Umělá vs. přirozená krása
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c21d75a815f3eba649350b8be01c1a53Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 8:05 am    Předmět: Citovat

Poslední dobou když slyšim výraz "umělá krása" vybaví se mi Eliška Bučková. Taková hezká holka to byla a ona si nechá přišít uši, zvětšit prsa, navázat umělé vlasy, úplně nechutně zhubla a ještě si nechávala zmrazovat neexistující celulitidu. No, mě tohle přijde už jako nemoc z povolání (u modelky)...A u ní je to zvrat k horšímu. Dřív jsem si myslela, že je normální...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 8:52 am    Předmět: Citovat

Jenom aby z ní pak nebyla taková ta přestárlá barbie.
Jinak se mi zdá pěkná i bez makeupu a ten panenkovský není nějak extra výrazný nebo hrozný, prostě se jí to teď líbí, taky má na to obličej. Třeba bude za pár let jinde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 4:35 pm    Předmět: Citovat

K nám na školu letos přišly do prváku slečny, u kterých vážně každou přestávku, co je potkám, hádám, jak vypadají ve skutečnosti. Je u nás zakázáno nosit podpatky a ta jedna má asi osmi centimetrové jehly, ve kterých se promenáduje po škole, k čemuž má většinou síťované punčocháče a nějaké šaty á la strašná lolitka. A o make upu ani nemluvím. Já mám raději přirozenost, sama se moc nelíčím, maximálně si dám linku na horní víčka, protože mám ráda takové to retro líčení, ale žádná umělé řasy ani nic podobného se nekoná. A nemám problém ani s tím, vyjít z domu nenamalovaná. A navíc, vybrala jsem si skvělého muže, kterému se líbím nenamalovaná ještě víc, než namalovaná Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 6:07 pm    Předmět: Citovat

weronica.highs napsal:
K nám na školu letos přišly do prváku slečny, u kterých vážně každou přestávku, co je potkám, hádám, jak vypadají ve skutečnosti. Je u nás zakázáno nosit podpatky a ta jedna má asi osmi centimetrové jehly, ve kterých se promenáduje po škole, k čemuž má většinou síťované punčocháče a nějaké šaty á la strašná lolitka. A o make upu ani nemluvím. Já mám raději přirozenost, sama se moc nelíčím, maximálně si dám linku na horní víčka, protože mám ráda takové to retro líčení, ale žádná umělé řasy ani nic podobného se nekoná. A nemám problém ani s tím, vyjít z domu nenamalovaná. A navíc, vybrala jsem si skvělého muže, kterému se líbím nenamalovaná ještě víc, než namalovaná Smile


aby to nebyla zrovna moje sestřička Laughing (je tam v prváku v matematické) ty jehly by celkem seděly Laughing ne, dělám si srandu, už se celkem umírnila poslední dobou... ale hlavně dřív se malovala hodně, opravdu bez makeupu a tlustách linek nešla ven, a přitom zrovna ona to vůbec nepotřebuje, je moc hezká i ve skutečnosti! ale tak hádám z toho vyroste, už se to zlepšilo Smile
jinak já razím heslo, že je lepší chodit nenamalovaná, aspoň pak když se občas namaluju, hned se cítím tak nějak výjimečně Smile není nic horšího, než se denně malovat a pak se bát vyjít jednou za čas ven jen s vlastním obličejem Confused čeho se nedokážu na denní nošení vzdát je korektor, vzhledem k tomu, že nevlastním úplně dokonalou pleť, ale to už vnímám spíš jako upravenost než nějaké líčení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 7:21 pm    Předmět: Citovat

Tak to snad není ona, jelikož v případě té slečny (neznám jméno) se opravdu nedá mluvit o umírněnosti Laughing A navíc mám to domnění, že ty slečny, o kterých jsem psala jsou ve francouzské třídě (asi francouzský šarm, či co Very Happy )Ale některé mladé holky to už vážně přehání, jedna věc je cítit se dobře a druhá věc je, cítit se dobře pomalu jako někdo jiný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 11:58 am    Předmět: Citovat

weronica.highs napsal:
K nám na školu letos přišly do prváku slečny, u kterých vážně každou přestávku, co je potkám, hádám, jak vypadají ve skutečnosti. Je u nás zakázáno nosit podpatky a ta jedna má asi osmi centimetrové jehly, ve kterých se promenáduje po škole, k čemuž má většinou síťované punčocháče a nějaké šaty á la strašná lolitka.(...)


Smím se zeptat, ve které škole je proboha zakázáno nosit podpatky (a hlavně proč)?! (Ne konkrétní škola, ale jestli základka/střední/vysoká, jaký obor,...)

Já osobně si na šperky v běžný den nepotrpím - mám ráda náušnice, ale všechno ostatní mě rozčiluje. Co se make-upu týče, používám v běžný den jen lehce zabarvenou pomádu na rty a korektor. Pokud vím, že budu trávit delší dobu venku, musím použít hutný opalovací krém (mám alergii na slunce), po kterém se strašlivě lesknu, takže pak většinou přidám ještě pudr. Nedokážu si ale představit, že by mi někdo zakazoval nosit boty na podpatku.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 12:00 pm    Předmět: Citovat

Já teda nevím, ale obecně bývá uvnitř v prostorách školy (střední i základky) zakázáno nosit vůbec venkovní obuv, že Wink Stačí jenom, aby bylo venku trochu deště a bahna a stádo studentů do toho a už je veselo Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 12:30 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Já teda nevím, ale obecně bývá uvnitř v prostorách školy (střední i základky) zakázáno nosit vůbec venkovní obuv, že Wink Stačí jenom, aby bylo venku trochu deště a bahna a stádo studentů do toho a už je veselo Smile


U nás bylo zakázáno nosit obuv Z VENKU, ale ne obuv VENKOVNÍ. Zkrátka a dobře, uklízečkám vadilo, když právě venku bylo mokro a studenti tak nanosili dovnitř hromadu bahna, jak píšeš. Když ale měl někdo jako obuv do prostor školy místo bačkor čisté venkovní boty (prostě když přišel do školy, přezul se z venku nošených venkovních bot do umytých venkovních bot, a když odcházel, vzal si zpátky na sebe ty špinavé venkovní boty a ty čisté si vzal do tašky/nechal ve škole), nikomu to nevadilo Wink Dost holek (těch, kterým záleželo na tom, aby jim ladila obuv s oblečením, nebo prostě jen neměly rády bačkory) to tak dělalo...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 12:39 pm    Předmět: Citovat

Ano, takhle jsem to myslela. díky za upřesnění Smile U nás ale než aby po škole lítaly v podpatkách (a když jsem byla na gymplu, baleríny ještě neletěly), tak se prostě nosily cukle, papuce, tenisky. Co já vím. Zejména proto, že když má člověk čtyřpatrovou školu a každou hodinu na jiném patře, tak je to hafo schodů a má z toho nohy uchozené po kolena aj tak Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 12:59 pm    Předmět: Citovat

U nás právě některé holky podpatky ve škole nosily (a říkám si, když jim to vyhovovalo, tak proč ne?). Plus, jak říkáš, nosilo hodně lidí různé tenisky a podobné, ke konci už i ty balerínky.

Já se třeba v placatých botách cítím nepříjemně. Vždycky jsem byla trochu menší (no, "trochu" je možná slabé slovo, už dlouhá léta nerostu a mám 158, podle některých měření 159 centimetrů Laughing ) a pokud si dobře vzpomínám, boty na silnější podrážce/klínku jsem nosila už na prvním stupni základky (mamince se líbilo, že nevypadám na fotkách o tolik menší než spolužačky, a já byla hodně "holčičkovská", a tak jsem si to taky užívala Wink ). V 15 už jsem byla na podpatcích jako doma... Zvykla jsem si na to natolik, že v placatých botách (balerínky, tenisky,...) se necítím dobře, bolí mě z toho nohy a často i záda, navíc si připadám mrňavá a když delší dobu mluvím s lidmi, bolí mě z toho pak za krkem Laughing Bačkory jsem měla a mám vyřešené tak, že jsem si pořídila hybridy mezi bačkorami a botami - jsou to zdravotní pantofle z lékárny, co vypadají jako domácí obuv, ale má to klín (asi 4 cm). Kdybych měla denně nosit placaté boty jen kvůli... no, to právě nevím proč, kleplo by mě.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.