Kočkaři všech zemí, spojte se!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 132, 133, 134  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=521eed9bbf938b3b0fde2e300fafea68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 10:54 am    Předmět: Citovat

Kla - bohužel už ne - Mikešovi je 6 roku a jeho mamina už umřela - asi před dvěma roky. Ale o její koťata byl veliký zájem, vozili jsme je po celé jižní Moravě. Jedině koupit čistokrevnou siamku - někde jsem četla, že se chová trochu jako pes - to musí být úžasný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 11:02 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Kla - bohužel už ne - Mikešovi je 6 roku a jeho mamina už umřela - asi před dvěma roky. Ale o její koťata byl veliký zájem, vozili jsme je po celé jižní Moravě. Jedině koupit čistokrevnou siamku - někde jsem četla, že se chová trochu jako pes - to musí být úžasný.



Chjo, tak to je škoda... Crying or Very sad Čistokrevnou siamku nechci, odmítám dávat nějaké velké částky za kočku, když spousta lidí má problém udat koťata a jsou rádi, pokud si je někdo vezme Wink Radši si pořídíme zas nějakou obyč Wink Smile Stejně existují jen opravdové kočky Wink Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 8:54 pm    Předmět: Citovat

Jé tohle vlákno je přesně pro mě Smile
Tak já mám doma pět kočiček...Jedna je perská pětibarevná, jmenuje se Cynthia, ale my jí říkáme Cindy nebo Sindo =))
Pak se k nám zatoulal krátkosrstý kocour, pojmenovali jsme ho Sajmon a s ním měla Cindy několikrát koťata vždycky většinou tak tři a většinou dvě umřeli a zbylo jen jedno jmenovalo se Večerka a bylo celé černé a byla to strašná potvora..Nechala se chovat jen ode mě =D to však umřelo, když mu bylo půl roku nevíme proč.Pak se narodil další kocour nádherný obrovský poloperský zrzavý a dominantní, ten se ale zatoulal říkali jsme mu Elvis.No a nakonec se narodily dva jeden kocour dali jsme mu jméno Jágr(je obrovitánský má 12 kg puntikovaný dominantní a úžasný..když na něj fouknu tak to veme jako výzvu a začne mě honit po celém baráku dokud mi to neoplatí a nedávno honil kolem baráku sousedovic yorkšíra Laughing ) a druhé celé černé a malinké jmenuje se Laura.Cindy ji jako malou odmítala kojit a jak je zvykem slabá koťata matky kočky sní.Já jsem to ale nemohla dopustit tak jsem koupila mateřské mléko a lahvičku a kojila jím Lauru, dokud trošku nezesílila...Pak jsem jí učila pít z misky(má takový zvyk, že než začne pít hrabe tlapkama do misky Laughing a když byla malá tak půl roku jí bylo tak špatně chodila přepadávala ze strany na stranu...teď mě miluje a já jí taky chodí za mnou a nesnáší, když někam odcházim.)No a Jágr a Laura spolu měli tři koťata dvě jsme udali a jedno jsme si nechali jmenuje se Jessica a je také pětibarevná po Cindy.No dohromady máme pět koček.Cindy je už asi 8 nebo 9 let Sajmonovi je asi 7 let , Lauře a Jágrovi jsou 3 roky a Jessice je 1 rok =D No takový malý kočičinec Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 4:24 am    Předmět: Citovat

U nás v rodině vládne kapesní tygr jmének Kulinka, toho jména pátá...
v galerii je její foto a nutno podotknout, že je to asi nejdivočejší kočka, kterou jsme kdy měli... žádná jiná nescházela při lovu much tolik kytek, k velké "radosti" mé ženy, nevybírala koš s odpadkama a ty pak nehonila po celém bytě, na každém kroku člověk zakopává o její klubíčka, míčky, záhadně se nám ztrácejí propisky, tužky, víčka od pití, již mi rozbila i jedny brýle, budíky mají pernamentně alespoň 1x za den lítací chvíli a co je hlavní , vůbec nechce spát... Normální kočky, které jsme měli, tak 16 - 20 hodin denně spaly a tak 4 hodiny byly ve skoro bdělém stavu, toto kotě snad ani nespí... stále je v pohybu, sem tam někde odpadne, aby po 10 minutách intenzivního spánku opět otevřelo svá kukadla azačalo nanovo prožívat na plno svůj kočičí život plný her a radovánek z čeho koliv... Wink Laughing


Naposledy upravil Clondyk dne út září 04, 2007 9:10 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 9:06 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Kla - bohužel už ne - Mikešovi je 6 roku a jeho mamina už umřela - asi před dvěma roky. Ale o její koťata byl veliký zájem, vozili jsme je po celé jižní Moravě. Jedině koupit čistokrevnou siamku - někde jsem četla, že se chová trochu jako pes - to musí být úžasný.


Někdy se dá sehnat čistokrevná, ale "bezpapírová" za míň peněz (myslím, že papíry mohlo dostat vždycky jen šest koťat z vrhu, když jich bylo víc, tak se prodala jako "bezpapíráci"Smile )
Maminka mívala kočičí chovnou stanici, měla perské, siamské a orientální potvory. Siamky jsou opravdu čilejší a chytřejší, než třeba peršanky. Říká se, že jsou zlé, ale to vůbec není pravda (zlá může být jakákoliv kočka, pouze pokud má s lidmi špatné zkušenosti). Trochu jako pes v něčem
jsou, třeba jedna se naučila aportovat (ale taky jenom když se jí chtělo) anebo na chalupě přinesla malého zajíčka.

Momentálně má maminka už jen starou tlustou obyčejnou Lízu. Nedávno někdo hodil na chalupě přes plot dvě koťata se zalepenýma zhnisanýma očima (...paní je přes kočky, tak ať se stará... Evil or Very Mad ), tak je vykurýrovala, ale Líza je bohužel nesnesla (kdykoliv je viděla, tak se poblinkala), už chce mít stařenka svůj klid; takže si je nakonec vzal brácha.

A já se jen těším, až budou děti trochu větší, že si taky zase nějakou potvoru pořídíme (momentálně bych péči dalšího člena rodiny už nestíhala)Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 2:59 pm    Předmět: Citovat

U nás se loni "objevila" černá chlupatá potvůrka, neb brácha ve slabé chvíli jaksi neodolal a zachránil ji před pravděpodobným utopením. Co to je ví čert, asi klasická evropská, ale ono je to celkem jedno, teď je to prostě naše Kočka Čočka Smile A letos dostala bílého kocoura útulkového, prý aby jí tady nebylo samotné smutno. A postupně to tady ovládají Smile
A až jednou budu mít nějaké trvalé vlastní doupě, rád bych si pořídil bengálskou, snad i chovnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 3:20 pm    Předmět: Citovat

...Vidím, že tohle je vhodné téma... Nechtěl by jste někdo kotě? Kamarád v Praze objevil v paneláku ve sklepě 3 koťata. Zatím tam jsou a kočka se o ně chodí starat. Já bohužel Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad kočku doma mít nemohu, přítel je alergik a taky by asi žárlil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 3:36 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Já bohužel kočku doma mít nemohu, přítel je alergik a taky by asi žárlil

Já mám alergii také, mimo jiné slabě i na kočky, a to mi v kočkování nebrání. Negativní následky nepozoruji, vyjma případů, kdy mě kočka škrábne - pak je to cítit trochu víc než obyčejné škrábnutí, ale žádný problém to není a rychle to přejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 3:47 pm    Předmět: Citovat

Já jsem takový nezmar, že musím zmermomocit každou kočku, kterou uvidím. No a v kempu v Chorvatku mě šeredně pokousal jeden kocour. Nejdřív přišel, nastavujíc hlavičku jakože se chce mazlit, ale jakmile jsem na něj položila ruku...tak kousnul,krev mi tekla proudem a měla jsem dost strach z vztekliny,protože v tom místě žijí medvědi, vlci, lišky, rysové...Bylo to na Plitvických jezerech, v lese
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 4:03 pm    Předmět: Citovat

http://www.novinky.cz/koktejl/australske-kocky-nici-prirodu--lide-je-zkouseji-jist_121989_53h73.html


To je hrůza !!!!!!!!! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 132, 133, 134  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.