Umělé nehty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=87e32bf5a4f7aab8937d15e15e47153bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 8:50 am    Předmět: Citovat

ozivim stare vlakno Very Happy

ja som si gelove nechty oblubila, ked som si ich zacala robit sama. samozrejme nemam kurz ani nic podobne, ale ak to cloveka bavi, nauci sa to pomerne rychlo a hlavne ma spestrenie na dlhe osamele vecery Smile skusala som si vselijake dlzky, ale najviac mi vzdy sadnu proste tie dlhe, cca 2cm, v tom sa citim najlepsie a zdobeni je tiez zabava Smile. vyhoda je, ze pokial ich mam, tak sa mi nerobia zadery, nevyhoda, ze vlastny necht dost ponicia. preto to striedam a mam obdobia ( tyzdne ) ked ich nenosim. tiez je dobra varianta biogel, ked sa spevnujuci gel nanasa na vlastny necht a tak samotny narastie dlhsi. ale ak chce mat clovek dlhe okamzite, tak klasicke umele gelove su fajn.
vychvalit ich mozem aj preto, ze vlastne nechty mam uplne slabe a lamave a proste s tym nic nespravim, aj ked som sa naozaj roky pokusala.
tak preco si nespravit radost, ked to nieje take tazke a ani drahe ( pokial si ich robite sami ). velka investicia je snad len ten prvy nakup aj s lampou, ale potom to uz nieje nic drahe Smile
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 11:40 am    Předmět: Citovat

Já si nemůžu odpustit otázku, jak se s tím třeba myje nádobí Smile. Lak na nehtech mi vydrží půl dne takových běžných domácích prací, tak by mě zajímalo, jak dlouho by mi vydržely umělé nehty Smile. Netuším, jak moc to je či není "zdravé" nebo tak, ale vždycky, když jdu kolem narvaného studia na prodlužování nehtů, říkám si, jak často bych u nich asi musela být Smile. Když to člověk umí sám, je to samozřejmě o něčem jiném.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 1:30 pm    Předmět: Citovat

Hawkey napsal:
Já si nemůžu odpustit otázku, jak se s tím třeba myje nádobí Smile. Lak na nehtech mi vydrží půl dne takových běžných domácích prací, tak by mě zajímalo, jak dlouho by mi vydržely umělé nehty Smile. Netuším, jak moc to je či není "zdravé" nebo tak, ale vždycky, když jdu kolem narvaného studia na prodlužování nehtů, říkám si, jak často bych u nich asi musela být Smile. Když to člověk umí sám, je to samozřejmě o něčem jiném.


Umělé nehty jsem měla jednou (chtěla jsem to zkusit - jako dobrý, ruce vypadají upraveně, ale neměla jsem trpělivost na pravidelné doplňování) - a vydržely úplně všechno , včetně práce na zahradě. Lak se vůbec neodlupoval - asi na té umělé hmotě drží lépe jak ne nehtu, který se promašťuje
Dcera má taky potřebu nosit umělé nehty , brigádu má takovou, že dělá rukama a to už musí být pořádná perda, když se ji náhodou umělý nehet zlomí. Ale nechodí k Vietnamcům - aspon tedy Vietnamci u nás mají ty nehty hodně nekvalitní, dost se odlupují a ulamují .
Třeba kožní doktoři umělé nehty přímo nenávidí Laughing zdravé to tedy asi nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 2:09 pm    Předmět: Citovat

fakt vela vydrzia, aj umyvanie riadov. lak na nechtoch vydrzi o nieco dlhsie, ale ak je na nom dalsia vrstva gelu, tak nieje problem. to doplnovanie je otravne ak niekam treba chodit, to je pravda a ide aj do penazi, ale ak sito robite doma, tak nieje problem Smile
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 2:17 pm    Předmět: Citovat

Tak to je super, tohle mě na tom vždycky zajímalo nejvíc Smile. Neumím si představit, že bych to nosila, ale když to nebrání v běžných činnostech, tak proč ne. Co se kožařů týče, tak se moc nedivím, ony ty nehty asi dostávají pod tím celkem zabrat. A, nerada bych odsuzovala něco, co neznám, ale ten puch, co se line z těch vietnamských studií, tak to mne odrazuje už tak na tři metry před vchodem, ale tady jsou asi čtyři, a všude se stojí fronta, až si připadám úplně out Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 9:38 pm    Předmět: Citovat

ozaj neviem co na tom moze smrdiet....tu take vietnamske studia niesu a tam rozhodne nesmrdi.
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 10:01 pm    Předmět: Citovat

To já nevím taky, ale line se ze všech to samé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 10:34 am    Předmět: Citovat

mozno pripravky co pouzivaju, alebo fakt maju ludia plesne uz toho. len potom nechapem, preco tam nadalej chodia. ved musi byt na vyber aj normalne nechtove studio.
a este chcem podotknut, ze ziadna normalna profesionalna nechtarka nespravi gelove nechty na plesen.to by som od niekoho takeho siroko bocila, ak by sa to stalo
osobne som zatial konkretne s plesnou problem nikdy nemala, len ta zvysena lamavost ked ich odstranim cele, ale zas to nieje az o tolko horsie, lebo same od seba sa lamu aj tak
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 10:58 am    Předmět: Citovat

No je fakt, že ten zápach je hlavně chemický, tak jestli třeba kvůli tomu množství lidí hodně nedezinfikují, ale zas nesmrdí to jako savo, spíš jako když se připaluje plast. Když jsem si spálila silikonové prkýnko, tak to smrdělo dost podobně Smile. A že tam chodí tolik lidí? Oni mají pořád slevy, na lidi v obchoďácích tohle hodně platí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 11:05 am    Předmět: Citovat

A ještě k tomu, řekla bych, že najít opravdovou profesionálku, je veliký problém. Od té doby, co úřady práce nabízí rekvalifikační kurzy, je manikérek, pedikérek a kosmetiček nepřeberné množství, bohužel i co se kvality týče. Moje maminka má leta problém s nehtem na palci u nohy, něco těžkého jí na něj spadlo, a od té doby jí nevyroste dál než do půl prstu. Šla k pedikérce, protože k doktorům ji nikdo nedostane, a ona jí na to udělala gelový nehet, ale snad v pěti vrstvách, že prý to ochrání tem spodní nehet a on podroste dál. No. Nevešla se s tím ani do bot, po týdnu jí zpod toho začala týct krev a pak to odpadlo všechno, umělé, i její. Takže když se podaří najít někoho, kdo to fakt umí a ví, co dělá, tak je to k nezaplacení.[/i]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.