různé varianty masky s medem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=96f19017fdc3bb56a5b76b30329ac072Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: po červen 04, 2007 9:53 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Aha... No, do Rakouska to mám daleko Laughing Ale třeba by se po troše pátrání dalo něco sehnat i tady... A nebo pak zkusit sehnat někoho, kdo aloe má a gel si zpracovává... Hm, není to jednoduchý Laughing

Aloe se dá sehnat normálně v nějakých lepších lékárnách (a možná ani nemusí být lepší Wink ) Ale ješťe jsem žadné nezkoušela, tak nevím, ale taky o něm uvažuju Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po červen 04, 2007 10:46 am    Předmět: Citovat

Sim napsal:
sarahpentium napsal:
Aha... No, do Rakouska to mám daleko Laughing Ale třeba by se po troše pátrání dalo něco sehnat i tady... A nebo pak zkusit sehnat někoho, kdo aloe má a gel si zpracovává... Hm, není to jednoduchý Laughing

Aloe se dá sehnat normálně v nějakých lepších lékárnách (a možná ani nemusí být lepší Wink ) Ale ješťe jsem žadné nezkoušela, tak nevím, ale taky o něm uvažuju Cool


Aháá Shocked Zkusím se po něm v lékárnách mrknout, to mě vůbec nenapadlo... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2007 8:35 am    Předmět: Citovat

tak dneska jsem si dala na vlasy masku z mléka a medu a už mám vlásky umytlé a čekám až mi uschnou at vám můžu říct výsledek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lynet
8-20
8-20


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 11:18 pm    Předmět: Citovat

Moje zkušenost s medem, někde na jiném vláknu jsem vyčetla jen lžíci kondicionéru a medu na vlhké vlasy, výsledek perfektní, vlasy jsou hladké a pružné, zatím nejlepší maska jakou jsem zkoušela. Kondicionér jsem měla dolivu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 11:23 pm    Předmět: Citovat

Lynet: tiež som skúšala podobné variácie (med+kondicionér+pár kvapiek nejakých olejov) a výsledok ma dosť prekvapil - vlasy vysušené od zimy vyzerali tak, ako už veľmi dlho nie (a hlavne to, že tam bol kondiš Alverde, ktorý mi veĺmi nesedel, a aj ricínový olej, ktorý ide dosť blbo vymyť Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lynet
8-20
8-20


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 11:26 am    Předmět: Citovat

Mě alverde taky nesedl zato doliva super, ted mám řadu limoni di amalfi a vlasům sedí. Ten med jsem taky zkombinovala s kokosovým olejem a pár kapek citronu a už to nebylo ono, vlasy vysušené, takže zůstanu jen kondicionér a med. Jinak kokosový celkově at už v masce nebo na konečky mi nesedl a tak jsem v něj věřila, vlasy jsou po něm vysušené, tak ho využiju na tělo.l
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Belladonna.
41-80
41-80


Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 11:55 am    Předmět: Citovat

A kjdyž jste míchaly ten med s kondicionérem, tak jste potom vlasy normálně opláchly jen vodou nebo i šamponem? Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 2:42 pm    Předmět: Citovat

poriadne som to vypláchla teplou vodou (lebo studenou mi nejde dole ani samotný kondicionér), vyplachovala som to trochu dlhšie.. a stačilo to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lynet
8-20
8-20


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 10:20 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si klasicky umyla šamponem a na konečky jen kapku kondicionéru, jednou jsem ho vynechala a nevadilo to, jinak si kondicionér musím dávat. Masku si dám před mytím a nechám působit zhruba hodinu a půl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 11:59 am    Předmět: Citovat

Pred 2 dnami som sa po dlhsom case rozhodla spravit si domacu masku - staru znamu kombinaciu med + zltko. Predtym som si davala na vlasy (10-15cm od koncekov) len teply olivovy olej. Ale kedze som mala cas a chut tak som do toho rozohriateho olivoveho oleja pridala zltko a mozno lyzicku a pol medu. Na vlasoch som to nechala asi hodinu. S vysledkom som spokojna - konceky vyzeraju pekne a su prijemne na dotyk. Uvidime dokedy im to vydrzi... Smile
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.