Celulitida
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dc7da22d2432a10545c4d3a759f24e24Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 10:57 am    Předmět: Citovat

Máte někdo zkušenost s "drsnější metodou boje"? Myslím kryolipolýzu, laser atd. atd. Jsem už zoufalá Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2014 3:26 pm    Předmět: Citovat

Nikdy jsem nemyslela, že budu muset vyhledat toto téma, nicméně stalo se Twisted Evil

Včera jsem si všimla celulitidy na přechodu zadek/stehna. Jsem z toho v šoku, protože více než rok neberu HA, matka celulitidu nemá, jím zdravě, mám dostatek pohybu - ještě více, než jiné roky (pravidelně cvičím, běhám, kolo). Tak mi sakra někdo vysvětlete, že se to stalo??? Laughing Zrovna teď, když fakt mám pohybu dost?

A to nemluvím o tom, že jsem si letos v únoru všimla, že mám na zadku i strie - ty tam v létě také ještě nebyly (tady mě napadá jediná možnost, že se udělaly z pravidelného cvičení, dříve jsem totiž tak pravidelně necvičila, ale i tak se mi to nezdá). A to podotýkám, že jsem nepřibrala, už několik let vážím stejně a jsem hubeňour (podle BMI podváha). Opravdu nechápu, co se to tedy stalo a jestli se teda dá toho nějak zbavit (strií asi ne), když dělám běžně vše, co se proti celulitidě dělá (dle toho, co jsem se dočetla na netu). Takže vlastně nevím, co proti té celulitidě mám dělat, když všechno dodružuju Twisted Evil Nějaká rada, jak ještě tomu pomoct Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2014 8:36 pm    Předmět: Citovat

Nepotěším tě, nic z toho, co jso vyjmenovala, proti celulitýdě nepomáhá. Jí je jedno, jestli cvičíč, jí je jedno, co jíš, a je jí taky jedno kolik vážíš. Mě se celulitida trochu umoudřila po masážích a velkých dávkách kolagenu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2014 9:42 pm    Předmět: Citovat

Porcelainswan: tak když budu mluvit za sebe, nejvíc mi funguje plavání.. (vysvětluju si to protitlakem té vody..vlastně taková masáž) ..no krom léta toho ale moc nenaplavu protože nesnášim chlórovanou vodu, takže pak prokazuje dobrou službu cyklistika-ale je fakt že jezdim dlouhý trasy no
jinak si myslim, že jsem docela celulitidní typ, ale sport to skvěle zachraňuje. pár dolíčků se občas vyskytne, ale hlavu si s tím nelámu, když jsou jinak nohy pevné, průžné.. (snad jedině ještě olej od alverde mě napadá, ten byl úplně skvělej, vždycky šel tomu sportu naproti, ale chce to poctivou masáž)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2014 10:29 am    Předmět: Citovat

Já jsem taky hubeňour a mám ji, ale on fakt není čas skoro na nic, tak jedině, že bych zase zkusila ruční masáže a pak bych potřebovala zpevnit, ale cvikama, plavaní není nic pro mě a ani cyklistika, jedině rychlá chůze a trekking a pak tanec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2014 2:12 pm    Předmět: Citovat

No, tak za mne vysadit cukr, úplně. Byl to vedlejší efekt těhotenské cukrovky. Snažila jsem se spalovat cukr i pohybem, protože mi inzulin moc nezabíral, takže pohyb+ cukrovková dieta. Účinek vydržel dlouho, moje zřeknutí se cukru bohužel nikoliv, takže ji mám zpátky. Ale tuším v Kalanetice se píše, že se celulitida může objevit, když vyrýsuješ svaly, že tam byla i před tím, ale že to nebylo vidět. Paní tam doporučuje odbourat mléčné produkty a vápník dodávat uměle, což podle mne k ničemu není, no a nepít kafe. Já nevím, starší generace pánů říká, že se jim to líbí, že je to takové ženské a měkoučké Smile. Co tomu říká současná generace mužů netuším, ale myslím, že nás berou jako celek a takové jednotlivosti neřeší. Doufám Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evolet
21-40
21-40


Založen: 5.1.2012
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2015 7:49 pm    Předmět: Citovat

Milé dámy, co se týče celulitidy, kdo jí nemá? Very Happy a jak bylo řečeno v přechozím příspěvku - mě se právě objevila na břiše když jsem začala víc cvičit.. jakože na zadku ještě dobrý no.. ale na břiše?! konec! Very Happy
nicméně, možná jste v blogové sféře narazily na nejnovější hit z Francie (no ono to samotný až taková novinka neni, že..) který se jmenuje Cellublue. Je to silikonová baňka (vypadá trochu jako menstruační kalíšek Very Happy ), kterou si doma děláte vakové masáže a recenze jsou samé kladné - po cca měsíci znatelný ústup! nádhera! no akorát, že tahle sranda stojí kolem pětistovky a to se mi teda dávat nechce. Takže jsem našla v podstatě stejnou baňku v obchodě s masérskými pomůckami za 70 Kč Very Happy a právě objedávám Smile doufám, že mi to nějakou chvíli vydrží, protože klíč k úspěchu spočívá v pravidelnosti, tak uvidíme. Máte zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2015 7:58 pm    Předmět: Citovat

Evolet: Neznám a těším se na tvou recenzi! Twisted Evil

Jinak vidím, že jsem do tohodle vlákna psala už skoro přesně před rokem. Jdu tedy shrnout můj roční boj s celulitidiou. JE TO MARNÉ Laughing Evil or Very Mad Už rok v kuse ve sprše postižená místa pro prokrvení kartáčuju. Nic. Pohyb jsem měla vždy, ale dodala jsem ještě více cviků na zadek/stehna. Nic. Prokrvování studenou vodou. Nic. Krém na celulitidu /koupila jsem od Ryoru jen proto, že byl o půlku levnější, jinak bych to fakt nekoupila/. Nic (ale kamarádka tvrdí, že jí fakt pomáhá). Jím slušně /ale to už i předtím/. Nic. Masírování postižených částí mimo sprchu. Nic. Takže asi tak Laughing Jen jsem vypozorovala, že předtím, než to mám dostat se to rapidně zhorší, jinak je to během měsíce jakžtakž v cajku, tak aspoň něco, no. Takže je to u mě vyloženě asi o hormonální (ne)rovnováze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2015 11:07 pm    Předmět: Citovat

Já věřím jedině na pohyb a stejně, jsem vyžle a mám ji. Teda je zajímavý, že asi jde o nasvícení, někdy ji nemám a někdy jo Laughing Já to fakt nechápu. Ale pohyb a cvičení mi neuškodí a cítím se aspoň happy a free Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2015 11:09 pm    Předmět: Citovat

Já jinak tu baňku ztratila, měla jsem jí tu a jak na potvrou ji nemůžu najít, zkoušela jsem i masáže, kartáčovat atd. zábaly, masáž logrem. Jak na potvoru mi ta baňka zmizela, to mě může...!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.