Další výrobky Alverde
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 323, 324, 325  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d326b7798e28805530ff2f6cd7a43a26Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 7:23 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Taky mám balzám na rty Alverde a je moc dobrý,už budu kupovat jen ten. Ty chemické blafy za pár korun už nechci ani vidět. Sice to prospívá peněžence ale tělu vůbec.Tak teď dopatlávám chemické krémy na tělo a ruce a pak už začnu používat jen biokosmetiku. Nevíte někdo zda Alverde má nějaké krémy na ruce a tělo?


Na ruce má přímo ten měsíčkový, na tělo tělové mléko nebo olej. Krémy mají tuším jenom menší balení na obličej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 7:31 pm    Předmět: Citovat

Leila napsal:
Mám podobnou zkušenost, také jsem chtěla vyzkoušet nějaké výrobky, ale spoustu jich nemají Evil or Very Mad Mezi nimi samozřejmě zrovna ten, který chci (kondicionér s růží a proteiny). Smile Koupila jsem si ale balzám na rty, ten je fajn, a potom sprchový gel, ten ale ještě nemám vyzkoušený.



U nás v DM taky něco nemají a něco nevedou vůbec - třeba ten tělový peeling s kokosem. To je nehorázné, tolik bych ho chtěla Laughing

Ale kondicionéry mívají pořád všechny. I šampony. Tam je ale nejdřív vždycky vykoupený ten s břízou a šalvějí, protože má BDIH a je i VEGAN - teda myslím si, že je to proto. Jinak pokud by tu byla nějaká veganka, tak razítko Vegan society už má i šampon alverde s hennou a olivou, ale jen ty nové šarže. Rozhodně lepší vegakosmetika než Ecocosmetics - ten šampon mi přišel po delším používání dost špatný a to zezačátku vypadal tak nadějně, ach jo Sad
Jinak vega už jsou i některé sprcháče a tuším že i tělové mléko a ještě možná cosi.
To jen taková malá vsuvka Smile

Jinak to koukám, že se nedají v některých DM sehnat kondicionery nebo že je málo šamponů...Hmm, asi u nás ve městě je pořád málo lidí, kteří alverde kupují, když tam těch šamponů pořád máme v regále celkem dost...
Škoda. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 7:35 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:

Ale kondicionéry mívají pořád všechny. I šampony. Tam je ale nejdřív vždycky vykoupený ten s břízou a šalvějí, protože má BDIH a je i VEGAN - teda myslím si, že je to proto. Jinak pokud by tu byla nějaká veganka, tak razítko Vegan society už má i šampon alverde s hennou a olivou, ale jen ty nové šarže. Rozhodně lepší vegakosmetika než Ecocosmetics - ten šampon mi přišel po delším používání dost špatný a to zezačátku vypadal tak nadějně, ach jo Sad
Jinak vega už jsou i některé sprcháče a tuším že i tělové mléko a ještě možná cosi.


Tak teď jsem úplně vedle - co je to VEGAN kosmetika Shocked ???? Vím, kdo je vegán (snad) - ale jaký je smysl téhle VEGAN kosmetiky? Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 7:42 pm    Předmět: Citovat

Ve vega kosmetice nejsou žádné živočišné produkty (včelí vosk, lanolín a pod. ).
Možná to vypadá podivně, ale někteří striktní vegani na to hodně dají. Prostě nekoupí nic, co není čistě vega.
Veganský certifikát - takový malý znak kytičky na výrobku - uděluje britská Vegan Society.
U nás má veganské výrobky pouze část sortimentu Alverde a potom kosmetika Ecocosmetics, což podle mě ale není kdovíjaký zázrak, čekala jsem víc Sad Nicméně je to to jediné, co jde u nás sehnat.
Potom samozřejmě vegan sežene i výrobky necertifikované - rostlinné oleje od Weledy, bambucké máslo atd, je toho hodně. Ale těch certifikovaných moc není.
Hodně výrobků Weledy má čistě rostlinné složení, nevýhoda ale je, že je drahá. Jinak třeba šampony od Urtekramu jsou většinou vega.
Neznamená to ovšem, že by v nich nebyla chemie. Ten certifikát hovoří jenom o původu surovin, ne o tom, zda jsou čistě přírodní nebo ne, pozor na to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 7:47 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:

Ve vega kosmetice nejsou žádné živočišné produkty ( včelí vosk, lanolín a pod. ).
Možná to vypadá podivně, ale někteří striktní vegani na to hodně dají. Prostě nekoupí nic, co není čistě vega.
Veganský certifikát - takový malý znak kytičky na výrobku - uděluje britská Vegan Society.
hodně. Ale těch certifikovaných moc není.
Hodně výrobků Weledy má čistě rostlinné složení, nevýhoda ale je, že je drahá. Jinak třeba šampony od Urtekramu jsou většinou vega.
Neznamená to ovšem, že by v nich nebyla chemie. Ten certifikát hovoří jenom o původu surovin, ne o tom, zda jsou čistě přírodní nebo ne, pozor na to.


Tak to by mě ani ve snu nenapadlo, že někomu může vadit včelí vosk !!! V čem je problém? Ve včelkách?


Naposledy upravil ilona dne čt září 20, 2007 7:54 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 7:52 pm    Předmět: Citovat

dokud jsem neslyšela o veganech, tak mě ani nenapadlo, že by někomu mohlo vadit třeba pít mléko, natož včelí vosk v blbém šamponu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 7:58 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Tak to by mě ani ve snu nenapadlo, že někomu může vadit včelí vosk !!!


Některým veganům vosk nevadí. Záleží to na tom, jaký mají pohled na včely a jak moc jim člověk podle nich zasahuje do života. Ony mu včelky de fakto ten vosk nedávají, když se nad tím zamyslíme.
Ani kráva nám nedává mléko a maso.
-Člověk jí to všechno bere.

To je jejich filozofie, ale některým veganům med ani vosk nevadí, protože mají na chov včel jiný názor než na chov dobytka. Záleží na každém, kde má hranice toho, co je vega a co už ne.
Nicméně Vegan Society má přísná kritéria, takže v čem je vosk, nemůže mít certifikát.
Já bych ale zrovna v medu a vosku neviděla problém.
Spíš si myslím, že už je opodstatněnější, když vegani nechtějí v kosmetice třeba vorvaňovinu nebo lanolín, to chápu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 4:05 pm    Předmět: Citovat

Vyzkousela jsem ted Alverde samoopalovaci krem na oblicej a opet muzu doporucit, neni hutny, prijemne voni Smile.

Plus jste me nalakaly na ten caj Alnatura s kakaovymi boby, do dnesniho pocasi, jak delany Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 7:28 pm    Předmět: Citovat

Jojo, samoopalovák je moc fajn a opravdu krásně voní Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 7:34 pm    Předmět: Citovat

Me ta vune hrozne prekvapila, oproti jinym samoopalovakum a aspon nevypadam jak zombie nejaka Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 323, 324, 325  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.