Avon
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=695f1192c3c9b2828c90d23254403421Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Domci4
41-80
41-80


Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2012 12:09 pm    Předmět: Citovat

Mne Avon na vlasy vôbec nevyhovoval, mala som vlasy také roztrepané a uzlikovali sa mi... Sad ale niečo na končeky by sa zišlo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2012 9:33 pm    Předmět: Citovat

Ježíšek mi přinesl sérum s modrým víčkem - má to být péče s marockým arganovým olejem. Složení jsem nezkoumala, ale barva je zlatavě žlutá, překrásně voní a na konečcích mi nadělal parádu Laughing vsáknul se, nezamastil, dala jsem ho více do délek, na noc zapletla copy, ráno krásně hebké, hydratované vlasy, moc mě to překvapilo Shocked

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Surrya
81-160
81-160


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2012 12:08 pm    Předmět: Citovat

chasmet napsal:
Ježíšek mi přinesl sérum s modrým víčkem - má to být péče s marockým arganovým olejem. Složení jsem nezkoumala, ale barva je zlatavě žlutá, překrásně voní a na konečcích mi nadělal parádu Laughing vsáknul se, nezamastil, dala jsem ho více do délek, na noc zapletla copy, ráno krásně hebké, hydratované vlasy, moc mě to překvapilo Shocked




šlo by přidat složení? Celkem by mě zajímalo, dřív jsem používala Sérum na suché konečky, ted se snažím využívat kosmetiku bez silikonů ale nevím zda to na mé lámavé vlasy bude to pravé Smile Tak bych ho ráda zkusila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2012 12:25 pm    Předmět: Citovat

Taketo akoze olejove veci su vacsinou silikonove, ale do dlzok a koncekov to moze byt fajn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2012 3:53 pm    Předmět: Citovat

Surrya napsal:


šlo by přidat složení? Celkem by mě zajímalo, dřív jsem používala Sérum na suché konečky, ted se snažím využívat kosmetiku bez silikonů ale nevím zda to na mé lámavé vlasy bude to pravé Smile Tak bych ho ráda zkusila Smile


ráda bych, ale já ze všeho servala obaly a krabičky hned pod stromkem Rolling Eyes zkus mrknout na net, určitě bude dohledatelné Wink moc přírodní to asi nebude, to by člověk u tohohle typu kosmetiky neměl moc očekávat Laughing ale pokud někdo silikony nehrotí a řídí se spíš pocitově, jak mu co sedí, určitě to za zkoušku stojí Wink přijde mi o kapku lepší než to jejich zelené na suché konce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2012 4:31 pm    Předmět: Citovat

Trochu som pokukala net a toto by malo byt ono:


Zdroj: http://beaut.ie/blog/2012/avon-advanced-techniques-moroccan-argan-oil-has-feck-all-argan-oil-in-it-what-a-swizz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zvonilka
41-80
41-80


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 6:11 pm    Předmět: Citovat

Avonu na vlasy moc nevěřím, ale docela mne láká nová řada naturals- přípravky s kopřivou a lopuchem. máte někdo zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 11:36 pm    Předmět: Citovat

Dostala jsem na Vánoce od mamky ten šampon lopuch a kopřiva. Radost mi to teda vůbec neudělalo....Avonu nevěřím, několik let ho už nepoužívám a jsem spokojená s jinými produkty, hlavně přírodními.....

Používat to nebudu, tak mohu věnovat někomu z vás.....

Nevím jaký je, vůbec jsem ho nepoužila, jen očuchala.....jo, hezky voní Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zvonilka
41-80
41-80


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 4:31 pm    Předmět: Citovat

hezky voní Very Happy
takže klasika avon a z přírody nic moc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2013 4:20 pm    Předmět: Citovat

Jdu chválit lopuchový sprej, možná jsem to už dělala, tak se omlouvám, ale musím, protože jsem ho včera použila znovu, tak je to aktuální Very Happy mně to vždycky nedá a mám chuť něco vyzkoušet, když někde vidím katalog, obzvlášť za tu cenu. Znám samozřejmě lepší kosmetiku, ale jsem poučená, že i některé levné produkty mohou být dobré Wink Zrovna tenhle sprej, mým suchým vlnitým koncům dělá dost dobře, používám ho při rozčesání, hned se vsákne a nechá mi vlasy hydratované a hebké, a docela hezky mi voní. Složení asi nebude nic moc, já osobně to tolik nehrotím, když to nedávám k pokožce, ale i nějaké přírodní stopy to tam má napsané. Šampóny mi od Avonu a Oriflame nesedí, s tím jsem přestala, přijde mi, že se děsně pohoršili, i minulé zelené sérum na konce, co jsem vždycky vychvalovala, mi přišlo nějaké jiné, jak šizené a strašně silně vonělo po alkoholu Confused matka se nedávno namazala krémem a následovala alergická reakce. Nedala jsem si říct a zkusila ho také - úplně stejný výsledek, teď léčím následky.

Ale tenhle sprej zatím dobré a dost mě překvapil Smile

Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.