Umělá vs. přirozená krása
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f9df7a93d746ee8c7c3987e0d2d56c14Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 2:33 pm    Předmět: Citovat

Je hodně zajímavý se podívat zpět na svůj vlastní vývvoj, případně na vývoj někoho, koho dobře znáte. Osobně moc neodsuzuju nějaký výstřelky a šílenosti co lidi nosí, když si vzpomenu na sebe... ale pravda, pokud zrovna nenosím něco co je v módě, určitě si minimálně řeknu, že to nosí všichni a jak je to hrozný. Nesnažím se to ale na to okolí ventilovat, svůj názor ale mít můžu. Do takových 21 let jsem byla víceméně barbína či dámička... ne nějak zmalovaná, ale prostě podpatečky, kratší bundičky, přiléhalý oblečení, vlasy s objemem, vždycky pečlivě namalovaná (ale ne zmalovaná, to ne). Prostě jsem chtěla působit elegantně, přitačlivě, moderně. Pak jsem ale objevila lezení (teda tehdá to bylo kvůli jendomu klukovi co mě k tomu přived, abych jako nelhala Laughing ), a začla jsem se oblíkat ryze sportovně... rejoicky, flísový mikiny, trička skoro bez výstřihu, sportovní sandále, atd.... a přestala jsem se tolik malovat, i když řasenka a pudr mi zůstaly. Cítila jsem se strašně dobře, a přitom stále sexy (ale pro úplně jinou sortu lidí...). Na každým stylu je něco, co přitahuje někoho jinýho a líbí se někomu jinýmu. Pak se mi stal úraz a můj sportovní styl jsem dovedla k dokonalosti, že hlavní bylo vlastní pohodlí a to, že je to funkční. Podpadky jem stejně ani nosit nemohla. Ostatně byla jsem ráda že vůbec chodím po svých. No ale postupně jak se to zlepšilo a já už si mohla dovolit víc se postupně ustáluju něco mezi sportovním a elegantním ženštějším oblečení (kytičkovaná sukně, občas nějaká halenka, občas většé výstřih, občas i ty podpadky-jen ne tak vysoký jako kdysi), ale pohodlí už si nechám. Takže podle nálady, počasí a různejch dalších věcí se oblíknu bud víc sportovně, nebo i víc žensky.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: so únor 11, 2012 12:52 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:


Já třeba lituju doby kolem 13-14 let, kdy jsem se usilovně snažila nacpat do škatulky "holka" a nutila se do podpatků, sukně, blůzek, topů a podobných věcí, které nikdy neodpovídaly mé osobnosti. Naštěstí z té doby nemám téměř žádné fotky a brzo mě to přešlo.
¨

Každý má nějaké své období, které sám sebe nepoznával. Já osobně také trochu lituju zmiňovaný věk, neoblíkala jsem se dle své osobnosti, ale tak člověk časem dozraje. Všechno má svůj čas. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 5:05 pm    Předmět: Citovat

REBELKAAAAAA napsal:
Nicole napsal:


Já třeba lituju doby kolem 13-14 let, kdy jsem se usilovně snažila nacpat do škatulky "holka" a nutila se do podpatků, sukně, blůzek, topů a podobných věcí, které nikdy neodpovídaly mé osobnosti. Naštěstí z té doby nemám téměř žádné fotky a brzo mě to přešlo.
¨

Každý má nějaké své období, které sám sebe nepoznával. Já osobně také trochu lituju zmiňovaný věk, neoblíkala jsem se dle své osobnosti, ale tak člověk časem dozraje. Všechno má svůj čas. Smile


To je zvláštní, já též lituju toho, jak jsem se oblíkala (a jaká jsem byla v daném věku), ale z opačného důvodu. Nosila jsem vytahaná trika x let stará a vypadala jsem jak nepodařenej kluk. No ale bylo to taky tím, že jsme neměli prachy na módní oblečení. Jenže když se kouknu na školní fotky, jak to tam ostatním holkám slušelo, líto mi to je (tehdy mi to ale bylo celkem fuk Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 6:50 pm    Předmět: Citovat

[quote="Lea"][quote="REBELKAAAAAA"]
Nicole napsal:

To je zvláštní, já též lituju toho, jak jsem se oblíkala (a jaká jsem byla v daném věku), ale z opačného důvodu. Nosila jsem vytahaná trika x let stará a vypadala jsem jak nepodařenej kluk. No ale bylo to taky tím, že jsme neměli prachy na módní oblečení. Jenže když se kouknu na školní fotky, jak to tam ostatním holkám slušelo, líto mi to je (tehdy mi to ale bylo celkem fuk Smile )

Jéé, tak to mám do puntíku stejně Smile
Jo a pak jsem ještě měla to úděsný vamp období, když jsem nosila tlustý černý linky, černočerný vlasy a tmavě fialovou rtěnku, to jsem vypadala fakt děsně a i v tom nejnarvanějším MHD vedle mě bylo vždycky volno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 5:53 pm    Předmět: Citovat

Lea napsal:
REBELKAAAAAA napsal:
Nicole napsal:


Já třeba lituju doby kolem 13-14 let, kdy jsem se usilovně snažila nacpat do škatulky "holka" a nutila se do podpatků, sukně, blůzek, topů a podobných věcí, které nikdy neodpovídaly mé osobnosti. Naštěstí z té doby nemám téměř žádné fotky a brzo mě to přešlo.
¨

Každý má nějaké své období, které sám sebe nepoznával. Já osobně také trochu lituju zmiňovaný věk, neoblíkala jsem se dle své osobnosti, ale tak člověk časem dozraje. Všechno má svůj čas. Smile


To je zvláštní, já též lituju toho, jak jsem se oblíkala (a jaká jsem byla v daném věku), ale z opačného důvodu. Nosila jsem vytahaná trika x let stará a vypadala jsem jak nepodařenej kluk. No ale bylo to taky tím, že jsme neměli prachy na módní oblečení. Jenže když se kouknu na školní fotky, jak to tam ostatním holkám slušelo, líto mi to je (tehdy mi to ale bylo celkem fuk Smile )


No takhle, abych nekecala, měla jsem ve svém životě také podobné období, kdy jsem se oblékala - ani kluk ani holka - zkrátka nosila jsem všechno co přišlo pod ruku Very Happy nosila neustále kšiltovky, vlasy stažené a mastné. móda šla mimo mě Very Happy no prostě nepovedený člověk v té době, teď už se tomu směju. No a pak přišlo období, které tu popisuje Nicole, přehnaná péče o sebe a fintění Very Happy a pak už jsem konečně ten svůj styl a vkus našla. A že mi to trvalo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 12:30 pm    Předmět: Citovat

http://www.novinky.cz/koktejl/262762-nactileta-divka-ze-sebe-dela-zivouci-panenku.html Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 2:12 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
http://www.novinky.cz/koktejl/262762-nactileta-divka-ze-sebe-dela-zivouci-panenku.html Wink


ou Shocked tak to je des, 15 rokov a len na jednu úpravu spotrebuje tonu líčidiel, plus šošovky, umelé riasy..veď to potom naozaj nie je ani "ona" pod všetkým tým.. podľa mňa by bola veľmi pekná práve bez nich..nechápem čo je na tom vyzerať ako bábika s tonou makeupu, keď môžem vyzerať neodolateľne ako žena nanajvýš s drobnou úpravou a tak vyzdvihnúť tú svoju krásu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 2:35 pm    Předmět: Citovat

Třeba z toho vyroste. A možná i z toho ohavně na nerv lezoucího hlásku konipásku.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 6:52 pm    Předmět: Citovat

som zvedavá koľko potrvá, kým finančne zruinuje celú rodinu Laughing
ale podľa mňa ju to prejde, len čo vylezie z puberty
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 11:07 pm    Předmět: Citovat

seelya napsal:

ale podľa mňa ju to prejde, len čo vylezie z puberty

To si taky myslím, že za max. deset let už nebude takhle blbnout s prominutím.
Ale kdybych si nepřečetla, že jí je 15 tak bych jí tipovala tak 13 let, vypadá hodně mladě plus ten makeup.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.