Celulitida
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9e1b206af88fe1fea132cd628dc29b08Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 1:03 pm    Předmět: Citovat

Ja teda nepeelinguju kvuli celulitide (na sva stehna se radsi nedivam Laughing) ale moc si pochvaluju jednou tydne celotelovy peeling.

Smicham polevkovou lzici mlete kavy s primerenym mnozstvim sprchace od Oriflame Discover Kenya a po kafi vonim jeste den pote ... zejmena ve sprse Smile (az pak to vyprcha)

A s tim olejovanim na mokrou kuzi:
Olej funguje tak, ze v pokozce "uzamce" vlhkost a zabrani ji, aby se vyparovala. Takze cim vic vlhkosti, tim hezci pokozka ... Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 1:12 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
A s tim olejovanim na mokrou kuzi:
Olej funguje tak, ze v pokozce "uzamce" vlhkost a zabrani ji, aby se vyparovala. Takze cim vic vlhkosti, tim hezci pokozka ... Smile


No dobre vediet Smile Ja sa kremujem telovym mliekom, alebo olejom po kazdom sprchovani. Vynecham to iba ked som fakt velmi leniva. Myslite, ze pravidelne mazanie moze pomoct mat peknu pokozku aj za takych 20 rokov? Alebo to hlavne zavisi od genetiky a typu pokozky? Nechcem aby bola moja pravidelna starostlivost nakoniec aj tak zbytocna Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 1:16 pm    Předmět: Citovat

Ano pomáhá to, i když genetika hraje velkou roli. Nejvíce, co mohu pozorovat pomáhá neopalování se (opalovaní se do barvy opečeného kuřete urychluje stárnuti kůže) a dá se to podpořit i používání vhodných tělových mléky, pleťových krémů, olejů...ta vhodnost je smozřejmě u každeho jiná, univerzální recept nenexistuje Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 1:19 pm    Předmět: Citovat

Taky si myslim, ze to pomaha. Staci se podivat na "maminy", ktere mely v mladi mastnou plet (i treba s akne) ... moji mame tahne na padesat, vubec to na ni neni poznat (jedine sede vlasy, ale pravidelne dobarvuje), v mladi se pry myla jen obycejnym detskym mydlem, kremy nikdy nepouzivala, plet mela mastnou az hruza ...

No, jsem v tom trochu po ni Smile

Takze za mne je olejovani, kdyz se vlastniho "mazadla" nedostava, super vec Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 1:24 pm    Předmět: Citovat

Maminka měla pleť vždycky suchou, prto mastila a mastila a teky není poznat, že jí táhne na 50 Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 7:59 am    Předmět: Citovat

mám takový blbý dotaz - máte všechny celulitidu jen na stehnech? (já teda zatím nikde, jen 1. stupeň) - ale já na stehnech téměř ne, ale nejvíce na "přechodu mezi zadkem a zádama" - to je ale divné že? Very Happy Very Happy připadám si jako mimozemšťan Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 8:50 am    Předmět: Citovat

Soni: Neboj, nielen na stehnách. U mna je to najhoršie na prechode boky/ zadok...
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 5:42 pm    Předmět: Citovat

uz tu niekto polozil tuto otazku par stran dozadu, ale odpoved som nezaregistorvala, takze: damy, mate niektora osobne skusenosti s lymfodrenazou, resp. jej ucinkami na celulitidu? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 9:19 pm    Předmět: Citovat

Hmm, celulitida... tu mám no. Na zadku i stehnech... krom toho na zadku mám ještě strie, ale spíš od korzetu co jsem nosila v pubertě - takovej ten zdravotní, a kolikrát jsem si při sedání skřípla kůži a ona se potrhala.... takže to moc neřeším, stejně s tím nic neudělám. Mamka má celulitidu dost, a i moje hubená ségra. Naštěstí přítelovi to absolutně neva, bere to jako že je to normální, i když to doma nemaj. Co už... Smile Takže s ní nebojuju, žádný krémy, peelingy a podobně, jen nenosím extra krátký sukýnky a kraťásky a je to... v plavkách mi je to šumák, beztak by pozornost upoutaly spíš ty rozřezaný záda Laughing Ale jinak mi trochu pomáhá sport (u mě lezení), celkově je zadek i stehna pevnější, takže i ta celulitida mírně zaleze... ale jen trošku...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 9:56 pm    Předmět: Citovat

hmm mám a občas se začnu chvíli snažit starat, takže masáže(jedno čím mažu hlavní je ta masáž)... mno jinak bych měla sportovagt víc než to plavání, ale teďkon snad jak začíná bejt jaro, tak začnu dělat něco víc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.