Olivovy olej
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f6c5dc3516549f5ca96664d6b2dde78aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 9:24 am    Předmět: Olivovy olej Citovat

Napadlo ma,ze by som skusil taku vec.Kedze nemozem zohnat kokosovy,alebo jojobovy olej,skusal by som si davat namiesto nich olivovy olej..Co poviete??Vyrovna sa kvalite jojobaku??Mate s nim neake skusenosti?Aky recept odporucate na suche konce a na stiepenie koncov a celkovo posilnenie vlasov??Da sa pouzit aj ako kondicioner??
Dakujem az vase postrehy Wink Laughing Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 12:36 pm    Předmět: Citovat

Olivový je rozhodně velmi dobrý, jen je těžší a mastnější, než třeba jojobový nebo kokosový, takže dá větší práci ho vymýt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 1:02 pm    Předmět: Citovat

Jako kondicionér se použít nedá, ale jinak s ním mám jen samé dobré zkušenosti, dřív jsem žádný jiný nepoužívala. Dělám zábal na vlhké vlasy, do igelitu, pak pořádně smýt šamponem, nebo se přidává do vajíčka s medem...Já ho přidávám do každého maskového experimentu:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 1:06 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Jako kondicionér se použít nedá, ale jinak s ním mám jen samé dobré zkušenosti, dřív jsem žádný jiný nepoužívala. Dělám zábal na vlhké vlasy, do igelitu, pak pořádně smýt šamponem, nebo se přidává do vajíčka s medem...Já ho přidávám do každého maskového experimentu:-)


A ak si robis tie zabaly,ta vlasy mas vlhke,umyte,alebo suche??
Takze vobec nepouzvias kondicioner??Dobre sa po nom rozcesavaju vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 2:00 pm    Předmět: Citovat

Většinou ty vlasy buď navlhčím, nebo umyju šamponem, nahřeju olej v horké lázni, vlasy trochu vysuším v ručníku, napatlám, dám igeliťák a čepici na hlavu, mám to jak dlouho vydržím a jak mám čas, klidně několik hodin. Potom pořádně umyju šamponem a kondicioner dám podle toho, jaký mám šampon. Někdy to třeba je, někdy ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 4:37 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Většinou ty vlasy buď navlhčím, nebo umyju šamponem, nahřeju olej v horké lázni, vlasy trochu vysuším v ručníku, napatlám, dám igeliťák a čepici na hlavu, mám to jak dlouho vydržím a jak mám čas, klidně několik hodin. Potom pořádně umyju šamponem a kondicioner dám podle toho, jaký mám šampon. Někdy to třeba je, někdy ne.


Este ma zaujima jedna vec.Je tento olej vhodny na jemne vlasy??Nestrati sa tym objem vlasov,ked ho budem pouzivat???Mam totiz dost jemne vlasy a neviem,ci by ich to nezatazovalo.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 6:28 pm    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:
Marianna napsal:
Většinou ty vlasy buď navlhčím, nebo umyju šamponem, nahřeju olej v horké lázni, vlasy trochu vysuším v ručníku, napatlám, dám igeliťák a čepici na hlavu, mám to jak dlouho vydržím a jak mám čas, klidně několik hodin. Potom pořádně umyju šamponem a kondicioner dám podle toho, jaký mám šampon. Někdy to třeba je, někdy ne.


Este ma zaujima jedna vec.Je tento olej vhodny na jemne vlasy??Nestrati sa tym objem vlasov,ked ho budem pouzivat???Mam totiz dost jemne vlasy a neviem,ci by ich to nezatazovalo.. Rolling Eyes


Hm, to chce jedině vyzkoušet a potom hlavně dobře smýt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 12:17 am    Předmět: Komentář Citovat

Olivový olej má opravdu široké spektrum použití - když jsem tu viděl, na co všechno (řeč je o jídle) se dá nalít... Španělé jsou na něm závislí... Tak se nedivím, že je dobrý i na vlasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 8:18 am    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Olivový olej má opravdu široké spektrum použití - když jsem tu viděl, na co všechno (řeč je o jídle) se dá nalít... Španělé jsou na něm závislí... Tak se nedivím, že je dobrý i na vlasy...


Já v kuchyni ani jiný nepoužívámSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 8:23 am    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Olivový olej má opravdu široké spektrum použití - když jsem tu viděl, na co všechno (řeč je o jídle) se dá nalít... Španělé jsou na něm závislí... Tak se nedivím, že je dobrý i na vlasy...


Co Spanele, cela jizni Evropa Very Happy Nam ted znamy z Italie poslal vlastni domaci olivovy olej, nelejem ho do misky a macime si v nem bagetku, susena rajcata..ehm, uplne mi tu ukapla slina Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.