pivo místo tužidla?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cc22d2b7deb9c63d18076e17434a211eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 10:24 pm    Předmět: Citovat

Ale třebas ta cukrová voda by mohla být dobrá... Ale na experimentování nemám moc času, asi půjdu bez tuždla nebo vyjímečně sáhnu po chemických...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 10:39 pm    Předmět: Citovat

shalah hodne naredeny med,by mel stacit a mel by fungovat,pouzivala to i sisi ale pry pozor v lete na hmyz Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 11:05 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
shalah hodne naredeny med,by mel stacit a mel by fungovat,pouzivala to i sisi ale pry pozor v lete na hmyz Laughing

Med používám já Very Happy Občas, ale jen aby mi neodstávaly vlasy, když je mám čerstvě umyté a dělám si třeba vysoko posazený drdol nebo culík a mám vlasy stažené dozadu, tak mi vepředu strašně odstávají nově rostlé vlásky, tak si v ruce smíchám trošku medu a vodu a buď uhladím, nebo to nanesu na hřeben a včešu (to spíš). Nesmí se to ale s tím medem přehnat, jinak to vlasy rozpramínkuje a slepí. Přelít celé vlasy medovým roztokem jsem ještě nezkoušela Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 9:09 am    Předmět: Citovat

verculina napsal:
trosku jsem brouzdala po netu a hodne jsem cetla, ze vlasky posiluje pivo. Myslim teda na oplachovani a ne ho do sebe lit po litrech Laughing Prej jsou po nem silne a leskle. Kdysi v minulosti sem to zkousela, ale vysledek si uz nepamatuju. Ted me napadla takova maska - smichat zloutek s troskou piva, nanest na vlasy, nechat to pusobit. Co myslite, jaky by byl efekt? Obcas me napadaj prapodivne kombinace, tak mi to kdyz tak nekdo rozmluvte driv, nez si to naplacam na hlavu Rolling Eyes


Tak tu masku jsem o víkendu zkoušela. Původně jsem to pivo chtěla použít jako tužidlo, ale nakonec jsem se k tomu neodhodlala. Jenže jsem pak nevěděla co s tím pivem tak jsem ho smíchala s vejcem a olejem a za hodinku smyla šamponem. Vlasy po tom byly pěkné a vypadaly takové hustější. Určitě tu kombinaci ještě využiju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 2:12 pm    Předmět: Citovat

Já pivem občas tužím (střídám s pěnovým tužidlem podle momentální nálady) - a ačkoli jsem se ze začátku bála, tak mi to fakt vždycky vyčichne a ty vlasy jsou potom fajn. Kupodivu z ručníků "pivovina" na rozdíl od vlasů nevyčichne - ale není to takový, že by člověk omdlel. Ale trochu to pivo ředím (od oka - zhruba dvě třetiny piva, jednu vody). Po umytí vlasy nechám chviličku proschnout, pak to pomalu přelejvám a snažím se pivo co nejvíc vmasírovat. Při schnutí to ještě smrdí, takže se případně nezděste, za sucha už to fakt cejtit není - alespoň já to necejtím a ani nikdo z mýho okolí si nestěžoval (ani přítel, kterej pivo nemá rád). Cool

Jinak o cukrový vodě jsem četla, že se to používalo, ale pak jsem taky četla v Co život dal a vzal, jak to kamarádka Betty McDonaldový v nemocnici zkoušela s dost šíleným výsledkem(děsně lepila úplně na všechno) - asi to chce vyzkoušet kolik cukru na kolik vody a tak. Ale ten med se mi líbí, ten možná občas pro změnu taky zkusím. Nepřitahuje to v létě včelky a jinou havěť?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 4:47 pm    Předmět: Citovat

Tak s cukrovou vodiu jsem dopadla jako ta kamarádka Betty McDonald, asi špatný poměr Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 5:11 pm    Předmět: Citovat

Já jsem minulej tejden zase zkoušela vodu s medem a trochou kokosovýho oleje. Úspěch tak půl napůl. Medu jsem sice dala malinko, ale jak mám krátký a jemný vlasy, tak to asi chtělo ještě mikroskopičtější množství. Ty vlasy pak trochu lepily a ani se to nevykartáčovalo (teda ne že bych se lepila k čepici nebo k polštáři, ale šáhnout si do vlasů vlhkejma rukama nebo dávat si vlasovou vodu, byl docela upatlanej zážitek). Ale vlasy šly docela od hlavy a vypadaly hezky a spokojeně - dokud jsem si do nich teda nešáhla. Vzhledem k tomu, že nelepily zas až tak děsně, že by nešly česat, tak jsem jim tu delší medovou masku asi čtyři dni nechala (moc se nemastily), nicméně pivo mi prokazuje lepší službu, takže se ho budu držet Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 5:29 pm    Předmět: Citovat

Titania: To by mi vadilo, mám moc ráda, když mě drahý hladí po vlasech a v tomhle případě by se mu to nejspíš moc nezamlouvalo Laughing
Kolik toho piva a v jakém poměru dáváš? (a na jak dlouhé vlasy) Abych měla představu a mohla ozkoušet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 5:47 pm    Předmět: Citovat

Ono u toho medu to je zřejmě hlavně špatným poměrem, třeba by se Ti to povedlo trefit líp Wink . Ale já měla fakt pocit, že míň už ho snad dát ani nemůžu...
Vlasy mám postupně sestříhaný, ty nejdelší zhruba po klíční kost, dost jemný. Piva dávám tak jedenapůl deci, zhruba do druhý decky to doředím vodou.
Akorát jak se mi vlásky posledního půl roku vzpamatovávají po letech chemickýho barvení, začínají si tak nějak víc žít vlastním životem. Přišlo mi, že první pokusy s pivem držely líp. Ovšem asi to fakt bude změnou kvality vlasů, protože mi míň držej i po pěnovým tužidle, který používám pořád stejný. Ale to jenom tak na okraj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 1:43 pm    Předmět: Citovat

Díky, přizpůsobím to své délce a vyzkouším Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.