Ricinový olej
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 82, 83, 84  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3eca6289a947d0137f53c1e979dea0e4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 6:10 pm    Předmět: Citovat

Zkoušela některá z vás zábal z ricinového oleje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 10:25 am    Předmět: Citovat

Jedna kamarádka ricinový olej zkoušela, ještě ve směsi s nějakýma jinýma jedůvkama. Vlasy jí po tom rostly jak divé, tak 3 centimetry za měsíc.

Mě by spíš zajímalo, kde a jak ho sehnat - v lékárnách na mě pokaždé koukali tak divně, že už nemám odvahu to dál zkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 10:32 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Jedna kamarádka ricinový olej zkoušela, ještě ve směsi s nějakýma jinýma jedůvkama. Vlasy jí po tom rostly jak divé, tak 3 centimetry za měsíc.

Mě by spíš zajímalo, kde a jak ho sehnat - v lékárnách na mě pokaždé koukali tak divně, že už nemám odvahu to dál zkoušet.


http://www.salus-mh.cz/sortiment.php?druh=rostlin&produkt=14_ricinovy Salus ho prodává takže asi bio potraviny,lékárny,takové ty obchůdky se svíčkami a podobně Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 10:32 am    Předmět: Citovat

Zkus se podívat v nějaké zdravé výživě, zelené lékárně či nějaké podobné prodejně - vyrábí ho Salus.

Denynko, stejná myšlenka ve stejný okamžik Laughing Wink


Naposledy upravil Herminka dne pá srpen 31, 2007 10:39 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 10:38 am    Předmět: Citovat

Díky! Smile Mě v lékárnách tak dlouho opakovali, že je to jedině na předpis a že je to prudce jedovaté a že se to nesmí volně prodávat a blablablablabla, že mě vůbec nenapadlo pátrat i mimo lékárny Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 11:18 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Jedna kamarádka ricinový olej zkoušela, ještě ve směsi s nějakýma jinýma jedůvkama. Vlasy jí po tom rostly jak divé, tak 3 centimetry za měsíc.

Mě by spíš zajímalo, kde a jak ho sehnat - v lékárnách na mě pokaždé koukali tak divně, že už nemám odvahu to dál zkoušet.


Zkus od kamarádky zjistit jaké to byly ty jedůvky? Very Happy ať to můžem taky zkusit a posoudit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 8:29 am    Předmět: Citovat

Prosím prosím, netušíte někdo, kde v Praze sehnat v lékárně ricínový olej bez předpisu?

V normálních biokrámech ho taky skoro nemají, ale v Kotvě ho mít budou snad příští týden. Jenže přece jen, ta cena je víc než dvojnásobná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nessie
81-160
81-160


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 10:13 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Prosím prosím, netušíte někdo, kde v Praze sehnat v lékárně ricínový olej bez předpisu?

V normálních biokrámech ho taky skoro nemají, ale v Kotvě ho mít budou snad příští týden. Jenže přece jen, ta cena je víc než dvojnásobná...


O lékárnách v Praze bohužek nic nevím, ale hážu ti sem odkaz na prodejny s Nobilis Tilia, od téhle firmy ten olejík mám, snad by se dal v nějaké té prodejně objednat Wink

http://www.nobilis.cz/index.php?doc=148
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 10:17 am    Předmět: Citovat

To vím, ten mívají v Kotvě, bavila jsem se tam teď nedávno s prodavačkou, že mívají ty 100ml a 200ml balení, tu půllitrovku objednají jen na žádost. Ale teď zrovna nemají, bude tak za dva týdny.

Ale kdyby se to dalo sehnat v lékárně, byla bych radši, přece jen, má peněženka není bezedná a Nobilis i Salus už kapku lezou do peněz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 2:43 pm    Předmět: Citovat

Já jsem ty olejiky kupovala naposled v lekarne na Narodni naproti Tescu. Jinak maji spoustu veci u metra Budejovicka,primo u vystupu z metra smer Vyskocilova ulice. Obcas neco koupim U Dzoudyho na I.P. Pavlova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 82, 83, 84  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.