mě od té doby chu? na experimenty přešla - tedy svýjimkou kopřivového čaje.
Návrat nahoru
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st září 20, 2006 10:38 pm    Předmět: Komentář Citovat

Jednou jsem slyšel, že lyžařka Eva Kurfürstová si také napatlala něco podobného na své vlasy a pak to z nich nemohla za nic na světě dostat. Tak nakonec použila obyčejný jar. Pomohl jí a vlasy to přežily. Asi už přestala experimentovat.

Naposledy upravil Milovník dne čt září 21, 2006 3:35 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzu21
21-40
21-40


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 9:46 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Jednou jsem si klepla na hlavu vajíčko s medem. Účinek byl otřesný Very Happy . Vlasy od vajca celé žluté, ulepené, měla jsem co dělat, abych to dostala dolů Very Happy. A jindy jsem zas zkoušela na vlasy dát majonézu, jako Julia Roberts v "Zemřít mladý". Vlasy byly pro změnu bílé, děsně promaštěné a ke všemu nelibě páchly Very Happy . Takže mě od té doby chu? na experimenty přešla - tedy svýjimkou kopřivového čaje.

Taky jsem zkoušela nějakou masku, ale jen s bílkem a medem, nechala ji 20 minut působit a opláchla teplou vodou, a to byla chyba. Kousky bílku jsem ještě dlóuho vyčesávala. Confused Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 8:05 pm    Předmět: Citovat

Vyčetla jsem v časáku : STOP ŠEDINAM : pravidelné používání zředěného jablečného octa pro ošetřování vlasů zpomaluje jejich šedivění.Směs se má skládat z jedné třetiny octa a dvou třetin teplé vody.Promíchat a vmasírovat do vlasů.Neoplachovat.
... tahle rada je mi už prdlajs platná Laughing

PROTI LAMAVOSTI - s pomocí medu se prý dostanou lámavé vlasy rychle do formy - smíchejte 1 polevkovou lžíci medu se 1 žloutkem, nanést na vlasy a nechat 15-30 minut působit.Vymýt ! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 8:29 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Vyčetla jsem v časáku : STOP ŠEDINAM : pravidelné používání zředěného jablečného octa pro ošetřování vlasů zpomaluje jejich šedivění.Směs se má skládat z jedné třetiny octa a dvou třetin teplé vody.Promíchat a vmasírovat do vlasů.Neoplachovat.
... tahle rada je mi už prdlajs platná Laughing

PROTI LAMAVOSTI - s pomocí medu se prý dostanou lámavé vlasy rychle do formy - smíchejte 1 polevkovou lžíci medu se 1 žloutkem, nanést na vlasy a nechat 15-30 minut působit.Vymýt ! Laughing



Tak hned, jak budeme mít med, tak to musím zkusit, protože se mi teď vlasy lámou strašně moc Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 8:45 pm    Předmět: Citovat

Ilonko, díky, mě se vlasy lámou strašně a já si zas lámu hlavu jak tu lámavost vyřešit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Ilonko, díky, mě se vlasy lámou strašně a já si zas lámu hlavu jak tu lámavost vyřešit Very Happy


Pokud to vyzkoušíš a pomůže ti to, tak dej vědět. Med jsem ještě ve vlasech neměla. Budu muset počkat, až včelky nanosí a taky naaplikuji Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 9:00 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Chaluzska napsal:
Ilonko, díky, mě se vlasy lámou strašně a já si zas lámu hlavu jak tu lámavost vyřešit Very Happy


Pokud to vyzkoušíš a pomůže ti to, tak dej vědět. Med jsem ještě ve vlasech neměla. Budu muset počkat, až včelky nanosí a taky naaplikuji Very Happy


Nám právě nanosil tatínek Laughing , ale něco o blahodárných účincích medu na vlasy jsem slyšela...no to zas bude zapatlaná kuchyň a koupelna Very Happy . Dneska se teda rodičové moc netvářili na vůni z lopuchového kořene Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 9:08 pm    Předmět: Citovat

Ták, vyzkoušela jsem dnes ten žloutek s medem, a jsem moc spokojená...sice nevím, jestli mi to proti lámavosti bude pomáhat, ale konečky vypadají pěkně. A to byl ten med hodně starej Laughing Myslím, že se tohoto receptu budu zatím držet, protože jsem s výsledkem spokojenější než když jsem používala různý ty kůry a séra Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 8:55 am    Předmět: Citovat

Jéé, jak to tu čtu, tak to musím něco vyzkoušet... Dneska mám volno ,tak se do toho hned pustím Smile Na vajíčko si nějak netroufám, ale ten med zní dobře... Smíchám, co najdu v ledničce a co bude vypadat dobře a uvidíme Smile Jenom k tomu medu-vymývá se to dobře? Vždyť ten med lepí, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.