Henna: a vše o ní...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 326, 327, 328 ... 330, 331, 332  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a7fb59c72406a35f4a8a4ee88ead3ccaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2016 10:12 am    Předmět: Citovat

kadeřnice to může být dobrá. Ale riku na srdce. Chemie není jejich obor, tudíž by se k tomu asi neměly mnohé z nich vyjadřovat. Exotermní reakce (výbuchy) jsou poněkud složitější reakce, které mají jednu takovou vlastnost...nejde si jich nevšimnout. Vydávají totiž teplo a toho by jsme si při mytí vlasů asi všimnly Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vanickova69
0-7
0-7


Založen: 23.2.2012
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2016 1:26 pm    Předmět: Citovat

Wensdy: svatá pravda Smile Nebudu se tím dál zabývat, až k ní někdy za 3 měsíce půjdu na zástřih, tak si třeba sama všimne, že jsou ty vlasy ok a povím jí, že se u mě žádná dešťovka nekoná Very Happy Já už se naopa těším, až zas budu hennovat, protože ,,jednou zkusíš, podruhé musíš", jak je to dokonalé Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polna_trava
21-40
21-40


Založen: 15.7.2015
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2016 9:02 pm    Předmět: Rychle vymyvanie henny Citovat

Ahoj, nemate niektora skusenost s tym ze by sa vam zacala rychlo vymyvat henna? Farbim 4 roky a posledne 2 s khadi. Stacilo sa mi nanasat farbu kazde 3 mesiace ale posledne 3 mesiace mi vydrzi farba ledva 3 tyzdne. Cim to moze byt? Pouzivat teraz orieskovo hnedu. Je nieco cim sa da predlzit trvacnost farby? Farba sa mi vymyva po celej dlzke, nielen pri korienkoch.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2016 9:42 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

henna používaná před tím byla čistá, nebo se taky jednalo o směsi lawsonie, indiga a bylinek? To může být totiž ten "rozhodující faktor". Mně khadi držela dobře, ale nebarvila jsem hnědou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plum2
8-20
8-20


Založen: 4.11.2015
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2016 7:40 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, chtěla bych se zeptat zkušených hennařek, barvíte celé vlasy, nebo jenom odrosty? Já jsem se pokoušela s hennou dosáhnout červené barvy, nakonec se mi to s Ayuuri podařilo ale vlasy jsou dost tmavé. Na druhou stranu ale nevidím rozdíl mezi barvou na odrostech a na konečcích vlasů, takže jsem docela bezradná. Rolling Eyes Zase kdybych přimíchala bezbarvou hennu bojím se že bych skončila zrzavá, a to nechci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2016 6:41 am    Předmět: Citovat

ahoj, z těch odrostů se ti to bude vymývat, si myslím. Já henním jeden měsíc celé vlasy, další měsíc odrosty a pak zase celou délku a tak pořád dokola ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2016 10:06 am    Předmět: Citovat

Já pro změnu barvím jen odrosty a je fakt, že vlasy rozhodně nemám jednolité - je na nich určitý přechod mezi odstíny znát. Přijde mi to jako celkem dobrá metoda, pokud chce člověk trochu zesvětlit bez stahování barvy, ale nemusí to vyhovovat každému...
Jestli se bojíš, že bys s bezbarvou hennou docílila úplně jiného odstínu, možná je pro Tebe metoda, kterou popsala KačBeth, vhodnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plum2
8-20
8-20


Založen: 4.11.2015
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2016 6:57 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za rady, asi vyzkouším barvit jen odrosty, a pokud budou vlasy vícebarevné tak plácnu hennu na celou hlavu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2016 1:55 pm    Předmět: Citovat

já to taky střídám - ideálně jednou odrosty, jednou celý, v praxi spíš dvakrát odrosty a jednou celý, protože je to přece jenom rychlejší. Rozdíl konečky - vlasy těsně u hlavy možná nějakej minimální bude, ale bez bedlivýho zkoumání není rozpoznatelnej, jak se to vrství postupně, tak ty kousky, co jsou na vlasech vedle sebe jsou fakt víceméně stejný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2016 10:19 pm    Předmět: Citovat

plum: Ten rozdil bys videla po mnoha, mnoha, mnoha hennovanich a navic u vlasu aspon k pasu. Sama jsem si trochu rozdilu vsimla po trech letech a to jen kdyz jsem si dala konecky k hlave ... u hlavy to bylo o trochu svetlejsi, ale zadna tragedie.

Osobne to barvim cele (respektive naplacam k hlave a zbytek vlasu omotam nejak okolo), ale mne tmava barva nevadi (spis je cilem, svetle mi fakt neslusi).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 326, 327, 328 ... 330, 331, 332  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.