Petra Měchurová
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=86776e3e35e52ada3fcd5cc61a9ca460Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 5:25 pm    Předmět: Citovat

všichni si berou (pardon)do huby přirozenost,a nikdo z nich neví co to je...možná tak barva na vlasy v přirozeně hnědém odstínu...nebo přirozeně červená tvářenka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 5:45 pm    Předmět: Citovat

Mě se ty účesy nelíbí. Líbí se mi některé fotky, když se na ně koukám okem fotografa. Jinak nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 6:47 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Mě se ty účesy nelíbí. Líbí se mi některé fotky, když se na ně koukám okem fotografa. Jinak nic.


Mám naprosto stejný názor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bufo
21-40
21-40


Založen: 27.6.2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 12:23 pm    Předmět: Citovat

Podle čeho je jako nejlepší, takové šílené účesy? Ostatně není se čemu divit, když na hlavě nosí takové uškubané "cosi" Surprised Ty její extravagantní výtvory se mi vůbec nelíbí Mad To by jste přítomné dámy s něčím takovým na ulici asi nešly že ? Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 3:30 pm    Předmět: Citovat

Já tedy ne, nevím, jak ostatní- ale třeba na nějaký večírek či ples...možná...ale mě by to asi ani nešlo k obličeji. Jsem už tak dost výrazná. Jednou mě oslovila na ulici nějaká kadeřnice, jestli bych jí nechtěla dělat model na přehlídku drdolů. Nejdřív jsem zvažovala, že by to mohla být zajímavá zkušenost,ale odmítla jsem. Bála jsem se o vlasy...že mi jich při česání polovinu vyškube...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 3:54 pm    Předmět: Citovat

Ja jsem si procitala ty jeji rady a stoji to teda za to. Vsem na jemne vlasy doporucuju Bain Volumactive- po tom plihnou vlasy vseem- rikaji to i kadernice, co pracuji s Kerastase.

Pak treba nekdo napise, ze ma ridke, jemne vlasy, ktere litaji a ona napise, ze ma pouzit masku age recharche- ritom ta vlasy dost uhladi a splihne a na hodne jemne vlasy neni.
Pak treba nekdo psal, ze predcasne sedivi a ona , ze ma taky tuhle masku pouzit, ze zpomaluje proces starnuti vlasu. Co to je za blbost- to je zaezitost vnitrni, ze nekomu sedivi v 26 letech vlasy a ne nejake masky.

me prijde, ze tomu ne ze nerozumi, ale ze je jak distributorka Lorealu- Loreal je reseni na vsechno podle jejich slov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 4:09 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Ja jsem si procitala ty jeji rady a stoji to teda za to. Vsem na jemne vlasy doporucuju Bain Volumactive- po tom plihnou vlasy vseem- rikaji to i kadernice, co pracuji s Kerastase.

Pak treba nekdo napise, ze ma ridke, jemne vlasy, ktere litaji a ona napise, ze ma pouzit masku age recharche- ritom ta vlasy dost uhladi a splihne a na hodne jemne vlasy neni.
Pak treba nekdo psal, ze predcasne sedivi a ona , ze ma taky tuhle masku pouzit, ze zpomaluje proces starnuti vlasu. Co to je za blbost- to je zaezitost vnitrni, ze nekomu sedivi v 26 letech vlasy a ne nejake masky.

me prijde, ze tomu ne ze nerozumi, ale ze je jak distributorka Lorealu- Loreal je reseni na vsechno podle jejich slov.


hod sem odkaz na ty stránky,já se taky kouknu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saryk
8-20
8-20


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 7:16 pm    Předmět: Proč? Citovat

Proč jsem to sem dala? Nevím, protože jsem nevěděla, že je spousta lidí, kteří nevědí, kdo to je Laughing Jinak je to samozřejmě ouplně fuk. Very Happy
Já když čtu nějaké časopisy, tak často narazím na zmínku, která celebrita k ní chodí, nebo reklamu... Údajně je u nás nejlepší kadeřnice, pchá!

No a ty asymetrické ošubané střihy a teď ty kecy o přirozenosti - nevidí si do huby a mě to popudilo, tak se na mě nezlobte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 3:51 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing omg, to jako radí "pokud chceš být přirozená, nabarvi si vlasy na hnědo" Laughing a ještě třeba někomu vnutit, že jeho přirozená barva není dost přirozená a když se nabarví hnědou barvou, tak bude přirozenější Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.