pivo místo tužidla?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0a93bb97ef98b59b63575f0a121496bbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 4:19 pm    Předmět: Citovat

Hodně zdaru! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 10:31 pm    Předmět: Citovat

Tak na pivo jsem se zatím neodvážila, nějak se mi nelíbí ta představa, že si ho plácám na hlavu... Ale objevila jsem další recept, a to šťávu z půlky citrónu (těžko říct, pro jak dlouhé vlasy je to určeno, zjistím) jednoduše rovnoměrně rozetřít do vlasů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 6:26 am    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Tak na pivo jsem se zatím neodvážila, nějak se mi nelíbí ta představa, že si ho plácám na hlavu... Ale objevila jsem další recept, a to šťávu z půlky citrónu (těžko říct, pro jak dlouhé vlasy je to určeno, zjistím) jednoduše rovnoměrně rozetřít do vlasů...

To som skusala, aj citron, aj vodu s citronom, mne to neskutocne poleptalo a polepilo vlasy, vyzeralo to ako nevydarene umastene dready a ledva to slo umyt, este aj po umyti boli vlasky v soku take... krepate, vysusene, ponicene... ale mozno ze niekomu by to sadlo neviem, mojim vlaskom teda rozhodne citron skodi...
Návrat nahoru
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 7:39 am    Předmět: Citovat

Pivo je na vlasy super, jsem to používala, když jsem potřebovala přerazit zápach z diskotéky. Umyla jsem to normálně šamponem a nakone jsem to přelila pivem - ještě teď slyším jak otec nadával jaká je to škoda Laughing Laughing . Pak jsem to ještě propláchla vodou. Vlasy pak byly krásně lesklý.
Ale používat ho jako tužidlo - no nevím.
Myslíte, že i značka piva ovlivňuje jeho efekt na vlasy? Laughing Já bych si na hlavu třeba nikdy nenalila Starobrno. Ale Gambrinus bez problémů Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 8:49 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Já bych si na hlavu třeba nikdy nenalila Starobrno. Ale Gambrinus bez problémů Cool


Jo jo, Starobrno je nejlíp lít rovnou do kanálu... Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 8:51 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Sidonie napsal:
Já bych si na hlavu třeba nikdy nenalila Starobrno. Ale Gambrinus bez problémů Cool


Jo jo, Starobrno je nejlíp lít rovnou do kanálu... Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Laughing



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 9:00 am    Předmět: Citovat

A znáte Opavu???? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 9:29 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
A znáte Opavu???? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Tak tu jsem ještě neměla... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 9:35 am    Předmět: Citovat

Klarusa- o nic jsi nepřišla. Není o co stát. Já bych si to nedala, ani na pití, ani do vlasů Laughing to už radši to starobrno.. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 1:07 pm    Předmět: Citovat

No, já mám zatím odzkoušený na vlasech Bráník, černýho Kozla a Litovel. Nejmíň dobrej mi přišel ten Kozel (teda jenom v tom, že mi přišlo, že míň tuží, jinak ok a vlásky pěkný), nejvíc mi asi vyhovuje taková ta slabá Litovel, ale to bude možná tím, že je to naše takřka rodiný pivo - nějakej propředek kdysi ten pivovar spoulazkládal. Wink
Dneska zase chystám mejt a pivovat - nějak jsem pár tejdnů používala z lenosti jenom tužidlo a přijde mi, že jsou ty vlasy takový sušší, asi už si na pivíčko po mytí zvykly a stejská se jim. Embarassed Laughing Jo, a když jsem pivo dávala posledně, ani jsem neředila, a taky všechno v pohodě, dokonce to ty mý jemňuchy natužilo o to líp. A smrad vyčichnul taky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.