Schauma - šampóny a kondicionéry
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bc3243e31fb403f272b16eedabafe155Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 6:51 pm    Předmět: Schauma Citovat

Schauma je pre mna osobne jeden z tych lepsich co sa daju zohnat narycho v drogerke. Aj ked nie vsetky mi sadli co je normalne. Najvacsia pohroma bola na farbene vlasy najlepsia hnedá a ten nový s Phyto Coffeinom mo urobili sluzbicku asi an rovnaked urovni ako napr. Chi, Biosilk či Loreal za vyssie ceny. A tiež som si všimla, že závisí aj od krajiny a vody v danej krajine. Napr. to čo k nám chodí z Rakuska (dajme tomu keksy, cola, potraviny a pod je udajne menej kvalitne ako to co ostava doma alebo sa zvaza do inych krajin ako Nemecko atd...) Tak to moze byt aj s kozmetikou a samponmi :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lynx
21-40
21-40


Založen: 14.8.2012
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 10:11 pm    Předmět: Citovat

Nemůžu si vynachválit šampon od Schaumy z řady péče bez zatížení (bílý se světle modrým víčkem), dělá mi parádní objem a nejsou v něm žádné silikony. Kondicionér z téhle řady mi přijde průměrný. Na druhou stranu jsem měla kdysi světle zelenou, mám dojem, že to bylo kiwi. A ten šampon mi vůbec nesedl, strašně mě po něm svědila hlava. Takže zase jak co komu sedne...
A dneska jsem viděla v drogerii sprej z té řady bez zatížení, zatím jsem odolala, ale je otázka, jak dlouho mi to vydrží... Twisted Evil Kdybyste měl někdo s tím sprejem zkušenost, dejte prosím vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 10:52 pm    Předmět: Citovat

Taky mám se Schaumou dobré zkušenosti. Nějaký čas jsem používala modrou, teď mám zelenou-7 bylin a dokonce mi to i po těch bylinkách docela voní.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt květen 02, 2013 12:30 pm    Předmět: Citovat

Tak ačkoliv se považuji za skalního příznivce Schaumy (zatím všechny mi sedly perfektně), tak kofeinový mi mastí vlasy Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: čt květen 02, 2013 1:39 pm    Předmět: Citovat

Lynx napsal:
Nemůžu si vynachválit šampon od Schaumy z řady péče bez zatížení (bílý se světle modrým víčkem), dělá mi parádní objem a nejsou v něm žádné silikony. Kondicionér z téhle řady mi přijde průměrný. Na druhou stranu jsem měla kdysi světle zelenou, mám dojem, že to bylo kiwi. A ten šampon mi vůbec nesedl, strašně mě po něm svědila hlava. Takže zase jak co komu sedne...
A dneska jsem viděla v drogerii sprej z té řady bez zatížení, zatím jsem odolala, ale je otázka, jak dlouho mi to vydrží... Twisted Evil Kdybyste měl někdo s tím sprejem zkušenost, dejte prosím vědět.


Jo ten s modrým víčkem jsem taky měla ráda Very Happy taťka si ho jen tak náhodně koupil a já jsem mu ho hned zabavila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 11:24 am    Předmět: Citovat

Dneska jsem zahlédla u Vietnamců dva nové Question druhy Schaumy- Jabloňový květ a Vaječný (tam je velká upoutávka jakože návrat roku). Koukala jsem a ofiko stránky, ale tam tyhle druhy vůbec nemají. Jak je to možné??Nevíte někdo? Předtím jsem je nikdy neviděla, takže stařešiny to pravděpodobně nejsou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 11:51 am    Předmět: Citovat

Vietnamci maji trochu zastarale zbozi, tohle byly limitovane edice, ale uz nekdy pred rokem.. ten jablonovy jsem mela doma. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 11:42 am    Předmět: Citovat

Díky! Hmm, takže tak trochu výprodej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
safira002
0-7
0-7


Založen: 8.11.2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2013 1:57 pm    Předmět: Re: Shauma - šampóny a kondicionéry Citovat

galadriel napsal:
Holky, mate nekdo zkusnosti s hnedou Schaumou? Ja vim, ze to asi zadna kvalita nebude, ale kolegyne ted zacala tu schaumu pouziovat a vlasy ma temer jak z te reklamy na ni. F Shocked akt

Mně kupodivu pomáhá a po delší době jsem si ji pořídila. Nejvíce je na ni skvělá ta kokosová vůně...navíc mám už dlouhé kudrnaté a suché vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragell
81-160
81-160


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 4:47 pm    Předmět: Citovat

Schaumu mám ráda Smile hnědý byl fajn, pěkně voněl. Další s Q10 byl taky fajn, a ten s kofeinem byl takový průměr, ale strašně mi smrděl Very Happy A je super, že mají pár řad bez silikonů Smile Jinak sem dnes koukala na složení pánského šamponu od Schaumy pro sílu a objem a pánům tam dávaj panthenol, keratin, oleje, nějaké extrakty z květin.. a to jen v jedné lahvičce, ve složení celkem nazačátku Smile asi ukradnu taťkovi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.