Avon
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 44, 45, 46  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=db200bbd5f237d2c3beca464be4639a7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 11:52 am    Předmět: Citovat

Se šampony od Avonu nemám moc dobrou zkušenost, většinou se mi po nich rychle zmastily vlasy, nebo kousala hlava. To už se mi zdá o něco lepší Oriflame. Urtekram pěnil normálně, tak jak jsem zvyklá u ostatních šamponů.A hezky voní. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 12:07 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s Ilonou, mně to zase příliš vysušovalo vlasy. Avon obecně má šampony dost nekvalitní, i když ty přírodní se mi zdají přece jen o fous lepší než Advance Techniques. Ty jsou opravdu mizerné.
Návrat nahoru
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 4:17 pm    Předmět: Citovat

Avon nemám rád.Nějak mě nedělá na vlasy dobře (na co taky jinýho,že?).Vůbec všeobecně spousta lidí říká,že Avon nebrat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 4:30 pm    Předmět: Citovat

Šampony od Avonu tedy ne,brrr Embarassed Jsou fakt mizerné a myslím, že ani ty přírodní neviděly přírodu ani z okna.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 5:32 pm    Předmět: Citovat

Urtekram používá přírodní složky,takže něpění tolik jako chemické přípravky.A po Avonu vlasy lepší?Protože sou v nich Silikony!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 6:22 pm    Předmět: Citovat

Ani já nemám s Avonem dobré zkušenosti . Vlasy po něm byly už druhý den mastné .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 6:57 pm    Předmět: Citovat

Já měla taky jednou Avon a byl to asi nejhorší šampon, co jsem kdy zažila.
Ale dneska jsem narazila na krámek, kde měli Urtekram, a konečně jsem si ho taky koupila, tak jsem zvědavá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2006 1:54 pm    Předmět: Citovat

No já sem nedávno měla šampon, kondicionér i masku od Avonu na suché vlasy, ale nijak mě to teda moc nenadchlo, prostě žádný zázrak. ted sem zase měla i ten s tím mákem, ale kdoví jestli to má něco společného s přírodní kosmetikou... nevíte někdo, kde se dá nějaký ten přírodní šampon koupit v ostravě v centru? hledala sem jak blázen a žádný takový obchod tam není Sad a jinak taky můžu říct, že od té doby, co chodím na tuhle stránku jsem celkově přehodnotila svoje svoje názory na vlasy.nikdy mě ani nenapadlo, že přírodní produkty budou lepší....a o své dlouhé vlasy se začínám starat podle vašich rad a je to vidět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2006 2:06 pm    Předmět: Citovat

No já sem nedávno měla šampon, kondicionér i masku od Avonu na suché vlasy, ale nijak mě to teda moc nenadchlo, prostě žádný zázrak. ted sem zase měla i ten s tím mákem, ale kdoví jestli to má něco společného s přírodní kosmetikou... nevíte někdo, kde se dá nějaký ten přírodní šampon koupit v ostravě v centru? hledala sem jak blázen a žádný takový obchod tam není Sad a jinak taky můžu říct, že od té doby, co chodím na tuhle stránku jsem celkově přehodnotila svoje svoje názory na vlasy.nikdy mě ani nenapadlo, že přírodní produkty budou lepší....a o své dlouhé vlasy se začínám starat podle vašich rad a je to vidět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 3:57 pm    Předmět: Citovat

Avon...máti si strašně vychvaluje šampon i kondicioner z máku, bo co je to. Našla ho zastrčený ve skříňce..no tak sem to zkusila. Vlasy byly parádní, ale za dva dny byly mastné, takže nanic Very Happy ...a navíc sem se jen tak pro zajímavost koukala na záruku...heh, rok prošlé Confused Shocked ...
Teď mám od avonu takové to na suché konečky...a to se mi zdá velice dobré...ale určitě se tomu vyrovná Silvit, který se dá v lékárně sehnat kolem 50-60 kč.
Jinak jsem teď vyzkoušela kúru na vlasy Doliva, kterou si budu ještě dlouho vychvalovat. Pod stromečkem sem našla taky šampón Doliva, tak su zvědavá. Sehnat se dá snad v každé lékarně, vše tak kolem stovky. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 44, 45, 46  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.