Umělé nehty
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=655b67000d14263aa98f7bb9a511f03eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 5:09 pm    Předmět: Citovat

No a dlouhý nehty nesnášim(u sebe)...je to desně nepraktické. Ale oni rostou jak splašený a já je nestačím stříhat Sad Myslím že ruce jsou krásné samy o sobě, kamarádka učí na UMPRUM a tam mají studenti cvičení, že kreslí jenom ruce.Asi jsem úchylná , ale mě přijdou nádherné upracované ruce mojí babičky (83)...je v nich tolik lásky a něhy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 6:30 pm    Předmět: Citovat

No tak třeba já nebudu moct mít delší nehty nikdy Crying or Very sad Kvůli harfé musím mít nehty úplně ostříhané.Nesmí mi přerůstat to růžové(nevím říká se tomu lůžko?) a tu bílou část nehtu vůbec nesmím mít jinak dostávám od profesorky kotel Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 6:34 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Jo a já mám umělý ( porcelánový ) nehty, nepřijdou mi nijak škaredý, stejně jako s plastikoo a prodl. vlasama jsou nehty a nehty. Na jedný straně jsou vymodelovaný nehty tak nešikovně, že je na první pohled partný, že jsou umělý ( tlustý, zahnutý ), na druhý jsou nehty, precizně vymodelovaný, který zachovají tvar přirozenýho nehtu a vrstva porcelánu je tenoučká. Měla jsem svoje nehty v galerii, každý mohl posoudit. Důvod, proč mám umělý nehty, je ten, že mi sice krásně rychle rostou vlasy, ale nehty mi nikdy nerostly, byly křehký a hned jak přerostly lůžko, zlomily se mi. Teď mám krásný nehty, ruce to neskutečně zušlechtí a myslím, že se to k mým dlouhým prstům i hodí ( zaznamenala jsem hodně pochval ).


Taky jsem jednou měla umělé nehty - gelové (asi?) souhlasím, že ruka vypadá elegantně, ušlechtile , upraveně ,lak na umělých nehtech vydrží věky. Jenže mě nebavilo chodit na to doplňování, když nehet odrůstá, slečna sice modelovala krásné nehty ale trvalo jí to neskutečně dlouho. Tak jsem se na to vykašlala, gelové nehty odloupala(ty moje vlastní to dost zničilo) a nosím svoje krátce ostříhané,stále se štěpící, občas nalakované nehty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 6:35 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
každýho věc no,mě osobně příde že i holka co má řídký a krátký vlasy si najde kluka,a ti,co si jí ted všimnou asi nebudou super když si jí všimnou kvůli dlouhým vlasům...moje jedna kamarádka je tlusťoučká, taky nemá nic moc vlasy,ale díky svý osobnosti si dokáže kluka získat...ale já se nechci hlavně hádat,jenom si myslim že to je jinak...s nehtama si myslím že to je uplě to samé,proč by mělo být ošklivý že má někdo normální ostříhané nenalakované nehty(jako já třeba:))? a kdo si je kouše,tak ať přestane:)

já tyhle náhražky prostě nechápu Smile já se ani nemaluju,maximálně stíny,no sem asi divná Very Happy


Tree, kdo psal, že kdo nemá hustý dlouhý vlasy nebo dlouhý nehty nenajde kluka? Nikdo tady přece nepsal o vztahu. Mě se upravený ruce s delšíma nehtama líbí a když mi nenadělila příroda, nadělila mi manikérka. Rozhodně jsem se bez nich necítila méněcenná, ale teď se cítím líp než bez nich.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 6:40 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
to "divná" byla trochu nadsázka:)
já si nehty taky stříhám kvůli klavíru a kreslení,a taky se mi odlupujou vrstvičky:) no,ale že bych měla mít mindráka:)...znám docela dost holek co nejsou krasavice(chudé vlasy,špíčky,bůčky,zvláštní postavy,okousané nehty...),ale protože si věří,je o ně zájem...a když si někdo nevěří,a musí si na sebe vrstvit a přidělávat různé věci,podle mě je to smutnýSad ale fakt nechci být nijak hnusná,doufám že se to nikoho nedotkne Embarassed

já kdybych byla kluk,tak by se mi asi nelíbili holky co mají umělý nehty,nosí makeup atd... Confused


Znovu opakuju, že mám nehty proto, že mi upravený ruce s delšíma nehtama připadají velmi hezký. Rozhodně to není proto, že bych si nevěřila. Ale pokud si někdo nechá prodloužit vlasy nebo vymodelovat nehty, zvedne mu to sebevědomí a cítí se dobře, pak je to naprosto v pořádku.
Add nehty ještě jedna věc - nehty mám tak precizně udělaný, že ani můj velmi dobrý kamarád dodnes netuší, že nejsou "moje" Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 6:41 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Káťa napsal:
A proč bys jako měla být divná?????? Jsi krásná fakt vůbec ale vůbec nevadí, že se nelíčíš. Já na sobě nesnesu asi nic kromě oblečení, i prstýnek mi vadí a překáží. Já se sobě celkem líbím s řasenkou, ale nesnáším to odličování. Měla jsem spoustu odličovacích přípravků a z toho rozedřené oční okolí a odličovač v očích- nic moc pocit, asi to neumím...Takže se nemaluju a je to. Jsem se sebodu docela spokojená a komu se nelíbím, ten mě může milovat Smile) Aspoň nemá přítel večer šok Smile))

no,to se taky divim,já bych nechtěla aby mě olda viděl přes den krásně namalovanou,a pak ve sprše viděl jak mi to všude teče po tváři a stává se ze mě zombie Laughing

jinak,některý holky vypadaj mnohem hezčí a mladší když se nelíčí,viděla jsem to u spolužaček třeba Sad


Ne každej vypadá po odlíčení jako zombie Wink Není umění se zlíčit, je umění se nalíčit tak, aby člověk vypadal dobře a přitom si zachoval přirozenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 6:48 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
sarahpentium napsal:
Jo a já mám umělý ( porcelánový ) nehty, nepřijdou mi nijak škaredý, stejně jako s plastikoo a prodl. vlasama jsou nehty a nehty. Na jedný straně jsou vymodelovaný nehty tak nešikovně, že je na první pohled partný, že jsou umělý ( tlustý, zahnutý ), na druhý jsou nehty, precizně vymodelovaný, který zachovají tvar přirozenýho nehtu a vrstva porcelánu je tenoučká. Měla jsem svoje nehty v galerii, každý mohl posoudit. Důvod, proč mám umělý nehty, je ten, že mi sice krásně rychle rostou vlasy, ale nehty mi nikdy nerostly, byly křehký a hned jak přerostly lůžko, zlomily se mi. Teď mám krásný nehty, ruce to neskutečně zušlechtí a myslím, že se to k mým dlouhým prstům i hodí ( zaznamenala jsem hodně pochval ).


Taky jsem jednou měla umělé nehty - gelové (asi?) souhlasím, že ruka vypadá elegantně, ušlechtile , upraveně ,lak na umělých nehtech vydrží věky. Jenže mě nebavilo chodit na to doplňování, když nehet odrůstá, slečna sice modelovala krásné nehty ale trvalo jí to neskutečně dlouho. Tak jsem se na to vykašlala, gelové nehty odloupala(ty moje vlastní to dost zničilo) a nosím svoje krátce ostříhané,stále se štěpící, občas nalakované nehty.


Já měla gelovky i porcelánky a myslím, že porcelán vypadá mnohem přirozeneji. Manikérku má mám perfektní, pracuje rychle a precizně a posezení u ní je pro mě vyloženě relax Smile Oloupání nehty zničí, to jo, to se dělat nesmí, dá se to sundat i šetrně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 4:09 pm    Předmět: Citovat

nemůžu si pomoct, občas mi některé umělé nehty připadají jak "kopyta"
pokud je někdo nosí, ok, je to jeho věc, ale já bych si je nikdy udělat nenechala. Asi se mi to ale říká, když mám vlastní nehty hodně kvalitní, když si hezky pohraju třeba s francií, tak se mě dokonce někteří lidé ptají, jestli mám umělé nehty Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 3:38 pm    Předmět: Citovat

Sousedka dělá krásný gelový nehty... a hlavně je umí udělat tak, že vypadají přirozeně... Já nemám moc času o ty svoje dbat a ani na to nemám moc nervy a moc ráda bych si je chtěla běkdy vyzkoušet udělat.... jenže mám jeden porblém Crying or Very sad kvůli kytaře se mně to asi nikdy nesplní, mít ty krásně upravený nehty... nelíbí se mi takový ty dlouhý kopyta... ale když jsou takový úpřiměřený s francouzskou manikúrou, tak mně to řpoijde moc hezký...
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 10:50 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
sarahpentium napsal:
Jo a já mám umělý ( porcelánový ) nehty, nepřijdou mi nijak škaredý, stejně jako s plastikoo a prodl. vlasama jsou nehty a nehty. Na jedný straně jsou vymodelovaný nehty tak nešikovně, že je na první pohled partný, že jsou umělý ( tlustý, zahnutý ), na druhý jsou nehty, precizně vymodelovaný, který zachovají tvar přirozenýho nehtu a vrstva porcelánu je tenoučká. Měla jsem svoje nehty v galerii, každý mohl posoudit. Důvod, proč mám umělý nehty, je ten, že mi sice krásně rychle rostou vlasy, ale nehty mi nikdy nerostly, byly křehký a hned jak přerostly lůžko, zlomily se mi. Teď mám krásný nehty, ruce to neskutečně zušlechtí a myslím, že se to k mým dlouhým prstům i hodí ( zaznamenala jsem hodně pochval ).


Taky jsem jednou měla umělé nehty - gelové (asi?) souhlasím, že ruka vypadá elegantně, ušlechtile , upraveně ,lak na umělých nehtech vydrží věky. Jenže mě nebavilo chodit na to doplňování, když nehet odrůstá, slečna sice modelovala krásné nehty ale trvalo jí to neskutečně dlouho. Tak jsem se na to vykašlala, gelové nehty odloupala(ty moje vlastní to dost zničilo) a nosím svoje krátce ostříhané,stále se štěpící, občas nalakované nehty.


Jo, jo, Ili. Taky jsem měla umělý, byly krásný, decentní, prostě krásný. Nechávala jsem si je dělat spíš kvůli práci, aby i moje suché ruce vypadaly upraveněji. Ale teď to za 1) nestíhám upravovat, lakovat, pilovat... za 2) mám doma spostu zvířat - klece.. je to samé mytí, čištění, odblešování.. Prostě mi začali překážet. Tak mám svoje nehty, nenalakované, střižené na krátko. Je to pro mě i lepší, když si myju hlavu, nepletou se mi tak do vlasů. A jednou jsem se dokonce ošklivě píchla do nosu, když jsem sio myla obličej, ale to už je spíš o šikovnosti jaksi... Laughing Laughing Laughing Embarassed

Ale krásný delší upravený nehty jsou prostě mooooc pěkný (můj názor), ale já se bez nich zas na několik let obejdu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.