Kosmetika Shea moisture

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0dcf3140516998dc830c77a5866f68dfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
aa.zdrazil
8-20
8-20


Založen: 21.5.2015
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2015 10:37 am    Předmět: Kosmetika Shea moisture Citovat

Zdravím, od přírody mám kudrnaté vlasy, ale splihlé. Našla jsem na netu v USA kosmetiku zv. Shea moisture, která má řadu pro kudrnaté vlasy, našla jsem jediný obchod ve Francii, který má přijatelné poštovné. Má někdo s touto kosmetikou zkušenost, prý je přírodní.. http://www.sheamoisture.com/ Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2015 11:37 am    Předmět: Citovat

Kudrnatým vlasům dodává (aspoň trochu) objem třeba jogurtový šampon. A myslím, že po posledním mytí kondicionérem to taky není špatný. (Skoro mám pocit, jestli to není v té správné výživě a hydrataci bez přílišného zatížení.)

Jinak o té kosmetice, co píšeš, jsem v životě neslyšel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2015 9:04 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem k nim mrknul na složení a vypadá to fakt dobře. Cena taky není bůhvíjak hrozná. Kdybys do toho nakonec šla a chtěla se podělit o dopravné, tak se přidám (teda jestli ta doprava nevyjde dráž než samotný produkt).



edit: Tak jsem taky trochu zapátral (nějak nevím, kam jinam to poznamenat):

Na Locken Idol mají dopravu po Německu za 5,90 € (,,mimo Německo se dopravné spočítá v průběhu objednávky").
http://locken-idol.com/shea-moisture-organic-raw-shea-butter-moisture-retention-shampoo-377

The Glamour Shop vozí po EU za 6.99 GBP (= cca 10 €) zásilky do 1,3 kg.
http://www.theglamourshop.com/shea-moisture-raw-shea-butter-moisture-retention-shampoo-384ml/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natka
21-40
21-40


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2015 7:09 am    Předmět: Citovat

Používam. Určite stojí za vyskúšanie. AVEDA má tiež celkom slušné produkty. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martina123456
8-20
8-20


Založen: 24.1.2019
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt duben 25, 2019 4:56 pm    Předmět: Citovat

Nepoznáte niekto ďalšiu kozmetiku zo zahraničia - Cantu? Nemáte skúsenosti? Je lacnejšia ako Shea moisture. Dostať asi v nemeckej DM, niekde asi aj v Rossmanne, tiež je veľký výber na amazone. Dnes som vyskúšala na vlnité vlasy a mám ich skoro až mastné, treba odhadnúť množstvo, vraj je lepšia na afro vlasy ako na európsky typ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.