Henna: a vše o ní...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 330, 331, 332  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=98b6ef7d53fce35cda2dd9228a946f6fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 11:05 am    Předmět: Citovat

tak jsem ted trochu zmatena-
vymyje se casem henna nebo ne? Popr. za jak dlouho? (za tech 6 tydnu, co tu padlo? )
docela by me lakalo si sve tmave hnede vlasy nabarvit nejak trosku do cervena nebo rezava, ale zas se bojim, co kdyz mi to tak zustane a nebude se mi to libit???
kamoska mi tvrdila, ze je obarveni hennou na porad?
Embarassed
predem dekuji za radu....
N*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 4:37 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
tak jsem ted trochu zmatena-
vymyje se casem henna nebo ne? Popr. za jak dlouho? (za tech 6 tydnu, co tu padlo? )
docela by me lakalo si sve tmave hnede vlasy nabarvit nejak trosku do cervena nebo rezava, ale zas se bojim, co kdyz mi to tak zustane a nebude se mi to libit???
kamoska mi tvrdila, ze je obarveni hennou na porad?
Embarassed
predem dekuji za radu....
N*


Henna se z vlasů určitě vymyje a navíc ti na rozdíl od chemických barev vlasy nezničí, právě naopak. Za jak dlouho se vymyje záleží na tom, jak často si vlasy myješ, henna totiž vytvoří barevný film na povrchu vlasu, do vlasu neproniká, v podstatě je mechanicky chrání Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 10:14 am    Předmět: Citovat

Mě se Henna vymývá z vlasů jen velice slabě . Používám ji rok a ten zrzavý nádech tam vždy zůstane. Dala jsem si ji na odbarvené blond vlasy a chytla mi velmi intenzívně , protože vlasy byly poškozené a oslabené. Ted' je mám krásně pevné a zacelené . Používám egyptskou Hennu a od Logony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 10:44 am    Předmět: Citovat

Už jse se sice ptala na Barvit či nebarvit, ale, pokud dovolíte Embarassed , zeptám se i tady. Už dost dlouho si barvím vlasy černým šamponem od Palette (na 24 umytí - něco mezi barvou a přelivem). Chtěla bych zkusit černou hennu. Teď jsem se tu dočetla, že pokud jsou vlasy poškozené (což mám), že barva chytne velmi intenzivně. Tak se chci zeptat na pár věcí: Jak dlouho po posledním chemickém barvení se henna už může použít? Jaká značka je asi nejlepší (co se černé henny týče)? a Jak ta černá vypadá (myslím, jestli je to přirozená černá, nebo spíš do takové té modro-černé)? Díky moc za odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 11:14 am    Předmět: Citovat

Já osobně zkušenost s černou Hennou nemám , ale kamarádka ji používá a barva jí chytla černá s lehkým nádechem do mahagonova . Vypadá to moc zajímavě . Já používám kaštanový odstín od Logony a egyptskou červenou hennu. První aplikaci jsem si dala 4 týdny po chemické barvě. Kamarádka používá černou hennu od Logony a od www.hennecolor.com. To , jak ti barva chytne záleží na výchozí barvě , kterou ted' máš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 11:41 am    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Já osobně zkušenost s černou Hennou nemám , ale kamarádka ji používá a barva jí chytla černá s lehkým nádechem do mahagonova . Vypadá to moc zajímavě . Já používám kaštanový odstín od Logony a egyptskou červenou hennu. První aplikaci jsem si dala 4 týdny po chemické barvě. Kamarádka používá černou hennu od Logony a od www.hennecolor.com. To , jak ti barva chytne záleží na výchozí barvě , kterou ted' máš.


Díky moc. Až budu znát výsledky pokusu zn. Henna tak dám vědět Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 1:49 pm    Předmět: Citovat

Zkus se ještě podívat na tyto stránky www.hennapage.com pak tam tukni na Henna for Hair a potom Mixes a zobrazí se ti spousta obrázků vlasů barvených před a po henně . Je tam i hodně návodů , jak ji namíchat na požadovaný odstín. Tak , snad ti to aspon' trochu pomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 5:19 pm    Předmět: Citovat

Díky moc ta tip na stránku, je to fakt zajímavé. Už jsem si našla na netu obchod, kde se dá černá Henna zn. Logona koupit a dokonce někdy příští, nebo přespříští týden pojedu do Třebíče, kde obchod sídlí, takže se můžu na místě zeptat a případně i koupit Very Happy . Pak dám vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2006 3:05 pm    Předmět: Citovat

Hmm, tak jsem se dneska ptala kadeřnice na barvení hennou (byla jsem si zakrátit konečky a zastříhla mi je jen asi o 2 nebo 3 mm, takže super). A ona říkala, že když se vlasy jednou nabarví hennou, že už se nesmí barvit normálními ("komerčními") barvami. Říkala, že jedna její známá si dělala melír komerční barvou do hennou obarvených vlasů a ty vlasy vytáhla i s alobalem - že prostě upadaly. To je to fakt tak strašný? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2006 6:59 pm    Předmět: Citovat

Tak to zní opravdu děsivě. Mě zase kadeřnice říkala , že pokud bych se chtěla vrátit k chemické barvě , musela bych počkat alespon' 3 měsíce. Tak nevím , co si o tom mám myslet . Raději už však experimentovat nehodlám a zůstanu u Henny. Ale k této kadeřnici víckrát nepůjdu , neb mi místo zastřižení konečků , ustřihla 15cm. Ještě štěstí , že jsem takový klid'as , jinak mě snad trefil šlak. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 330, 331, 332  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.